reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Chce mi sie krzyczec! Od 23 Tymcio spal z nami i jak nie mial cyca w buzi to plakal, nawet sie udalo mi sie zdzemnac, to max na pol godziny. I to chyba raz. Sen przyszedl o 5 do 6.30 i od tego czasu nie spimy. Mam zmasakrowana piers. Chyba boli od naduzycia :(
Marudzimy strasznie. Oboje. A do tego Tymek cala noc pierdzi. Chyba przejde na MM albo na gotowane mieso i warzywa :/
 
reklama
Witam się porannie!
hello.gif


Kończę śniadanie i nadrabiam
kaffeetrinker_2.gif
U nas dzisiaj w sumie 2 karmienia, ale spała niespokojnie i się wierciła.

Co do chodzików, to czytam namiętnie co piszecie, bo dla mnie to nieznany temat
297.gif


Wisienko Kochana dużo zdrówka dla Was
Vishenka_17.gif
Co do lekarza to słów brak
nocomment.gif
my za to mamy takiego lekarza rodzinnego w przychodni, że o co nie poprosisz to przepisze. Dzieki Tobie od rana gra u nas świąteczna muzyka
za2.gif


Madziu już nawet nie wiem, co pisać, by podnieść Cię na duchu. Tymek daje Ci popalić w nocy
przytulanko.gif
Może spróbuj ze dwa dni tylko na mm? Może będzie poprawa? Tak bardzo szkoda mi i Ciebie i Tymka
Invision-Board-France-111.gif




Poodkurzałam
4u2ap3b.gif
, umyłam krzesła w jadalni, sprzątnęłam w kuchni i sypialni, a teraz nastarajamy się z Zońką świątecznie
Laie_52.gif
 
witam
mikoto widze że juz baaardzo czujesz święta :-D dla mnie to jeszcze jakos odległy temat nie mogę sie nastroić nie wiem czemu może przez zmęczenie :shocked2::shocked2:
Daria miała wczoraj jakieś rozwolnienie podejrzewam że na zeby ( znowu zganiam na zęby) :sorry: dziś na razie spokój

madzia kochana moge tylko Cię utulić :sorry::shocked2:może faktycznie spróbuj mm bo sie wykończysz :shocked2::-(

daria przez kilka dni jest marudna a ja czuję ze nie wytrzymałabym gdyby tak ciągle marudziła :shocked2::shocked2:więc wyobrażam sobie co musisz czuć :-(

no i maruda sie włączyła ech niech te zęby już wyjdą :crazy:
 
Dzień dobry moje drogie :)
Madziu - oj może faktycznie mm to jakieś rozwiązanie, kurcze dałby Ci Tymek przespać choć jedna noc
Teri - ależ Ty to masz szczęście z tymi zakupami :) śliczna sukienusia !
Sa_ra - popieram, fajnie że jesteście :*
Dzika - w pełni się z Tobą zgadzam, jednak uważam, że jeśli coś jest używane w ramach zdrowego rozsądku, to krzywda się dziać nie powinna. Ja w chodziku chodziłam, ale wtedy to większość dzieci się na chodzikach wychowała. Tosia chodzika nie miała, ale ona w ogóle bardzo szybko zaczęła stawać na nóżki, raczkowac (miała z 7-8 miesięcy), wtedy jednocześnie zaczęła chodzić przy meblach, ścianach, a sama zaczęła chodzić dokładnie 6 grudnia, a 27 kończyła rok. U Karolka raczej chodzika nie będziemy używac, ale to też z innych powodów - po pierwsze miejsca brak na kolejny mebel, po drugie nie wiem czy jest sens w ogóle kupować.
Mikoto -oj nastrajasz świątecznie. Ja się nie mogę doczekać świąt bo jedziemy w tym roku do moich rodziców, i albo będzie u nich wigilia, albo u mojej cioci - w domu rodzinnym mojego taty i będzie duuużooo ludzi i będzie bardzo rodzinnie :)
Wisieńka - skąd się tacy lekarze biorą :/
U nas bez zmian, Tosia łobuzuje, Karol dalej leniwy i się nie obraca, chyba że mu się delikatnie pomoże. Nocki cudowne - od ok 20 do 5 rano (choc dziś to ja go budziłam o 4:30 bo mi pierś pękała normalnie), póżniej spał do po 7, spałby dłużej ale znów go musiałam budzić bo wycieczka do przedszkola przecież była :p Dziś środa wiec i basen :p a przed basenem kawka (tzn dla mnie herbatka) u koleżanki :) Miłego dnia Wam życze
 
Teri i u nas kupki też innej, luźniejszej konsystencji, ale identyczne były 3 dni przed przebiciem się lewej jedynki, także biorę to za dobry znak. Niech i u Darii też jedyneczki szybko wychodzą
mysli_1.gif
Moja Droga, Ty już skompletowałaś świąteczną garderobę Darii
dancegirl2.gif
Ja Kocham tę świąteczną gorączkę, zawsze nastrajam się już z początkiem grudnia
2lbkos0.gif


Anula ach zazdroszczę nocek
wstydek1.gif
Ja za radą Męża Bony zdejmuję wiszące zabawki z maty i widzę, że Zosia częściej podejmuje próby spektakularnego przewrotu
bollywood1.gif
- o, tak! to będzie przekręt roku
usmiech1.gif
co do tego jestem cierpliwa, bo po tylu miesiącach - kiedy jeszcze była w brzuchu- tłumaczenia, że ma zmienić pozycję miednicową na główkową, nie odniosło to rezultatu, teraz czekam co los przyniesie, a dla dziecka dzień jest wystraczającym okresem czasu do nabycia nowych umiejętności.
studsmatta.gif
Także i Lolek pewnie Cię zaskoczy z najmniej spodziewanym momencie
rollingf.gif
Aneczko polecam link, który wkleiła Wisieńka na fb Radio internetowe - RMFon.pl RMF Święta - my od rana podskakujemy w tanecznych świątecznych pląsach
dan.gif
 
hej
odmeldowuje sie z maruda na kolanie :-)

chyba i ja musze pozdejmowac wisiadla znad glowyb
o filip probuje sie przewracac, ale jeszcze nie ogarnia tego do konca ;-)
 
Hej ;-)
melduję się po dłuuugiej nieobecności :zawstydzona/y:
cały czas jestem u rodziców, teściowi nic ten półpasiec nie schodzi, to już 3 tygodnie.

Bartek zaczyna się kulać na boki i na brzuch, no i zaczął jeść obiadki z łyżeczki, idzie nam coraz lepiej, więcej i sprawniej :-D
i te kupki też takie bardziej wodnite od 2 dni, ale tylko 2-3 dziennie, wiec nie jest źle.
 
Zazstraszona od rana, wole nie podpadac "Straznikowi naszego Teksasu " i dzielnie odpisuje

U nas kolejna nocka z cyklu od 5 spie na raczkach mamy...zmeczona jestem, ale co zrobic :( niewiem czy to ten "lek separacyjny" o ktorym , ktoras z Was wspomniala na fb czy co za czort :confused2:

Anula - Tymek tez tylko do mnie ...wczoraj nawet nie chcial zjesc wieczorem od Emila i musialm go przejac i zjadl od razu...

Mam nadzieje, ze Wasze maluchy zaczna z checia jesc zlyzeczki. Moj to ostatnio nawet wlasnie sie usmiecha jak widzi , ze cos niose :) Fakt, ze potem jest zdziwiewenie , ze to nie owocki najpier ale jakos dajemy rade. No i wczorj pierwszy raz nie umorusal sie caly i ladnie zjadl (ale w krzeselku )

Mleko - wczoraj zakupilam pierwsza puszke nasteonego mleka ale poki co jeszcze czkeam :) mam jeszcze 2 opakowania 1. Zaczne mieszac pewnie (jak dziewczyny radzily) przez dwa tygodnie , albomi dluzej jak trzeba bedzie :)

Madziu - po twoich nocka czuje , ze nie mam prawa narzekac na swoje. Moze rzeczywisice sproboj troszke wiecej mm . Piers Ci odpocznie, a i moze Tymkowy brzuszek napelni sie na tyle, ze da Wam pospac dluzej

MIkotko
- -to widze, ze imprezka na calego :D czyli zdjac zabaweczki wtedy maluchy podejmuja probe obrotu ??? moj to sie zanudzi :D

Teri - -u nas tez wczoraj luznijesza i zielonkawa kupka...tzn pierwsza faza normlana, a potem takie cudo...ale tylko jedna zobaczymy czy dzis tez bedzie czy nie

Co do Swiat - -rozmawiaam wczoraj z siostra i oni caly czas maja nadzieje, ze zrobimy niespodzianke i sie nagle w drzwiach pojawimy...a ja tak bym chciala...ale kolejna podroz samochodem odpada i to w zimie :-(

OOO i tyle ode mnie...slysze Tymek juz sie kreci to sobie popisalam...
 
reklama
dziewczyny :szok: spóżniał mi sie okres wiec zrobiłam test i wyszły II:szok::szok::szok:
poszłam na betę 31dc i wyszła ponad 11tys ! jutro mam lekarza, tsh skoczyło mi do 7, po ciąży miałam 2 wiec nie brałam, mam mętlik w głowie !! jestem po cc !
 
Do góry