reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Buziak - proszę bardzo :happy2:
Obiad - pomidorówka, a na drugie mam spagetti i sos boloński. Wczoraj sporo sosu mi wyszło i dziś dojadamy :happy2:
Dobrze, że obiad na tapecie, to sobie przypomniałam, że miałam wyjąć z zamrażarki mięsko na jutrzejszy kapuśniak lub grochóweczkę, albo krupnik. Małżówina wróci do domu, to niech pomyśli co by chciał.
 
Buziak - proszę bardzo :happy2:
Obiad - pomidorówka, a na drugie mam spagetti i sos boloński. Wczoraj sporo sosu mi wyszło i dziś dojadamy :happy2:
Dobrze, że obiad na tapecie, to sobie przypomniałam, że miałam wyjąć z zamrażarki mięsko na jutrzejszy kapuśniak lub grochóweczkę, albo krupnik. Małżówina wróci do domu, to niech pomyśli co by chciał.

proszę bardzo;-) to sie odwdzieczyłam :-D:-D
 
an.ka - ciezko tak przeczuc ile tych pieluszek bedzie trzeba, bo jedna z nas urodzi bobasa 4kg a druga 2,5;-) To tak trzeba z umiarem, bo juz pisałam, ze jak trafiłam na wkładki laktacyjne w promocyjnej cenie to obkupiłam sie na zapas a zaraz po tym skonczyło mi sie mleko:cool2:
Ty mnie tu 4 kg nie strasz, bo się zamknę w sobie... W czerwcu 2011 moja bratowa urodziła pierwsze dziecko ponad 4 kg sn. Małego źle obmierzyli przed porodem... miał ważyć do 3,5 kg. :szok:
Tak czy siak będę musiała jeszcze dokupić tych pieluszek malutkich, bo w tej paczce co kupiłam to jest 27 sztuk - to mi wystarczy pewnie na pobyt w szpitalu. W wiekszej jest coś chyba ok. 65 sztuk. Kupie więc jedną większą paczkę jeszcze i na tym zakończę przygodę z najmniejszymi, a jak będą potrzebne to L. dokupi - dostanie opakowanie do ręki i długa do sklepu.
 
buziak wyjmij pranie z pralki :cool2:

wierz mi badz nie ale wyjełam po Twoim poscie:tak::tak: Dzieki serdeczne;-)


Co do chusteczek to huggisa były kiedys w biedronce nie pamietam ile paczek w jakiej cenie ale paczka wyszła za 3zł. Potem w carrefourze były jeszcze tansze:tak: czyli w Pl tez mozna trafic na okazje i ja zawsze kupuje sobie spory zapas jak sa takie ceny.


Hmmmm mysle ze jeszcze dzis nikt sie nie chwalił co robi na obiadek:-D

Buziak - proszę bardzo :happy2:
Dobrze, że obiad na tapecie, to sobie przypomniałam, że miałam wyjąć z zamrażarki mięsko na jutrzejszy kapuśniak lub grochóweczkę, albo krupnik. Małżówina wróci do domu, to niech pomyśli co by chciał.

proszę bardzo;-) to sie odwdzieczyłam :-D:-D

ale sie uzupelniacie dzisiaj:-D

Buziak wiem ze dobrze ze dobrze bo to oznaca ze moge jesc dalej hihihi:-D

Dorota ja ten terdyferon jadlam w poprzedniej ciazy bo tez podobne wyniki mialam. teraz biore inne zelazo z kwasem foliowym Biofer Folic. po tamtym czulam sie nie do konca fajnie, a po tym jest normalnie
 
Wczoraj w DDTVN mówili, że na braki żelaza dobrze robią zmiksowane orzechy (różne), morele, śliwki i miód.
Podobno jest tez smaczne. Łyżka dziennie takiej mikstury. Zdrowe i słodkie, czyli dla nas w sam raz, bo 2 w 1. :-)
Sama chyba sobie zrobię i wypróbuję.

Ja chyba też pozostawię ta działkę pieluchową mojemu. Niech się specjalizuje i pilnuje żeby nie zbrakło.
 
Wczoraj w DDTVN mówili, że na braki żelaza dobrze robią zmiksowane orzechy (różne), morele, śliwki i miód.
Podobno jest tez smaczne. Łyżka dziennie takiej mikstury. Zdrowe i słodkie, czyli dla nas w sam raz, bo 2 w 1. :-)
Sama chyba sobie zrobię i wypróbuję.

Ja chyba też pozostawię ta działkę pieluchową mojemu. Niech się specjalizuje i pilnuje żeby nie zbrakło.
a nie mozna tego zmiksowac w buzi zebami bo osobno to mi to smacznie wyglada :D
 
Hej Dziewczyny,

ja się tylko przywitam.
Złapałam takiego doła, że głowa mała:zawstydzona/y::-:)-:)-(
Stanełam dzisiaj na wadze po tygodniu i doznałam szoku:szok:
Tak mi babcia dogadzała, jutro juz leci wiec chyba organizm "odtruje" i zrobie głodowkę. Czuję się jak świnia:zawstydzona/y:

Przepraszam, że tylko o sobie ale jestem dosłownie załamana, a gdzie tam do końca
 
reklama
hej dziewczyny
coś ostatnio nie miałam natchnienia do pisania, słabiej się czuję a do tego gości miałam. wróciły bóle głowy i słabości, mam nadzieję, że u was lepiej, wychwyciłam tylko, że u Milanka jest lepiej i baaaardzo się cieszę.
Troszkę ponadrabiam bo goście właśnie się ewakuowali

ps
też się czuję jak świnia, tyję i jem, jem i tyję
 
Do góry