reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

mamakubulki współczuję i tule mocno dobrze że ma masz L4 to teraz duzo odpoczywaj :-(
dzikabez no faktycznie z tym móżdżkiem to mnie zabiłaś ;-) mi by przez gardło nie przeszło ale mój m kiedyś próbował jak u niego było bicie i mówił że smakuje niezle brrrr ja jestem strasznie obrzydliwa nawet owoców morza nie zjem synek to samo a mój to by coś ciagle próbował z takich rzeczy nawet mówi że by żabę mógł zjeść brrrr :szok:

filecik ze szpinakiem był pycha a szpinak w wersji z pierogami tez uwielbiamy i tez się skusze żeby zrobić w tym tyg bo synek uwielbia pierogi ze szpinakiem musze się zmobilizowac i narobić więcej to sie zamrozi i w razie wielkiego lenia obiadek gotowy :-D
 
reklama
też tak szukałam aż w końcu się poddałam i poszłam do LuxMedu na wadowicką za 110 zł :baffled: już 3 takie wizyty mam za sobą, od kolejnej już obejmie mi to abonament.
Zrób sobie przed wizytą badania w diagnostyce to od razu w razie potrzeby endo ci leki dobierze:tak: w diagnostyce np robiłam taki pakiet tarczycowy za około 60 zł.
Panie w rejestracjach jakby się przejmowały to połowa by z depresją u psychiatry siedziała... niestety NFZ ma nas w d..e głęboko-jak masz problem to sobie sama radź, a termin jest ale na czerwiec:angry:

tak na przyszłość-gdzie znalazłaś swoją endo??
Kochana badania mam zrobione bo moja gin wymagała :) więc jeden wydatek mniej a endokrynolog przyjmuje na Batorego 3, na priv napiszę Ci namiary :)
 
Miałam dzis troche dziwny sen podobny jak na załączonym zdjęciu, ręce i nóżki dzieciątko tak przez skóre wytykało, ze miałam problem co ja mam na siebie włożyć aby nic nie uszkodzić maleństwu:-D images.jpg
 
A ma któraś może przepis na nadzienie mięsne do pierogów? Chętnie takie bym zrobiła ale nie wiiem jak dobrze zrobic farsz z mięska
przepis od mamy mojej chrzestenej która pochodziła z kresów-ona w ogóle do rodziny pierogi wprowadziła był taki
miesko jak na gulasz najlepiej 2 rodzaje ja kupujekarczek i pręgę pokroić w kostke obsmażyć (oryginalnie na marg j-ja obsmarzam na oleju słonecznikowym plus odrobina masła) dodać przypraw wegeta,troszke piepszu i jakie kto przyprawy lubi i cebuli (ja daje sporo bo lubimy ) podsmazać do zeszklenia/zezłocenia cebuli ,potem dolać niewielkiej ilości wody i ducić do miękkości i odparować wode zeby jej za dużo nie było ,zmielić w maszynce do mielenia mięsa i farsz ładować do pierogów
 
mama kubulki odpoczywaj kochana ile się da, nie wiem jak ci pomoc... tule.
Natis czekam na ciebie i relacje :)

Jak ja się dzisiaj wystraszyłam... zjadłam pierogi (z duza ilością cebulki mniam) i po jakiś 20min zaczał mnie strasznie boleć brzuch na dole , aż tak kuło... przeraziłam się że coś się stało z dzidziolkiem... ale wiecie co.. połozyłam się rozluźnilam i jak zaczełam strzelac bąkami :szok: to mi bol brzusia przeszedł :D Chyba miałam duzee wzdęcie po cebulce ehehe

MamaTrójki dziękuję, brzmi pysznie :))
 
Hej Kochane!!!!

Wszystko dobrze - już piszę relację w odpowiednim wątku, a potem wracam tu do Was nadrobić zaległości.

buźka
 
reklama
mama wikusi- moja teściowa (która jest kucharką) to robi z tego co ma, czasem z porcji rosołowych, czasem doda trochę ugotowanej karkówki, i wiadomo podsmażona cebulka, wszystko mieli i przyprawia

Moja mama to samo. Zbiera mięsko gotowane, które jej zostało np po gotowaniu zupy, dogotowuje trochę wieprzowiny (z tłuszczykiem, żeby się trzymało, nie sypało) i wszystko mieli, też trochę cebulki. Zazwyczaj mięsko naciąga przyprawami przy gotowaniu, ale jak nie to doprawia. Dobrze wymiesza i gotowe. Choć u mnie w domu najlepiej idą z podsmażanymi wiórkowanymi ziemniakami.
 
Do góry