reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Madzia czy nocka jak u mnie. Nie jedzenie mimo, że psychikę męczy to sen poprawia :-p


_anula jest dokładnie tak jak piszesz. Wszystko na wczoraj najlepiej i już na gotowo a i rzeczy też by się mogły już same teleportować z jednego mieszkania do drugiego eh...
Dzięki za pocieszenie Kobietki.
korba nawet nie wiesz jak się cieszę, że Sunia sobie radzi!!!

Jutro glukoza i ogólnie wyniki. Ciekawe czy wstanę :dry:
 
reklama
Mamawikusi, Keks jadę tutaj: PAULINKA artykuły dla dzieci - sklep - E-paulinka można też zakupy przez net robić, a odebrać sobie osobiście ;-) Jeszcze lubię po Askocie buszować ale tym na ul. Braniborskiej, bo mega duzy Askot jeszcze jest chyba na Bielanach ale tam nie byłam ...

A co do tego bólu i rwy kulszowej to mi pasuje idealnie, bo boli tylko po jednej stronie. Takie bóle w ciąży mogą być też od rozszerzającej się miednicy ...

Dmuchawiec daj znać co z malutką ...
 
Zjadłąm śniadanko i byłam na małym spacerku. Całkiem nieźle się czuję ;-)
Troche mnie plecy bolą ale to chyba po tym praniu :dry: ale brzuch miękki, malutka fika :tak:
Dmuchawiec mam nadzieję że Twojej córeczce nie jest nic poważnego.
Sa_raa nie strasz hehehe :-D a serio to zapraszam :-)

Dziewczyny jak ja się już nie mogę doczekać kupowania tych wszystkich rzeczy dla maleństwa. Teraz mamy troche mało kasy ale myślę że pod koniec marca zacznę już kupować bo prawie nic nie mam...
 
Czesc
Kingusia ty nie marudz, ze nie chcesz do szpitala!!!! Masz ostatnia szanse, jak bole wroca to konieczne e jedz!!!! Bo nas tu wszystkich martwisz kochana.
Natis aby bylo dobrze i zeby mogli zalzyc ten krazek. Jedz tam cos zebys nam nie chudla:-)
Dmuchawiec zdrowka dla corci!!!
Teri twoja daria leniwa ostatnio a moj synek przeciwnie, jak zawsze byl leniwy to ostatnia bardzo aktywny:-)
Ja tez mam problem ze spaniem. Mnie bola biodra od tego spania na bokach. Podobnie jak wiekszosc dziewczyn chce wszystko szybciej:-) Niech juz bedzie maj i ostatnie przygotowania do godziny zero:-)
 
paulus a ja Was właśnie nie chcę martwić ;-)

Fajnie że synek Ci się rozbrykał :-) ja to aż czasem mam dość tego kopania. Moja Laura to chyba zapasy ćwiczy :-D
 
Robaczku to dowiedz się dziś u gina i daj mi znać ;-)

Anusia wyniki odbieram dziś popołudniu to napiszę jakie mam ;-)
Gin mi powiedziała, że to normalne :):):) pewnie jakiś ucisk, wszystko się nam w środku zmienia. Powiedziała, że maścią ketanol można smarować, robić ciepłe okłady np. z termoforu, albo masować. Oczywiście jak mocno boli można łyknąć paracetamol albo ketanol ( aczkolwiek nie sądziłam, że w ciąży można brać ketanol)

Dmuchawiec, ospa może się tylko objawiać swędzącymi małymi krosteczkami, nie koniecznie musi towarzyszyć gorączka ( przerabialiśmy ten temat rok temu na wiosnę )

Sara, teraz remoncik pójdzie błyskiem i będzie zmiany widać gołym okiem. Najgorsze są te "przygotowania" do efektu.

Na obaidem też mi trochę zupki zostało i dokupiłam schabowe dla S i indyka dlas mnie i młodego. Schabowy zorbie tradycyjnie indyka w cieście. Suróweczka z marchewki świeżej i jabłuszka.
 
Dmuchawcu daj znać jak z córeczką:)
Anula na jęczmień to ja tylko obrączką tarłam więc nie pomogę. Biedna:(

Dziewczyny mam swoje wyniki i tak
osad w moczu:
leukocyty : 17,6
małe komórki okrągłe : 2,4
bakterie : 359 (norma. 100/ul)
czy to jakieś zapalenie???

Nigdy nie miałam i przeraził mnie ten wynik :(
Pozatym glukoza idealna:)
 
Kingusia lepiej dmuchac na zimne.... popieram dziewczyny, jak nie będzie podstaw to Cię w szpitalu nie zostawią.


Natis skoro lekarz chce Cię jeszcze potrzymać w szpitalu to jakoś dasz radę. Wszystko dla maluszka. Tryzmam kciuki zebys niebawem wyszła do domku!


jullix zgadzam się z Korbą (super ze z pieskiem lepiej), my też mamy kastrata w domku i jest najcudowniejszym kocurkiem na Świecie :) Przytulaśny się strasznie zrobił po kastacji, ciągle dopomina się pieszczot.


Ewelinka wy macie kłopoty przedszkolowe, potem się zaczną szkolne. Ja właśnie przezywam rozterki gdzie posłać synka do pierwszej klasy. W ubiegłym roku zrobił się niezły bałagan, mimo że należeliśmy do okręgu danej szkoły (takiej nabliższej miejscu zamieszkania) to do niej się Michał nie dostał, bo mieli zmienić regiony. Obecnie chodzi do zerówki do szkoły oddalonej o 2,5 km, mimo ze po drodze mija dwie inne.... wrrr. Teraz regiony okazuje się zostały po staremu i możemy się ubiegać o przyjęcie do bliższej szkoły. Z jednej strony dziecko już przyzwyczajone do tamtej, z drugiej odległość ma duże znaczenie. Po prostu masakra.


Mikoto, ja tez sobie pozwalam na małą słabą kawkę z rana :)


sa_raa tez zauwazylam ze lepiej mi się spi z pustym zolądkiem. Jak już ukonczysz te remonty to daj jakieś foteczki :) Ja przy poprzedniej ciązy miałam remont w mieszkaniu, oj cięzko było. Tym razem wyrobiliśmy się przed zajciem w ciąże ;)


dmuchawiec ospe bys raczej poznala, tego się nie da pomylić, a może to uczulenie jakes?


_anula nie wiem co na jeczmien, pewnie są jakieś masci na to, ja zwykle tylko tarlam zlotem i mijalo.


Ja dziś na obiad mam rybkę, ziemniaczki i surówkę z kwaszonej kapusty. Tak mi jakos przy srodzie piątkowy obiad do głowy przyszedł.


Paulunia8713 no faktycznie z moczem cos nie bardzo.... ale czy to powazne jest to nie wiem, musisz leciec z nimi do gina, albo do lekarza pierwszego kontaktu. Kiedy masz wizyte?



Moja mama dzis pojechala na tomografie jamy brzusznej. Czekam az wroci jak na szpilkach..... eh mam nadzieje ze nic zlego nie znajda.....
 
Ostatnia edycja:
Paulunia, no niestety będziesz pewnie miała jakiś antybiotyk na to - podobnie ja miałam miesiąc temu. ( tera mam wynik super ).
Nie martw się tym bo szybko można to wyleczyć ale jak idź z tym wynikiem do gin.
Na mocz dobrze wpływają żurawiny więc możesz się nimi posiłkować. Ja podobnie robię. Mojej bratowej na takie wyniki właśnie gin zalecił żurawiny jeść.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wizytę mam na szczęście jutro.
Na koniec napisane jest :
" na podstawie oceny osadu moczu uzyskanej z wykorzystaniem cytometru przepływowego istnieje wskazanie do wykonania badania mikrobiologicznego moczu"

Kurcze ja nigdy żadnego zapalenia itp nie miałam więc się martwie bardzo. Ale dzięki dziewczyny za pomoc:)
 
Do góry