reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Waris Szczecin-Dąbie to prawie moje rodzinne strony :-) Ja przed ślubem mieszkałam właśnie na Prawobrzeżu :tak:

Czy tylko ja nie kupiłam małej żyrafy? :sorry2:

Ja też nie ;-) Przynajmniej na razie.



Iwon, dziewczyny bardzo inteligentne, z poczuciem humoru, potrafiące z dystansem podchodzic do naszych obecnych problemów z dzieciaczkami i można z nimi pogadać na każdy temat. Te 3-4 godziny zleciały w kosmicznym tempie...:tak: aaaaaaaaaaaa....i niebywale kulturalne ;-);-);-) bo w sumie niewiele z Was udało się obgadać :-p:-p:-p nadrobimy następnym razem :-p;-)

Nadal czuję niedosyt (nie mówiąc o opisie muńki :-p)



Dobrze, że nie miałam jak pojechać, bo by było tak: MsMickey - najwyższa, hatszept - najdłuższe włosy, Rysica - najgrubsza :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


:-D:-D:-D




U nas na szczęście teściowa potwierdziła, że zajmie się małym, dlatego odetchnęłam z ulgą :tak:Niestety zapowiedziała, że tylko do końca kwietnia, bo potem wiosna/lato, a oni mają ogród ... na razie się jednak nie martwię, co będzie potem.
 
pamka ale pomysl ze niania to tylko rok-dwa ci bedzie ta wyplate zabierac, a przynajmniej przytuli julka jak bedzie plakal
:tak: mysle ze warto dolozyc ta kase i miec nianie niz poslac do zlobka. oczywiscie jesli jest dobra sprawdzona niania, bo z tym tez ciezko. ja o zlobku pomysle jak juz maly bedzie umial podejsc i dac znac o co mu chodzi, bo teraz to bym sie bala ze bedzie samotnie plakal w lozeczku i czekal az przyjdzie jego kolejka :confused:
Ja mam tak samo. Do złobka spoko ale jak będzie większa a od końca stycznia na kilka miesięcy bierzemy nianie. Tanio nie będzie no ale jakoś damy rade...najgorsze jest to, że nie chce mi się jej szukać.

Jezuuu jak mnie tu dawno nie było. Ale ostatnio jakos bola mnie oczy przy kompie i spędzam może 30 min dziennie więc tyle co sprawdze poczte i FB. Poza tym korzystam z pięknej jesieni (uwielbiam ta porę roku) i jak najwięcej wybywam na pole. Pewnie jak się zacznie chlapa ciapa to wróce na forum:-).
Mała nadal boryka się z alergia skórna i nadal nie wiem co jest przyczyną:wściekła/y:.

Co do zabawek to my zyrafy nie mamy za to mała odkryła ostatnio szeleszczącą książeczkę i nigdzie się z nią nie rozstaje. Zajebista sprawa :)
 
Ostatnia edycja:
hej
nie odzywałam się znowu, bo mamy ciężkie czasy :-(
Okazało się, że teść ma nowotór i zostało mu niewiele czasu.....

Poza tym u nas wszystko dobrze. Tylko Misiek od wczoraj w nocy ma gorączkę i boję się o Majkę :baffled:.

Współczuję problemów z karmieniami i spaniem.

Poczytam co u Was.
 
my polozylismy dzieciaki spac i pijemy piwko.....mamy nadzieje na spokojna noc....ktos pisal o zyrafce....nasza tez nie doszla,niby jes wyslana ale kied bedzie? Niewoadomo a wiadomo ze ja chcialabym juz

moja tez jeszcze nie doszła. A juz jestem ciekawa realckji niuni na nią.

Właśnie żłobek u nas jest nieosiągalny a poza tym miałabym opory...Zobaczymy jak ta babka sie będzie sprawdzać. Myślę, że po dziecku będzie widać czy mu sie krzywda nie dzieje. Jak myślicie? Jak nie będzie to zakładam monitoring! :dry: i podsłuch;-)
A w ogóle jak wrócę za jakiś czas do pracy na 8 godz to ona zabierze mi 80% wypłaty...:baffled:

kamerka internetowa majątku nie kosztuje. Montujesz i masz pelen monitoring :)


Uzalenienie od bb u mnie pelne. Wyprasowalam rzeczy na jutro, spakowałam malej torbe z ciuszkami i zamiast iść spać to do was zaglądam :)
 
nadrobiłam!

claudette - ja mam co prawda taką karuzelę jak ma mlodak, ale mój Kuba sobie te guziczki nogami przyciska - włączając i wyłączając karuzelkę,

Co do ząbków - polecam Camilię (ampułki z płynem homeopatycznym) u nas momentalnie Kuba przestaje po nich płakać, a jeśli wieczorem przed spaniem jest bardzo marudny i ma ataki płaczu - ewidentnie wskazujące na "atak" ząbków to aplikuje mu Paracetamol w czopku i w nocy śpi spokojnie.

Butelki - sterylizuję codziennie. Najgorsze co może być to zatrucie pokarmowe, nie chciałabym, żeby moje maleństwo przez to przechodziło i wole dmuchać na zimne.

Przedłużyłam sobie macierzyński do 1 czerwca. Ja zresztą i tak jestem w tej dobrej sytuacji, że jak idę do pracy to z małym.

Maćku - my żyrafki nie mamy, ale jakoś nie zauważyłam, żeby Kubuś z tego powodu płakał. U nas nie jest ona taka droga, ale jakoś nie czuję potrzeby posiadania jej.
 
No i jak to jest: Gocha śpi a ja nie mogę usnac po karmieniu ... masakra:confused:

Spotkanie było fajowe:) Na początku dziwne uczucie bo przecież znamy się już tak długo a tu nagle wypada się z imienia przedstawić...:p zabawnie:rolleyes:

Jeśli mnie chodzi to trzeba się częściej spotykać w realu więc gdyby tylko któraś miała ochotę to dawajcie znać - częściej niż raz w miesiącu;-)

A widok trójki maluchów leżących na kocach na podłodze i zerkajacych trochę na zabawki a trochę na siebie - boski:-):-):-)

Dziewczyny już trochę napisały ja się podpisuję - no trudno, żebym się nie zgodziła, ze taka inteligentna i kulturalna jestem :p:p:p a co:p

Ok idę spać jednak:-)
 
Taki mnie wczoraj dół nianiowy złapał, ale dobrze, że mam was to mogłam się wyżalić i mi przeszło:tak:
Moje dziecko miało dziś 3 pobudki w nocy, a teraz 4 i już na dobre. W sumie to będę go budzić o 5 to może stwierdzi, że nie warto budzić się w nocy bo i tak zerwą go z wyra o 5....
Ugotowałam mu wczoraj kompot i zobaczymy czy zaakceptuje :tak: Jeśli nie to nic się nie zmarnuje;-)

Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
 
reklama
młody nie dał mi się wyspać (jak zwykle zresztą :-D) ale co tam, na 12 jedziemy do Opola na Klub Kangura, mam nadzieję, że dowiem się mnóstwo ciekawych rzeczy nt. chust, a może nawet zostanę ekomamą, bo w tym samym czasie będzie tam ekobazar ;-)


Waris na urlopie wypoczynkowym nie możesz dostać zwolnienia, jeśli na prawdę masz podstawy się obawiać zwolnienia, to się nie zastanawiaj i wróć na 7/8 etatu, pracodawca nie może Ci odmówić, a przez 1 rok jesteś chroniona


Mlodak tam mi się przypomniało, że miałam się kadrowej o coś zapytać, co cię interesowało, ale zapomniałam o co:zawstydzona/y: daj znać o co chodziło, albo że już to wiesz ;-)


Hatszept nie zamawiałam na allegro bo niby krążą podróbki i się bałam, a tą firmę wzięłam ze strony żyrafki i niby przez nich polecana


zyrafka na nowamatkapolka czy jakos tak
jak w poniedzialek nie dojdzie to robie afere....ale w sumie to mize wina poczty nasze kochanej bo spodnie zamowione w poniedzialek doszly dopiero dzisiaj

no ja w tej samej firmie kupiłam, odpisali mi dopiero jak pogroziłam policją - że niby mają problem z dostawcą żyrafek i w poniedziałek mają je dopiero dostać... dla mnie żenada, bo klienta należałoby poinformować o takiej sytacji

moja tez jeszcze nie doszła. A juz jestem ciekawa realckji niuni na nią.
a ty skąd zamawiałaś???
 
Do góry