reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Nie martw się Pulunia, to w sumie nic groźnego jak tego nie zaniedba. Jak jutro masz wizytę to na pewno gin przepisze coś. W ciąży się tak zdarza dlatego trzeba cały czas mocz badać.
 
reklama
Natis: mówisz, ze niełatwo wygrać z tą cholerą... :wściekła/y::-( Ja dziś robiłam powtórny posiew. W poniedziałek wynik. A jak doszłaś do tego, ze to bakteria?
Isis: u mnie bakterie właściwie na początku nie dawały objawów, potem nieprzyjemny zapach z okolic intymnych;-), a potem jeszcze bóle podbrzusza i krzyża.

Sa-ra: nio wiem, że to zdjęcie to istny sadyzm, ale koleżanka się nade mną tak znęcała, ze musiałam się tym z Wami podzielić... Wiedziałam, że zrozumiecie jak cierpię. ;-)

Dmuchawiec: przy ospie nie musi być gorączki, ale może być. Chrostki są podobne trochę do pryszczy.

Kingusia: może leć to sprawdzić do lekarza lub IP...

Dziewczyny, które biorą magnez: lekarz wam zlecił czy same tak... Ja mam brać 3x2 dziennie. Myślałam, ze tylko jak mnie brzuch bolał, ale lekarka mówiła, że cały czas. Hm
 
Wróciłysmy i nie wiem co myśleć. Lekarz nie wie co to może być. Albo alergia, albo grzybiczne czy coś w tym stylu.
Dostałam syrop przeciwalergiczny, maść przeciwgrzybiczną, antybakteryjną i przeciwzapalną i poradził odrobaczyć-dostałam zawiesinę.

Jak ja nie lubie faszerowac dzieci lekami:baffled: Poza tym jak podam to wszytsko na raz , to dalej nei bede wiedziała co to za cholerstwo. A jeśli to alergia, dobrze byłoby wiedziec na co.

No i nie wiem co tu robić:confused:
 
Na koniec napisane jest :
" na podstawie oceny osadu moczu uzyskanej z wykorzystaniem cytometru przepływowego istnieje wskazanie do wykonania badania mikrobiologicznego moczu"

Paulunia myślę, że to oznacza wskazanie na wykonanie posiewu moczu, jeżeli wynik będzie dodatni zrobią antybiogram i będzie wiadomo jakimi lekami na jaką bakterię to wyleczyć. Żurwawinkę jedź, najlepiej suszoną, jak masz to pij też herbatę żurawionową. Ja na drogi moczowe biorę też Femisept Uro - jest tak i żurawina i wit. C:tak: Nie martw się niczym!

Dziewczyny, które biorą magnez: lekarz wam zlecił czy same tak... Ja mam brać 3x2 dziennie. Myślałam, ze tylko jak mnie brzuch bolał, ale lekarka mówiła, że cały czas. Hm

Anilek mnie zalecił lekarz MagneB6 2x1, ale wiem, że dziewczyny biorą go w większych dawkach. Ja biorę regularnie - na rwanie w łydkach:-(
 
dmuchawiec cholerka nie wiem co Ci powiedzieć. Może posmaruj maścią i zobacz czy schodzi a jak nie to dopiero syrop na alergię dołącz?
anilek jeśli chodzi o magnez ja biorę z zalecenia 1 tabl. dziennie magnez z b6 z firmy olimp dla Ciężarnych :-p

paulunia ja się na wynikach nie znam niestety. Prawie od samego początku ciąży biorę Femisept uro bo u mnie zapalenia pęcherza to codzienność :dry:

Jak ja w pracy i mam czas czytać to akurat się tu cisza zrobiła :nerd:
 
Dmuchawiec ja też radzę Ci tak, jak sara :tak: Najpierw jeden lek, za jakis czas drugi - bo w sumie nie wiadomo, po którym z leków to zejdzie i co to jest/było:confused:
 
Sa-ra- chyba tak właśńie zrobię.

Któras z Was pisąła dziś o potasie- własnie mi się skończył magnez, więc tym razem kupiłam "Chelamag skurcz"- z potasem i wit. b6. Mam nadzieję, że skończą sie te potworne skurcze:baffled:
 
reklama
Sa-ra- chyba tak właśńie zrobię.

Któras z Was pisąła dziś o potasie- własnie mi się skończył magnez, więc tym razem kupiłam "Chelamag skurcz"- z potasem i wit. b6. Mam nadzieję, że skończą sie te potworne skurcze:baffled:
Dmuchawcu ja też bym ci radziła tak jak dziewczyny , stopniowo z tymi lekami, bo jak dziecko tak wszystkim nafaszerujesz to dalej nie będziesz wiedzieć co to za dziadostwo i tyle farmaceutyków na raz to nic dobrego .
A potas na skurcze mi pomaga i jeszcze raz polecam, przestało mnie skręcać zwłaszcza w nocy skurcze mnie budziły.

Robaczku super , że Synek ładnie rośnie i szyjka i reszta w porządku, tak trzymać :)
I fajnie, że jak na razie, odpukać, ostatnie glukozy wg wieści od was wychodzą w normie. Mnie ta przyjemność czeka w piątek, boję się jak to wytrzyma mój żołądek :( , coś się boję , że ogłosi strajk :baffled:.
 
Do góry