reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Wróciłam :-)
Wszystko jest w jak najlepszym porządku !!!!
NT - 0,93 mm
CRL - 56,77 mm
Tętno - 166
Termin porodu według USG na 09.06 a według OM 16.06 rośnie maluch jak na drożdżach !!!
Tak fikał że nie można było nic zmierzyć !!!!
Gin sie śmiał że dawno nie widział tak rozbrykanego maluszka w tym tygodniu ciąży!!!
Moje kochanie jest przeszczęśliwy, pierwszy raz widział swoje dzieciątko !!!!

Ale się cieszę, kamień z serca mi spadł !!!!!!

HURAAAAAAA :-) :-D :-) :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Po kilku tygodniach czytania nareszcie mogę dołączyć do Waszego grona.... jeśli mnie przyjmiecie. Po kilku tygodniach niepewności, podejrzeniach ciąży pozamacicznej nareszcie już wiemy, że wszystko jak na ten moment jest ok a termin z usg wypadnie na 29 czerwca. :-) Pozdrawiam i Gratuluję Wam wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nasikałam na proszek do pieczenia, bo sody nie miałam i pieniło się jak cholera:baffled: Będzie drugi chłopak :eek:. No chyba,że proszek nie działa i musi byc czysta soda....zawsze jakaś nadzieja:laugh2:
 
monilla PaulinaMaria
dziewczyny zdrówka dużo!

buziak
to swoje przeszłaś w tej ciąży z bliźniakami, a w którym tygodniu urodziłaś i wiadomo jaka była przyczyna tego puchnięcia??

alijenka
no widzisz! cudowne wieści, oby już teraz u wszystkich takie były!
09.06 są moje urodziny :)

ressi
witaj! też miałam tygodnie niepewności, szpital, podejrzenie pozamacicznej, mam nadzieję, że i u mnie i u ciebie już do końca będzie wszystko super!

veritaserum
no ciekawe :) jak to będzie, ja znowu zapomniałam dziś kupić tą sodę hehe

katrina115
ja też musiałam dziś po południu zdrzemnąć się bo nie miałam siły utrzymać się w pionie, na szczęście jestem u mamy i się w tym czasie z moim małym bawiła; normalnie jak jestem w domu to też mnie młody męczy, żebym wstawała

maćku
ja kiedyś pracowałam jako nauczyciel w szkole i wg mnie to jest baardzo stresogenna praca, chyba bym w ciąży nie dała rady bo bym jakiemuś uczniowi pewnie przyłożyła
 
alijenka - super ze jest super:-)

karamija - termin miałam na 18lutego a urodziłam 9grudnia, tak wiec urodziłam w 30tyg.
Puchłam, miałam białko w moczu i nadcisnienie. Czyli gestoze, zatrucie ciążowe. Dramat!!! Najgorsze jest to ze matka puchnie a dzieci nie rosną.

Nawet moje bliźniaki padły:szok: Więc dzien musi byc naprawde dupowaty.
 
Ostatnia edycja:
ale wiecie co jak wchodziłam do gabinetu to miałam takiego stresa że musiałam usiąść odrazu bo mało brakowało a bym zemdlała :-)
kurde mówię Wam jak się cieszę, strasznie się bałam ze względu na mój wiek i na to że to pierwszy dzidziuś !!!


Ja nie mam dziś dołującego dnia !!!
Choć nie mam z kim świętować bo moje kochanie musiało wyjechać do Berlina odrazu po wizycie ale i całkiem juz inaczej się czuję z tą myślą że jest wszystko dobrze !!!

Dzięki za trzymanie kciuków !!!
 
reklama
Do góry