reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Madziu brawo! Zosia kocha auta i.piłki, a lalka przypomni jej się raz na tydzień :-/ tak, jak wcześniej pisałam, od początku była uczona by chwile sama się zajęła ;-) Zosi ulubione zabawki ;-)
 

Załączniki

  • 1414059398325.jpg
    1414059398325.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 34
  • 1414059411251.jpg
    1414059411251.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 35
  • 1414059436164.jpg
    1414059436164.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Miki zasnął, a ja siadam pierwszy raz do lapka. Ale mi dziwnie, już się całkiem przyzwyczaiłam do tableta.:baffled:


Mikotku, zdrówka dla Zosinych oczek. Coś Wam ostatnio dokuczają :(


Madzia, u nas też jak tylko się da patzymy co się dzieje w Katowicach. Choćby nie wiem co - idźcie jutro do lekarza. Idzie weekend, lepiej wszystko posprawdzać.


Natis, Darek - współczuję i trzymam kciuki, żeby wszystko się skończyło jak najmniejszymi konsekwencjami (i dla Was i dla tych ludzi).


Anilek - Miki był 100% chłopcem już w 12 tc, a Krysia była na 90% chłopcem do połowy ciąży. &&&&, żeby jak najszybciej pokazała się Anilkowa dziewuszka :)


Nayaa, bo piguły są często gorsze niż sami lekarze. Mnie wnerwia zawsze, jak dzwonię się zarejestrować i słyszę "a co się dzieje?". A co to ją kurde obchodzi? Przecież nie ona będzie mnie diagnozować. Na ploty nie dzwonię. U mojej gin (w opcji na NFZ) to jest w ogóle taka wredota, ze Ci sama przestudiuje wyniki, przeprowadzi wywiad, a jak nie chcesz odpowiadać to jeszcze z fochem może nie chcieć zapisać na wizytę.

UDAŁO SIĘ! Kombinezon jest nasz!!! Pani była zdziwiona, że chcę go dla 1,5 rocznego chłopca, bo on na 2-2,5 roku, ale okazuje się, ze tylko rękawy kurtki są nieco przydługie i guziki przy spodniach muszę nieco przeszyć. Zresztą gdyby był dużo za duży to i tak bym wzięła (na wszelki wypadek na następny rok, za taką cenę!)

A tak się prezentuje na Mikim.

DSC02859.jpgDSC02860.jpgDSC02861.jpg
 

Załączniki

  • DSC02859.jpg
    DSC02859.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC02860.jpg
    DSC02860.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC02861.jpg
    DSC02861.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 38
Palin nie widzę zdjęć :-( super,że udało się z kombinezonem :-D


Zupa gotowa, sałatka zrobiona. Kwiaty podlane, śmieci wyniesione. Zostało sprzątnac kuchnie, odkurzyc, pomyc podłogi. Nadal pada :-(
 
Madzia - u Ciebie widać? Dzięki za kciuki :*
Mikoto, nie wiem czemu nie widzisz zdjęć? Na wszelki wypadek wrzucam jeszcze raz:

Zobacz załącznik 650124Zobacz załącznik 650125Zobacz załącznik 650126

Lece się kąpać. Mam nadzieję, ze uda się szybko (albo wogóle) wbić na wizytę do Gin... Kolejna nospa łyknięta już jakiś czas temu, a mnie dalej boli jak staję prosto :-(
 
Madziu ha ha Matt jest miszczu :-D :-D :-D tez bym chciała zaobserwować takie objawy po kilku ćwiczeniach :p sałatka z paluszków krabowych, pyyyycha :-D


Palin teraz tak :-D kombinezon ma służyć nawet do.końca marca, także myślę że nie.jest jakiś wielki ;-) jejku, Palin, trzymaj nogi przy sobie! Nie wyglupiaj się, Krysia, słyszysz?!


Gosiak jak samopoczucie?


Emka, Wisienka, Bona, Kingusia skrobnijcie kilka słów :-*
 
Mikotku melduje się :-p
Laura właśnie zasnęła po raz drugi. Nawet jest znośna po tym szczepieniu, tylko chce na dwór iść a pogoda paskudna :baffled: na dodatek wchodziła nogami na pianinko i się przewróciła. Mam nadzieję że nie będzie guza, na razie jest czerwone nad łukiem brwiowym.

Palin rzeczywiście rewelacyjna cena kombinezonu :tak: a Miki jaki duży :-)
My mamy kurtkę zimową z next roz 86 i mam nadzieję że wystarczy nam ona do końca zimy choć nie jest jakaś ogromna. Najwyżej będziemy szukać innej jeśli z tej wyrośnie.
Szukam jeszcze jakiś używanych spodni narciarskich bo potrzebujemy ich tylko na sanki itp a jak będzie taka zima jak poprzednia to może 3 razy je założymy :-p

Madzia oby Ł. się nie rozłożył. A Tobie zazdroszcze motywacji do ćwiczeń... ja nie mogę patrzeć na swój brzuch a ćwiczyć nienawidze.
 
Kingusia i.niech tak już zostanie :-) w dniu szczepienia lepiej nie Wychodzić na dwór, także może i.lepiej, że taka pogoda, przynajmniej nie żal w domu siedzieć :-/ mnie też będzie ciężko dzisiaj zmotywować się do cwiczen :-/ ale samo się nie zrobi :-/ Kingusia ciesz się,że masz do zrobienia TYLKO brzuch :-* :-D



Madzia Przepis: paluszki krabowe Surimi(jedna paczka), 6 jajek, 2 średnie cebulki, koperek, majonez, sól, pieprz do smaku. Wszystko pokroić w drobniutka kosteczkę. Smacznego.
 
reklama
Madzia mi nie dres przeszkadza bo tak i najwygodiej tylko to ze nie mam co innego na tylek wlozyc :/

Pogoda sie poprawila nawet cieplo i przyjemnie . E nawet pytal czy ma wziasc pol dnia wolnego aby zajac sie Tymkiem ale jakos dociagniemy do 16...pewnie ok 14 zjemy obiad i mam nadzieje ze Tymek pojdziena druga drzemke to i mi moze uda sie zasnac

Mikotku - Zosia swietnie wyglada naeet z autkiem

Palin - ile bateria w tablecie Ci trzyma ?? Ja non stop nie mam neta wlaczonego a 2 dni i musze ładować . Super iombinezon, ja nie nastawiam sie na takie zimy u nas ;)

Mikotku podasz raz jeszcse przepis na ta salatke proszeeeee ;)

Wlasnienlapiemy kupke na nocnik juz 2 razy wysadzalam nie wiem jak Tymka przytrzymac dluzej na nocniczku
 
Do góry