reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Kingusia- mam dostawkę do wózka ale jeszcze z niej nie korzystałam bo na spacery to zawsze z M. wychodziłam tak że na dwa wózki a jeśli sama to brałam Ninę do chusty

gosia- ja słyszałam że jeśli lakier ma się dobrze trzymać a druga warstwa nie schnąć wiecznie to trzeba drugą nałożyć następnego dnia, więc wczoraj poszła pierwsza dzis druga

anula-
powodzenia na chrzcinach a mąż... szkoda gadać mój tez ma gorsze dni ale np. obiad to zawsze je ostatni, jem ja i Ewa on bawi Ninę a później często on je sam odgrzewany żadko sie zdarza żebyśmy wszyscy razem siedzieli

Dobra posprzatałam, obiad się gotuje czekam na moich śpiochów bo jeszcze z sypialni nie wyszli

dmuchawcu- doszła na szczęście a już napisałam do babki i powiem że jak na sukienkę za 41 zł wygląda super, wlazłam w nią na cyk, jeszcze mąz nie widział ale na pewno mu się spodoba on lubi taki fason rok temu widział dziewczynę w podobnej sukience na weselu i zapytał czemu ja sobie takiej nie kupię:-D
 
reklama
anula mąż kryzys przechodzi jakiś?! Zbierz Dziada krótko i konkretnie! Niewdzięcznicy no!

Dzika niezły patent z lakierem :yes:

Gosiak a może to skok rozwojowy. Dzisiaj poczytałam i przyznam, że sama nie wiedziałam, że aż 10 takich skoków dziecko ma :szok: A Wasze zachowanie do objawów pasuje... Więcej na FB wrzuciłam


Feliks się obudził
 
Sara - jest tych skokow sporo. I cos jest na rzeczy bo Tymek dzis tylko raczki i raczki a ja raczki di ziemi mam juz....smok wypadnie to wogole tragedia... sam nie polezy nawet minutki. Ide poczytac

Wlasnie zasnal mi na rekach...biedny moj...momentami nie mam juz sily i sama sie denerwuje, a za chwilke mi go tak szkoda...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-)

wiem, że długo mnie nie było z Wami, ale jakoś łatwiej mi zajrzeć na fb, tam się tyle nie dzieje i nie muszę potem nadrabiać zaległości:zawstydzona/y:.

U nas jakoś leci. Zaczął się rok szkolny, także i dodatkowe obowiązki. Najgorsze jest to, że muszę Oliwce zaburzać jej rytm dnia. Zwykle wstawała o 6 na jedzonko i kimała sobie jeszcze do 8, a teraz o 7 pobudka, ubieranie i musimy odstawić Wiki na 8 do przedszkola. W drodze powrotnej już nawet zakupów nie zrobię, bo mała jest marudna, bo to czas jej drzemki. Ale... nikt nie mówił, że będzie łatwo;-)
Mam nadzieję, że jakoś się wszystko szybko poukłada.

Byłyśmy w tym tygodniu na szczepieniu. Oliwka waży już 6500, także jest co dźwigać, ale przybiera normalnie (przypomnę, że urodziła się duża - 3750g). Jest już coraz bardziej kumata i często mamy z niej naprawdę polewę:-D.

Anula - nie przejmuj się mężem i rób swoje, przejdzie mu.
Myślę, że każda z nas nie jest w stanie zawsze wszystkiego ogarnąć perfekcyjnie, ale facet nigdy nie zrozumie, że przy małym dziecku gorzej jest się zorganizować;-).
 
sa_ra - może :/ pierwszy raz tak powiedział :/ później sie nie powtorzyło już. Może gorszy dzień miał, ale i tak mu wygarnę to przy nadarzającej się okazji a co !
 
Dmuchawiec – Mikołaj też 3 razy od 7 ciągał (w tym raz cyca, żeby się nie najadł i nie przejadł pochłaniając terminowo butlę). Skończył na porcji 130 ml i 3 kupce dzisiejszego dnia. Według ostatnich trendów powinien pospać do 12.30-13. Zobaczymy.

Gosiak – Mikołaj między spaniem zawsze był aktywny (przy stojaku to szalał, że myślałam, ze „deptak” rozniesie), ale teraz ma dużo więcej siły.
Kartacze to właściwie to samo co pyzy, cepeliny. Kartacz (potrawa) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Kingusia – u mnie identycznie z naleśnikami, tylko je na koniec zawinięte podsmażam (tak jak Gosiak też się obawiam surowego żółtka – a jako dzieciak tak się wsuwało kogel mogel).

Sa_raa – Mikołaj też coraz częściej zasypia bez smoka i na siłe nie wkładam. Ale czasem w czasie snu szuka i wtedy podtykam i ciąga. Jak mu wypadnie (bo jak wypluje to na odległość) pokręci głową to wpada pod niego i trzeba szukać: a to pod buzią w uchu, a to pod brzuchem. Raz to nawet znalazłam między nogami (jak on to zrobił – nie mam pojęcia).

Wisienka – mój lekarz rodzinny jest z Jemenu i nazywa się Tafik Al-jahir (w domu mówimy na niego Tofik). Podobno to najlepszy lekarz rodzinny w tej przychodni – i ma sporą wiedzę o dzieciach (on rozgryzł problemy skórne Mikołaja).

Anula - nie przejmuj się mężem. Facet głodny to zły. Arek też mi kiedyś coś podobnego walnął, to mu odpaliłam, że młodzi ojcowie nie przesypiają nocy i wstają do dzieci, a on jak się położy to wstaje dopiero do pracy.
 
trzymajcie mnie dziewczęcy bo wybuchnę !! Mam w portfelu 4 zł ... kasa na koncie jest ... ale co z tego jak po pierwsze zablokowałam sobie dostęp bo się pomyliłam w haśle ( nie wiem jakim cudem) moja kartę bankomatową ma Luka, i w sumie mogłabym sobie przelać kasę z jego konta na takie moje inne - założone do lokat, ale jemu się tel zrypał i nie chce się włączyć więc nie odeśle mi smsa z hasłem żebym ten przelew potwierdziła aaaaaaaaaa
 
Palin - no to wszystko jasne co to kartacze :D ...obsmialam sie jak nazywacie lekarza , bo pies (pekinczyk- bidulka juz nie ma) tesciatak sie nazywal , wiec od razu ujrzalam Toficzka :D

Za oknem caly czas leje...moze przesadzam, ale pada od nocy. Oby weekend byl ladniejszy bo jutro jedziemy do znajomych (moze w sumie padac), ale w sobote planujemy pchli targ(pierwszy z Tymkiem) wiec niech slonko swieci :)

anula - trzymam CIe Kochana mocno...poliz do 10, 10 glebokich wdechow raz dwa !
 
reklama
Anula, a nie możesz zadzwonić do banku, żeby Ci odblokowali? Ja też nie raz zablokowałam konto, a że w Giżycku nie ma Millenium to tylko telefonicznie. Trwało góra 5 minut. A kiedyś próbując wejść na swoje konto zablokowałam cudze (po trzech próbach skapnęłam się, że login nie ten wpisałam) :-p
 
Do góry