reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
update - zjadłam kanapkę z masłem i pomidorem - siedzi, ale boję się jeść drugą... :crazy:
Kamciak mi przypomniała - przedwczoraj jadłam pyszne mandarynki, dobrze wchodziły :-) spróbuję kapustę, bo np. ogórki mi nie leżą - może to jeszcze nie ten etap, albo już za mną ;)
 
Dziewczyny mam pytanie bo mam problem i nie wiem co robic. mojem starszemu synowi zaczeły pękać paznokcie i to w takim stopniu że zaczeły mu odchodzic w całości.:-( zaczełam mu dawać centrum junior bo może miał brak jakis witamin ale nadal sie tak dzieje. i 3 dni temu zauwazyłam że u młodszego syna zaczyna sie robic podobnie tylko że jemu pekaja paznokcie wzdłuż przez sierodek. także jemu daje witaminy. jeśli któraś spotkała się z takim czyms prosiła bym bardzo o rady
 
Emilia to może być skłonność do łamania paznokci albo grzybica. Najlepiej szybko do dermatologa.

Ja mam już dość wszystkiego. Jutro powinnam iść na 7 rano oddać mocz do badania, na 11.30 do dermatologa, na 13 na zajęcia a jeszcze gdzieś trzeba wcisnąć pracę. I co ja mam zrobić?
 
Emilia to może być skłonność do łamania paznokci albo grzybica. Najlepiej szybko do dermatologa.

Ja mam już dość wszystkiego. Jutro powinnam iść na 7 rano oddać mocz do badania, na 11.30 do dermatologa, na 13 na zajęcia a jeszcze gdzieś trzeba wcisnąć pracę. I co ja mam zrobić?

dziekuje za rade jutro jak co pojade zapisac chłopców do dermatologa jak tak
 
emilia a w internecie nie ma jakis wiadomosci na ten temat? szczerze mowiac to pierwszy raz sie spotykam.

Co do braku apetytu mnie meczy nadal. Mialam nadzieje ze sie skonczy wraz z pierwszym trymestrem a tu licho. Dzis przez caly dzien zjadlam 2 nalesniki na sile i ledwo sie od wymiotow powstrzymalam. Ciekawe kiedy zaczne normalnie i z przyjemnoscia jadac.
 
Hejka dziewczyny jestem tutaj nowa.Obecnie jestem w 13 tyg.ciazy mam juz corke w wieku 6 lat.
Moj termin to koniec maja poczatek czerwca ale pewnie dlatego,ze obstawiam bardziej czerwiec niz maj postanowilam napisac tutaj.
Wlasciwie moge powiedziec,ze jesli urodze naturalnie to bede rodzic pierwszy raz bo pierwsza ciaze mam zakonczona cesarka.
W zeszlym roku bylam tez w ciazy ale niestety nie udalo sie u baby w 6 tyg.nie wykryto akcji serca i ciaze rozwiazano w 8 tyg.
Teraz jak sie pewnie domyslacie jestem pod ciaglym strachem aby tylko wszystko bylo ok ale to pewnie jak kazda kobieta.
We wtorek bylam w szpitalu gdyz w niedziele pojawil mi sie rozowy kolor w sluzie i moja gp powiedziala,ze mam jechac do szpitala bo to moze byc od grupy krwi(mam 0 rh minus)mam konflikt i dobrze,ze mnie pokierowala bo zaraz po zrobieniu badan podali mi anty D czyli immunoglobuline.
Moje pytanie brzmi czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i czy wiecie moze cos czy z dzieckiem juz bedzie wszystko ok itd.?
Czytalam o tym duza ale chcialam poznac moze z doswiadczenia czyjes relacje.
Jesli tylko mnie przyjmiecie do grupy bede wdzieczna za wszelkie inf.
Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie,duzo zdrowka
 
Ja tez juz przeszlam etap mandarynkowo- pomaranczowy...Teraz doszly jeszcze winogrona...moglabym tak jesc i jesc...a wiem ze nie powinno sie za duzo bo maja duzo cukru...:oo: No ale jak tu sie powstrzymac...

Emilia co do tych paznokci, to faktycznie moze byc niedobor jakichs witamin ale lepiej skonsultowac z dermatologiem.

U nas pojawil sie inny dziwny problem. Mojemu malemu od dwoch dni strasznie schodzi skora z palcow dloni. Tzn. z wewnetrznej strony dloni...Kurcze wyglada to tak jakby mial rece "wytytlane" w jakims zracym srodku...Nie wiem czy mnie rozumiecie...bo nawet nie umiem tego dokladnie opisac... Musze isc zapytac w przedszkolu jakiego kleju te dzieciaki uzywaja bo jedynie to mi przychodzi do glowy...Ze wyklejali cos jakims toksycznym klejem...(mam nadzieje ze nie :-() Czy moze to byc z czegos innego?? Jak myslicie?
 
reklama
kejko20 witamy na naszym forum. życze spokojnej i nudnej ciązy. co do grupy krwi to rzeczywiście masz dośc rzadka.a wydaje mi się ze co do zdrowia malenstwa to najlepsze informacje na bierząco będzie udzielać twoja gin.ja tak szczerze mówiąc w tym temacie nie wiem niestety nic :-(jeszcze raz witam nowa mamusie:-)
 
Do góry