reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Magnii, na kolki pani doktor kazała kupic dicoflor - probiotyki (4 krople dziennie) i espumisan w kropelkach (stosowac doraźnie). Oba specyfiki bez recepty oczywiscie i super się sprawdziły. Poza tym piję 2 razy dziennie herbatkę "laktacyjną" babydream z Rossmana z anyżem, koprem włoskim, kminkiem, melisą i werbeną. Moze to tez pomaga Małemu.
Kolki i inne tego typu atrakcje mijają po 3-4 miesiącach, wiec głowa do góry, Kochana! :)
 
reklama
Magnii, na kolki pani doktor kazała kupic dicoflor - probiotyki (4 krople dziennie) i espumisan w kropelkach (stosowac doraźnie). Oba specyfiki bez recepty oczywiscie i super się sprawdziły. Poza tym piję 2 razy dziennie herbatkę "laktacyjną" babydream z Rossmana z anyżem, koprem włoskim, kminkiem, melisą i werbeną. Moze to tez pomaga Małemu.

Stosuje identyczny zestaw, tyle, ze pije herbatke bocianek medeli :)
Coreczka jest spokojna, mimo, iz jem lody, czekolade, a wczoraj kalafior i mizerie. Moze robi wiecej kup i purta hahaha
 
Hey,
dzisiaj mam się zgłosić do szpitala, więc zadzwoniłam wcześniej do lekarki i powiedziała mi że zobaczy jak się Ola ułożyła i jak tak samo beznadziejnie jak ostatnio to oksytocyna nie pomoże więc od razu CC a jak będzie fajnie ułożona to postaramy się z tą kroplówką zadziałać :)

Jak coś to gazetę wyborczą na pamiątke już mam:D
Buziory! O 14 rozstrzygnięcie sprawy! ;)
 
Hej;) U mnie nadal tak jak i bylo. Noc minęła spokojnie..dzis mam termin wg OM. Zobaczymy;)
Nasza BMR juz się nie męczy szczęściara;)
Mamina, ninuszka- &&&&&&&&&&&&&

Iwon- nie płakaj ja tez miewam takie dni, ale to wszystko poprostu się kumuluje nam w głowie i potem są takie wisielcze humorki;) głowa do góry;)
 
AVO dalas rade isc na zakupy ciuchowe?:eek: ja sie nadal nie moge ogarnac, nawet na spacerze nie bylismy.... a dzis musze isc go zwazyc i to dopiero bedzie wyzwanie....
z dobrych wiadomosci - zdazylam rano ogolic poltorej nogi :-D:-D

pytalam polozna o gulke na bliznie. powiedziala ze nie za dobrze, zeby obserwowac i jak zacznie czerwieniec albo bolec to isc do gina. mowi ze moze od ucisku, zeby uwazac na gumki w majtkach
 
reklama
Witam

U nas tez bez zmian I tak jak ty Iwon dzisiaj dol:-( wyje od rana, wszystko na nie, do tego sama w domu. Robole znowu sie nie pojawili :wściekła/y: Juz ku...wa mam wszystkiego dosyc:wściekła/y:
 
Do góry