reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczyny jestem tak padnieta dzidiaj jskby walec po mnie przejechal. Do pracy to chodze w kratke bo nie daje rady. Moja szefowa mowila ze widac po mnie zmeczenie.i mowila , ze nie mam sie martwic tym , ze czesto dzwonie ze nie przyjde do pracy tylko dbac o siebie. Wiecie co zadko sie ma chyba takiego szefa! A dzis chyba pojde do lekarza po jakies zwolnienie. Dostalam takie mocno zolte uplawy:( martwie sie znowu bo tez mnie pobolewa w pachwinach ze ledwo chodze:( nawet moj sie martwi i w pracy siedzi na necie i czyta babskie fora
 
reklama
ale wy kochane produkujecie :) gratuluję udanych wizyt :) oj ale miałam ranek ... 2,5 h dzwoniłam po różnych przychodniach i gabinetach szukając albo najkrótszego terminu do endokrynologa na nfz, albo w miarę taniego prywatnie. uf u po mękach udało się - wizyta u endokrynologa za tydzień w środę :p a wizyta stosunkowo niewiele bo 50 zł, a lekarka też podobno świetna, młoda i taka której jeszcze się chce przykładać uwagę do pacjentów :) (cytuję słowa pani z rejestracji, mam nadzieję, że szczere) Heh w jednej rejestracji pani mi powiedziała, że jest termin na czerwiec, więc się zaczęłam do niej śmiać, że w czerwcu to ja rodzic będę, na co ona " to już pani problem" :D Nie ma to jak życzliwość ludzka :D Hmmm Jakoś odzyskuję siły, mam taką nadzieję, tzn dalej mam ochotę tylko leżeć i nic nie robić :p, ale jakoś łatwiej mi zebrać się w sobie. Obym nie napisała tego w złą godzinę i nie cieszyła się na zapas heh. A i szukałam moich wyników z moczu i glukozy, których oczywiście wczoraj nie wzięłam do pani doktor (siara jak nie wiem jak przekładałyśmy te wszystkie kartki, i ja się upierałam, że na pewno je mam :p) i ich nigdzie nie ma, wcięła amba czy co ?? Miałam je wszystkie w jednym miejscu i nie ma :( Muszę się ogarnąć bo za niedługo własną głowę zgubię. Wy też takie zakręcone jesteście ??Myślałam, że ja tylko się wzdrygam z byle powodu, albo plote trzy po trzy... wczoraj Luka szukał pilota, znalazł go na pralce w łazience ... :]
olunia245 a Ty się nie przejmuj, ja w pierwszej ciąży tak miałam, niestety praktycznie przez całą drugą połowę ciąży miałam upławy, dostawałam czopki i było ok.Twój gin na pewno temu zaradzi :)
 
Ostatnia edycja:
mamawikusi kurcze, za mną chodza takie pierogi ze szpinakiem i serem feta MMMMM... Chyba też się zmobilizuję i narobię więcej, pomrożę a później będę się delektować :-) No i smacznego Wam zyczę :* U nas dzisiaj niebiańska zupka czosnkowa z grzankami i makaronowa zapiekanka z kurczakiem i warzywkami :-)
natis &&&& trzymam kciuki :-)

Widze, ze ogólnie na forum panuje BÓL GŁOWY o róznym stopniu nasilenia... Współczuje Wam dziewczyny, ja niecierpie kiedy boli mnie głowa bo człowiek jest niezdolny do myślenia a do dopiero funkcjonowania :/ Tulę Was wszystkie życząc zdrówka i szybkiego pozbycia się bolacego problemu :*
 
Teri, nim się obejrzysz to dostaniesz te kopniaki :)

Palindromea, no tak to już jest, że chcąc nie chcąc maluszek zajmie Twój czas, Twoje myśli, a mąż pójdzie trochę na bok, ale na krótko :)

Olunia, tak jak i pisalam do Eweliny, odpocznij trochę, jak możesz L4 wziąć to skorzystaj - zdrówko najważniejsze, nic maluszkowi nie da, że na siłę będziesz pracować. Musimy o siebie teraz bardzo dbać.

Anula, aż tak to zakręcona nie jestem :) robię wszystko wolniej, mam większego i częściej lenia :)

Zaraz do domku będę się wybierać - pozwoliłam sobie szybciej skończyć :D
Na obiad mężusiowi golonkę dziś robię z kapustą kiszoną ( ja takiego mięska nie jadam ). Mi i młodemu odgrzeje pieczonego kurczaka z marchewką i groszkiem.

Zaczęłam jadać śliwki suszone - jak mi któraś z Was poleciła - naprawdę działają :):) - Tak więc wielkie dzięki za radę !
 
a i zapomniałam wam napisać ciekawostkę od pani doktor - na nudności i zgagę - banany :) ponadto jak wiadomo banany mają dużo żelaza, więc są dla nas wręcz wskazane :)
 
Nati a Ty powinnas zalozyc osobne forum z tekstami Twojej corki:) nic mnie dzis tak nie rozbawilo jak jej tekst o wlosach na nogach:) Ile ona ma lat?
 
Cześć dziewczyny!
Robaczek, pisałaś ostatnio jak się wybrałaś po jedzeniu bez moczu na badania, ja dzisiaj jak dojechałam do szpitalu zorientowałam się że siuśki owszem mam ale w domu na umywalce :-D na szczęście to blisko, więc oddałam krew i za 10 minut objechałam z próbką z powrotem :sorry: ciekawe czy często mają takie zapominalskie pacjentki:happy:
najśmieszniejsze było to że nie było gdzie zaparkować, wszystko zastawione a na jedynym wolnym fragmencie wstawili zakaz parkowania z info że obowiązuje od 22 listopada, na szczęście zorientowałam się ze to jutro dopiero więc sobie na luzie zaparkowałam a reszta ludzi albo drałowała z okolicznych dalszych ulic albo płaciła za parking szpitalny :-p
Witam. Ja w pracy, ale jakoś nie mam siły, boli mnie głowa i ogólnie jestem jakaś słaba. Wczoraj w kolejce w mięsnym omal nie zemdlałam, musiałam wyjść na dwór, porozpinać kurtkę,szalik itd i dopiero powoli mi przeszło.
W pierwszej ciąży tak zasłabłam w kolejce na poczcie, az wylądowałam na pogotowiu pod kroplówką. Ciśnienie mam niskie nawet 80/40.. moze to też powód.
może już pisałaś , ale próbowałaś na ból głowy i osłabienie z niskiego ciśnienia kawy ?

ale za to dziewczyny jest mi nie wyobrażalnie zimno. Mam w pokoju 24 stopnie a siedze poubierana i pod kocem masakra jakaś.
oby cię tylko choróbsko nie brało, u mnie często się tak zaczyna gorączka-najpierw mi koszmarnie zimno:nerd:


ale wy kochane produkujecie :) gratuluję udanych wizyt :) oj ale miałam ranek ... 2,5 h dzwoniłam po różnych przychodniach i gabinetach szukając albo najkrótszego terminu do endokrynologa na nfz, albo w miarę taniego prywatnie. uf u po mękach udało się - wizyta u endokrynologa za tydzień w środę :p a wizyta stosunkowo niewiele bo 50 zł, a lekarka też podobno świetna, młoda i taka której jeszcze się chce przykładać uwagę do pacjentów :) (cytuję słowa pani z rejestracji, mam nadzieję, że szczere) Heh w jednej rejestracji pani mi powiedziała, że jest termin na czerwiec, więc się zaczęłam do niej śmiać, że w czerwcu to ja rodzic będę, na co ona " to już pani problem" :D Nie ma to jak życzliwość ludzka :D
też tak szukałam aż w końcu się poddałam i poszłam do LuxMedu na wadowicką za 110 zł :baffled: już 3 takie wizyty mam za sobą, od kolejnej już obejmie mi to abonament.
Zrób sobie przed wizytą badania w diagnostyce to od razu w razie potrzeby endo ci leki dobierze:tak: w diagnostyce np robiłam taki pakiet tarczycowy za około 60 zł.
Panie w rejestracjach jakby się przejmowały to połowa by z depresją u psychiatry siedziała... niestety NFZ ma nas w d..e głęboko-jak masz problem to sobie sama radź, a termin jest ale na czerwiec:angry:

tak na przyszłość-gdzie znalazłaś swoją endo??


Mnie czeka jutro dzwonienie za alergologiem dziecięcym, ciekawe czy przed pełnoletnością mała się dostanie...
Lekarka w przychodni nagle uznała że alergolog musi dać zaśw o alergii i nie chce mi przepisywać bebilonu pepti a to ona wymyśliła alergię na podstawie opisywanych przezemnie objawów, mogła dac to skierowanie już dawno a nie teraz jak przestałam karmić piersią, idzie mleka więcej i muszę błagać o receptę co tydzień prawie :no::wściekła/y::angry::szok:
 
Katerinka moja mała tez na bebilonie pepti i u nas wystarczyło takie zaśw od dermatologa, moze tu uda sie wam wcześniej? Zapytaj czy woogóle u was moze ktoś taki wystawić takowe zaświadczenie.
Pierogi już dawno zrobione ale czekają na P jak wróci z pracy :) A ma któraś może przepis na nadzienie mięsne do pierogów? Chętnie takie bym zrobiła ale nie wiiem jak dobrze zrobic farsz z mięska
 
Kurcze ale jestem zmęczona, siły na pisani nie mam, dziś cały dzień w kuchni i na zakupach, wczoraj postanowiłam ze na obiad zrobie karpia po Zatorsku( kupa roboty) a dziś rano musiałam jechać jeszcze do wujka który ma gospodarstwo i cielaczka zabijał po mięso (cielęcinka na zupki dla małej) no to pojechałam a tam oprócz mięsa dostałam jeszcze płucka( które uwielbiam, ale nigdy nie robiłam) i uwaga nie wszyscy to przełkną, móżdżek:szok:. No i jak wróciłam to tak: karpia robię, rosołek cielęcy, osobno jarzynki na zupkę dla małej, płucka, i jeszcze ten móżdżek na kolacje, od 12 z kuchni ni wychodziłam, a teraz to czuje się jak bym dniówkę na kopalni zrobiła.
Trzymam kciuki za wizyty
Katerinka- a Twoja mała to musi ten pepti pić? Nie toleruje laktozy? Moja kuzynka chodziła do lekarza po pepti bo dziecko niby alergik, a nabiał dawała normalnie więc troch zgupiałam o co tam chodziło
mama wikusi- moja teściowa (która jest kucharką) to robi z tego co ma, czasem z porcji rosołowych, czasem doda trochę ugotowanej karkówki, i wiadomo podsmażona cebulka, wszystko mieli i przyprawia
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny
jestem od dzisiaj na L4
czuje sie paskudnie, boli mnie głowa, w gardle zalega flegma i ciagle wymiotuje, dzisiaj praktycznie caly dzien spedzilam w lozku albo w toalecie, ledwie zyje.......... ratunku!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry