reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Witam się z rana z kawką w moim pięknym kubeczku oczywiście ;-)

U nas nocka taka sobie , Zosia od wczoraj cały czas jak by "coś" mieliła w buzi..hmm czy to ząbek ? Ale ja tam nic nie widzę

U nas ciemno, buro i chyba będzie padało- położyła bym się do łóżeczka i spała cały dzień:tak:

Sofi coś marudna od rana , może nie wyspana???

Miłego dnia kobietki;-)
 
reklama
Witajcie kochane.Podaję czystą kofeinkę dozylnie!Która hcętna???Toni zebiskami odgania sen, ale na arzie ani zebów ani spania:-D
Ja już w pełni zarobiona Milcia w przedszkolu, Toni na macie udaje, ze ona słuzy jedynie do leżenia plackiem i jak się odwracał tak od jakiegoś czasu nie chce mu się przemęczać. Maciek symuluje, ze mu się skórka z pomidora przylepiła.To jest syndrom 2 lekcji...Wyłączyłam mu neta i kłócić się z nim nie bede.Jak taki chory to niech leży.Dziś wraca P, maszynka poszła w ruch;-).Będziemy się do siebie na nowo przyzwyczajać.
Korba u nas idealnie sprawdza się Kula Hula do raczkowania, świeci, gra i sie rusza do lezenia na brzuchu idealna
Ja też mam piankowe puzle ale nie używam ich bo strasznie zbierają kurz pod sobą i trzeba je codziennie skłądać a nasze miały z 35 kawałków.Moje były nietoksyczne, podobno
Mikoto a krzycz na nas niegodziwe i nahajem nas, nahajem po białych plecach.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Fioletowa zamień sie na tydzień dzieciakami i naucz Antosia siedzenia w kojcu, Plissssssssssssssssssssssssssss:-D:-D:-D:-D
Antonio lubi leżec u Mili w pokoju bo tam bardzo kolorowo ale nie przesadzajmy nie można tego w godzinach liczyć...
Co na obiadek macie? Ja zupkę mam od wczoraj i włąsnie natarłam szynkę przyprawami do pieczenia.Dla macka dietetycznie będzie...kisielek z jabłuszek, cóż skoro taki zatruty:-D;-)
 
Wisienka, Jak wygląda ta zabaweczka pokaż proszę :-p Biedny Maciuś ściemnił i dzisiaj na diecie będzie :-)

Ja na obiadek właśnie nie wiem co zrobić albo schab z pieczrkami , albo karkówka w sosie.

Kochane proszę dzisiaj o kciuki: Mój S w moim imieniu jedzie dzisiaj do tego adwokata w spawie US, kazał przyjechać na spotkanie. Znalazł wyjście z sytuacji? Czy chce powiedzieć,że trzeba zapłacić ? hmm pół nocy o tym myślałam.Co będzie to będzie--zobaczymy !

Widzę , że dzisiaj dwie nasze laseczki czekają na przejazd męża :-) Super kochane , należy się Wam w końcu mąż w domu :tak:
 
Witam się porannie!
hello.gif


Nocka ciężka, by nie powiedzieć fatalna
wallbash.gif
Ja pierwsze karmienie było po prawie 4 godz
yahoo.gif
tak kolejne co max. 2 godziny
mdlejepf8.gif
Zosia całą noc się wierciła, odkopywała i wypluwała smoka, by za moment go szukać. Jedyny plus tej nocy, to fakt, że za każdym razem zjadała 120. Teraz leży obok mnie i gada ze ślimakiem - zapluła mu już całą głowę
tralala.gif


Ja o 7 już byłam na nogach. Umyłam włosy, nastawiłam pranie, zrobiłam kawę, nawet śniadanie zjadłam
mornincoffee.gif
Sprzątnęłam po nocnych karmieniach i ogarnęłam sypialnię. Musze dzisiaj znaleźć sobie jakąś grubszą robotę, żeby nie myśleć o tym jak bardzo chce mi się spać
lup.gif

nuda1.gif



Wisieńka
ja poproszę kawę w każdej postaci
Soif07.gif
Uwielbiam czytać Twoje wpisy na fb
flircik.gif
Potrafisz poprawić człowiekowi humor, chociażby w nocy o północy
Bisous04.gif



Korba
nawet nie wiesz jak miło się czyta Ciebie tu na bb - nareszcie Twoje wpisy mi nie uciekają
wet-kiss-smiley.gif
Może to ząbki. Teraz nie widać, a za moment dziąsło będzie czerwone, nabrzmiałe. Obserwuj
radocha2.gif



Fioletowa
będę krzyczała! Gosiak ma rację! Trzeba Was tu wszystkie pogonić z fb
brawo2.gif
 
wiśnia dawaj mi dożylnie
ja już sobie aplikuję pół "śniadania urzędniczki" - czyli kawę, bo fajek nie palę
jestem nietomna, a mój młody jak skowronek
urządzał sobie wędrówki po łóżku przez całą noc
 
Mikotku, dziękuję za miłe słowa buziak.jpg


Wisienka, Fajna rzecz ta kula i pewnie ją nabędę , tylko potrzebuję czegoś innego ponieważ Sofi nie lubi leżeć na brzuszku :sorry: ale w inny sposób pobawimy się kulą ;-)


Może któraś jeszcze z kobietek ma jakąś zabawkę , którą może zaproponować ?? Była bym wdzięczna :yes::yes:

Kończę jeść śniadanko i muszę zmykać coś porobić, prania pełno do składania, odkurzanie, przygotować obiad, sprzątnąć Pameli " śwince morskiej " , dać dzikuny Lusi ...ahhh mam ich troszkę do obrobienia z rana :-)
 

Załączniki

  • buziak.jpg
    buziak.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 72
O Wisieńka kula hula jest super potwierdzam :tak:

Mikotku krzycz krzycz inaczej się nie da ;-)

Kasia kurczę to mnie zestresowałaś! Czekam na wieści i mocno trzymam kciuki! CHyba się pomodlę nawet...


Na razie tylko tyle napiszę bo Terorysta wyjęty z łóżeczka, ubrany i rzucony do leżaczka. Zaraz trzeszczeć pewnie zacznie :confused2: dobrze, że zjeść zdążyłam ale tak kawy pragnę!!
 
Korba, Sara
serducha_1.gif


Morenka
gdzie jesteś?
uwazaj1.gif
smiech2.gif


Korba pracowity dzień Ci się zapowiada
klopot1.gif


Właśnie uprały się ręczniki i dywaniki z łazienki. Teraz pieluchy Zosi, a potem jej ciuszki. U nas pada od rana, brzydko i deszczowo
wsciekly2.gif
a miałyśmy do sklepu iść
wsciekly3.gif
 
reklama
Jestem!!! Dzień dobry bardzo :)

U nas nocka dobra. Gabrysia od płynęła po zabawach poćwiczeniowych. Pochwalę moją Księżniczkę i tutaj: podczas tych zabaw 4 razy obróciła się sama z pleców na brzuch :-) i to tak ładnie bez wysiłku. Och jaka ja dumna z niej jestem!

wisieńka, mikotku wasze posty nieodmiennie poprawiają mi humor! Dziękuję! I mocno trzymam kciuki za lepsze nocki.

Kurka wodna piszę z telefonu i mi ciężko... chyba zbiór się wreszcie i naprawdę kompa. Bo pada po 10 min... Dmuchawcu duży koszt wymiany wentylatora? Bo chyba Ty miałaś ten sam problem???

Za oknem brzyyyydko jak nie wiem co. Nic mi się nie chce...

Korba kciuki za dzisiejszą sprawę!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry