reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

hej

mąż pojechał do pracy urlop załatwiać, ja spakowana i czekam aż wróci a potem jazda do mamy [hehe całe 500m]
ech a tak mi się spać chce, że chyba wrócę do łóżka zanim on przyjedzie
miłego dnia dziewczyny
natis trzymaj się tam w szpitalu
dmuchawcu kciuki za córcię
robaczku kciuki za wizytę
 
reklama
Dmuchawcu ja też miałam rwanie w łydkach, łykam MagneB6 2x1, jak narazie jest lepiej:tak:

Ewelina cieszę się, że uporałaś się z oczami:-) Mnie rano też ogarnął wiosenny nastrój, piękne słoneczko zawitało, na termometrze 6,2C, nawet jakis ptaszek ćwierkał:-) Wiosno przybywaj:-D Współczuję bólów pleców :-(

jullix dobrze, że dzisiaj trochę pospałaś. Ja nadal nie mogę dłużej pospać. Dzisiaj obudziłam się już przed 7:dry: Mam nadzieję, że sprawa kotka przebiegnie szybko, sprawnie i pomyslnie:tak:

DzikaBez miłego dnia na basenie;-)
 
Natis kochana mam nadzieję że pobyt w szpitalu szybko minie. Aż mi samej się przykro zrobiło jak napisałaś o Natalce… ale teraz ważne jest to żeby ciąże dotrzymać do bezpiecznego terminu. Dzisiaj kochana wkraczamy razem z Korbą w IIItrym… to już z górki J
Kingusia jak na moje oko powinnaś pojechać i to sprawdzić… Takie chwilowe bóle mogą powodować skracanie szyjki… Mimo że przechodzi to dość często masz te bóle.
Isis a do której hurtowni wybierasz się w razie czego? A co do bólu kręgosłupa już kiedyś pisałam że mam tak że odczuwam na dole taką jak by blokadę że wstać nie mogę, wyprostować się też itp.. a lekarz mi powiedziała że to organizm przygotowuje się do porodu i kości ‘’luzują się’’ i rozchodzą i stąd ten ból… Nic na to nie dostałam… jedynie gin mówił że jak bardzo boli to paracetamol…
Dmuchawiec mam nadzieję że to tylko zwykła wysypka. Też będę trzymała kciuki za Was.

Jullix dobrą decyzję podjęliście. Fakt nasz kot nie znaczył terenu ale miauczał po nocach (ba darł tak mordę że budziłam się po kilkadziesiąt razy) po kastracji cisza i spokój… A sama kastracja trwa około godziny półtorej, golą malutki kawałek sierści na brzuszku i łapce na kroplówkę, nacinają brzusio delikatnie coś tam podwiązują i tyle J Wacek jak doszedł do domu troszkę pospał po narkozie a później zaczął biegać jak nigdy nic J Mam nadzieję że i waszemu się odmieni i przestanie znaczyć teren.

Wiki wstała zakatarzona i z lekkim kaszelkiem. Jej byleby mi się nie rozchorowała :(
Co dzisiaj robicie na obiad? Nie mam pomysłu... Mam troszkę zupy z wczoraj ale to za mało
 
MamaWikusi podłączam sie pod pytanie:tak: Tez nie mam pojęcia co zrobic na obiad:confused: Na śniadanko sobie zaserwowałam kanapki z chlebkiem słonecznikowym, zielonym ogórkiem i szczypiorkiem, mniam...:-D Życzę zdrówka dla Córci!
 
Kingusia mam nadzieję, że ból nie powróci, ale jeśli tak, to zgadzam się z dziewczynami. IP nie zaszkodzi, a lepiej dmuchać na zimne!

Dzika zazdroszczę basenu!!!! też chętnie bym poszła, ale ciągle łapię jakieś bakterie i DR mi odradziła:(

Dmuchawiec ja z rana pozwalam sobie na kawkę mieszaną (1 łyżeczka zwykłej + 1 INKI ) a później już tylko inka... jak dla mnie ta kawa strasznie mdła jest ale co zrobić... :p

Co do bóli krzyża i ogonka to też ostatnio odczuwam niestety. Wczoraj kość ogonowa tak mnie bolała, że ruszyć się nie mogłam, na szczęście po 15 min przestała. Dzisiaj od rana boli mnie dół pleców (prawa strona). Ledwo wstałam z łóżka...

Franek odkąd tatuś wyszedł z łóżka szaleje... chyba leży w poprzek brzucha i czuję jak się przeciąga. Super:))) coraz częściej z nim rozmawiam, nie mogę się doczekać aż się poznamy:D Co chwilę zmieniam pozycje bo może jest mu niewygodnie.... :p:p:p

Edit: Na obiad dzisiaj kotleciki z piersi z kurczaka i brokuły polane sosem serowym. Może jeszcze jakieś frytki do tego...
 
I ja nie mam pijęcia co na obiad :baffled:
Może schabik rozmroże i będą kotleciki?:confused:

Smile- ja własnei taką piłam- łyzeczka zwykłej i łyżeczka Inki. Ale piłam taką dwa razy dziennie. A czasem jeszcze cappuccino.
 
witam Dziewczyny,

dziś się moje dziecko zlitowało i po wybudzeniu o 2:40, spał do 7:30 :) Ja i tak nie mogłam się zwlec z łóżka, ale musiałam Jędrka wysadzić na nocnik, a kota do kuwety :) Normalnie powiem Wam dom wariatów u nas :D
Po wizycie u weterynarza, decyzja podjęta - w sobotę o 8 Filon traci jajeczka. Szkoda mi go, bo jest cudownym kotem i przekazałby super geny, no ale zdecydowanie ma za dużo hormonu na mieszkanie. Gdyby był w hodowli to by było inaczej. Jak go braliśmy z jednej to wszystkie samce ( z wyjątkiem kastratów) były w wolierze na dworze, a kotki w domu. :)
Natis - mam nadzieję, że Cie niedługo wypuszczą, ale może faktycznie ten pobyt dobrze robi. Jeszcze jakby ta bakteria sobie poszła, to juz w ogóle super.
Powodzenia na wizytach lekarskich i Kingusia uważaj na siebie!

Miałam kiedyś kocurka który nie był wykastrowany:szok: Musiałam zmieniać wykładzinę- zaczął znaczyć teren , smród taki , że wytrzymać się nie dało:no: a po kastracji było super:tak: Więc jestem za kastracją, chociaż wiadomo , że jak ładny kotek to szkoda...


Ewelinka
Współczuję przeżyć z przedszkolem, jak wiesz łączę się z Tobą w bólu , bo mam to samo z małą.Chociaż muszę Ci powiedzieć że Pani wprowadziła mojej córeczce taką tablicę w przedszkolu i jak nie płacze to dostaje buźkę uśmiechniętą a jak płaczę-- smutną. Wczoraj jej powiedziała , że jak dzisiaj będzie płakała to niestety smutna minka pojawi się na jej tablicy---i dzisiaj ani jednej łezki:szok: Też mamy z nią problem jak nie ma jej ulubionej Pani,,,,

Obiad ??? Też mam jeszcze od wczoraj trochę zupki, ale co dalej, nawet nic ciekawego w zamrażalniku nie ma...hmm , może te placki ziemniaczane. Smile, sosik serowy z paczki robisz ,żeby polać brokuły ???
 
Ostatnia edycja:
Kingusia teraz nie ma znaczenia czy się lubi szpitale czy nie. Najważniejsze są maleństwa. Ja też ich nie lubie a jednak ostatnio leżałam bo brzuch mi twardniał tylko przy chodzeniu(nie bolał). Równie dobrze mogłam zostać w domu i cały czas leżeć a jednak nie można myśleć teraz tylko o sobie. Zobacz nie masz dzieci w domu tak jak nie które z nas, które były lub są w szpitalu. Wtedy dopiero jest ciężko. Moja malutka spać nie chciała po nocach bo mamusi nie ma, płakała. Ty nie masz tego problemu więc jedz na ip i niech sprawdzą. Lepiej kochana nie ryzykować
Mi to wczoraj wieczorem twardniał i to mocno ale to dlatego, że sporo się narobiłam i do tego Maciej tak się pręzył, tak kopał, że myślałam, że mi dziurę wykopie. Dziś już jest dobrze:)

Dużo zdrówka dla chorowitków :tak:
 
A ja piję mleko z kawą:-D Ja uwielbiam Latte Machiato. Także szklanka spienionego mleka i dosłownie naparstek kawy:tak:
Ale robicie smakowitości:szok:
 
reklama
Do góry