reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
DzikaBez ciekawe czy to się sprawdzi ;-)

Z bólem i małymi przerwami, ale dałam radę, zrobiłam 3Bita :-) uwielbiam to ciasto :-)

Najlepsze jest tak po 24h ale pewnie nie wytrzymamy :-D
 
Emilia dzieki wielkie.Informacji co do tej grupy juz zasieglam u lekarza zaraz po podaniu zastrzyku ale wiecie jak to mamy przeczulone myslalam,ze moze ktos cos slyszal.
Co do ciazy to poczatek byl straszny mdlosci,teraz nieco odpuscily :-):-).Od poczatku ciazy jestem na duphastonie i do 20 tyg.bede go brac ale coz czego sie nie robi dla dzidzi.
Co do pomaranczy to tez mam straszna ochote na nie,codziennie jednego musze zjesc,ogolnie malo slodkiego jem nie wiem jak Wy dziewczyny.Nawet kawe jak do tej pory slodzilam tak teraz pije bez cukru :szok:.
Aha dzieki za przyjecie,pozdrawiam
 
ale mi kongusia narobiłas apetyty na to ciasto. też je bardzo lubie (jak z resztą wszystkie słodycze ostatnio:-D)ale jestem od wczoraj taka osłabiona że nie miałam dzis nawet siły ugotowac obiad bo nie dałam rady wstać z łóżka bo mi sie kręci w głowie i mam mroczki przed oczami:-(
kejko20 ty jesteś z Wielunia?tzn obecnie przebywasz ?gdzi wczesniej rodziłaś?
 
Ostatnia edycja:
Kingusia ja jem mandarynki ,ale te kwaśne ;p A podobno kwaśne na chłopaka , szczerze mówiąc nie urywam, ze bardzo chciałabym synka,ale coś czuję, że bedzie córa :) już nawet mam imiona "Natan'' i ''Pola''.:-):-):-):-):-)
 
widze, ze wiekszosz z nas ma ochote na cytrusy
ja najchetniej jadłabym tylko owoce, ostatnio zauważyłam ze mam wstret do mies, samym widokiem jestem najedzona. Dzis na obiad pyszne gołąbki a ja zjadłam tylko ziemniaki z buraczkami i ogórkami.
kongusia tez zabrałam sie za ciasto ale dzis zrobiłam tylko spód z sucharów i nutelli a jutro reszta, no i leczo zrobiłam - tak sie poświecam na męza urodziny;-)
 
Kejko, witaj !
Niestety też nie mogę Ci pomóc, nigdy nie interesowałam się tym tematem ponieważ i mnie nie dotyczy. Grupe też mam 0 ale +.
Natomiast co do smaków to owoce są u mnie głównym pożywieniem - zawsze uwielbiałam i teraz też wcinam na potęge, pomarańcze, kiwi, jabłka, brzoskwinie, ananasy. Też jestem miłośniczką kawy ale od początku ciąży nie mogę jej pić - mdli mnie sam zapach, który generalnie kocham.

Kingusia - zaciekawiło mnie Twoje ciasto, 3bit ? sama zrobiłaś ? Podrzuć przepis na wątek. Nie jem słodyczy ale może na święta zrobię - zawsze coś innego niż sernik, makowiec i keks :)

Emilia - wypoczywaj, żebyś gdzieś nie zasłabła. Obiadu nie musisz gotować - nic się nie stanie. Mamy teraz prawo i obowiązek leniuchować i myśleć tylko o naszych brzuszkach.

Cieszę się, że koniec już dzisiejszego dnia. jutro piątek i znów dwa dni wolnego.
Wiecie o czym myślę - żeby wybrać się jeszcze na imprezę w sobotę, do klubu potańczyć - taką mam wielką ochotę. Ale to chyba będzie nierozsądne szaleństwo ...Strasznie będzie mi brakować sobotnich imprez - zwłaszcza latem w Sopocie na monciaku ....
 
Kamciak ja też wcinam kwaśne mandarynki :p
Mam tak samo jak Ty, po cichu licze na chłopca ale czuje że będzie dziewczynka :-D Ładne imiona wybraliście ;-) my też już mamy wybrane.

Robaczku dodałam przepis w odpowiednim wątku :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry