reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2013

Kinia ladniutka ta posciel mi sie podobaja wzory 9, 15 i 16. Fajnie zwierzaczki maja ;)
Ja sie wpakowalam w posciel z ikei dla Tymka. Mamy 2 komplety i przydaloby sie dokupic jeszcze z 1. Minus taki ze duzego wyboru nie maja. Chyba ze wreszcie sie maszynu dorobie i naucze szyc to bede sama dziergac. Mamy jeszcze taka unisex i mimo ze jest sliczna to strasznie szelesci i bede ja odsprzedać.
Dla Nelic mam 2 komplety po Tymku plus zamowilam przez fb u jednej kobitki komplecik 3 el wlasnie
Tymel zasypia wiec skocze z psem jak usnie i sie sama poloze.
 
reklama
Kingusia ja Ci uszyję pościel dla Laurki :p :-D już się nie mogę doczekac zacznę szyc młodemu pościel i zasłonki w gwiazdki :)) W sówki z linka który Mikoto wrzuciła,już mamy :)) zygzaczek też boski!! niech Matka Boska Pieniężna sypnie gotówką i będę szyc!!
Palin obyś dostała się do gina
 
Ostatnia edycja:
Nayaa świetnie to napisałaś :-D :-D :-D


Kingusia u Zosi zygzak się fajnie wpakował ;-)
 

Załączniki

  • 1414072050238.jpg
    1414072050238.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 35
no to jak już pisałam na fb - u Artura to niby AZS, mamy na to maść, generalnie nie jest nic poważnego, jakaś reakcja uczuleniowa, a na dodatek sobie przesuszył ręce i tyle

no i też jak juz pisałam na fb dziś jest dzień koszmarnych wiadomości, tata miał usg, znaleźli mu 6 cm guz trzustki, na razie musi iść po skierowanie na biopsję...
 
Dziewczyny ja tylko na sekundę. Zaraz część wieczorna. Masa pracy ale myślę o Was Kochane! Obiecuję, że w weekend Was nadrobie. Lecę papa
 
Bona - spokojnie Kochana tesknimy ale rozumiemy :tak:

fioletowa - mam nadzieje, ze to koniec gorszych wiadomosci u Was i teraz juz bedzie tylko lepiej

Chlopaki poszli na spacer i jak do przyjsca E nic mi nie jest tak on przychodzi a brzuch sie spina, wszystko ciagnie w dol, kloje....czyzbym w ciagu dnia nie odczuwala tego ze wzgledu na to ze sama z Tymkiem jestem ???? ale brzuchol twardy jak nie wim
 
reklama
No to teraz juz mogę spokojnie sobie leżeć. Chłopaki się usypiają, ja już też po kolacji i lekach.

Dostać się okazało łatwo, bo 4 kobietki się nie zjawiły, wiec zrobiła się godzinna luka.
O wizycie pisałam juz na FB. W skrócie: z Krysią wszystko w najlepszym porządku. Tylko macica się zaczyna buntować, wiec dostałam leki i przykaz leżenia do pełnych 37 TC, a potem co ma być to będzie.

Mikoto, Aro nie tyle trenuje, co ćwiczy jak go najdzie. A teraz nachodzi go częściej, bo albo czuje ze prztyl, albo, ze forma spada.

Fioletowa, dobrze, że z Arturm nie jest bardzo źle. Mam nadzieje, że masc szybko zadziała i ręce wyleczy. &&&& za tatę, znów ta pieruńska trzustka :-(

Bona, trzymaj się dzielnie.

Gosiak, może tak być. Za dnia jesteś skupiona na Tymku, obowiązkach i aż tak nie odczuwasz tego, a przychodzi E, podświadomie schodzi z Ciebie skupienie i od razu "przebija sie" Nela. Ale jak się zacznie to i skupienie na codziennych sprawach nie przyucmi tego co się będzie działo ;-)
 
Do góry