reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

jaki miałam śliczny sen!!!
Sniło mi sie, ze poczułam te pierwsze motylki w brzuszku;-) , ze aniołek zaczął mi sie ruszac i fikał takie koziołki, ze az sie dziwiłam ze juz tak wyraźnie to wszystko czuję:tak: no i oczywiscie nie musze mówic, ze sen był tak wyrazny jakbym naprawde je czuła..
blizniaki poczułam w 15tyg, wiec moze juz niedługo..
 
reklama
Witam Was :-)

alijenka oczywiście ja też trzymam kciuki za wizytę:tak: i wiem, że będzie ok, nie stresuj się;-)

Kamila i jak? Przeszedł ból głowy?? Mam nadzięję, że tak:tak:

AVO bardzo nieładnie Was potraktowała:no: tak się nie robi:no:
a co do wieku nowej Pani nie przejmuj się :) babcia męza ma już 80 lat a lata jakby miał z 50:tak: sprawna, ma dużo energii :)
takie osoby mają czasami wiecej energii niż panie w wieku 50, 60 lat:tak:

buziak no to przeszliscie z tymi kolkami u dzieci:-(

Ja jak byłam w ciąży z Kubą to się bałam strasznie,żeby czasem nie miał kolek, udało się na szczęście:tak: chociaż już zyczliwe osoby mi powiedzialy, ze drugie dziecko da nam popalić za to:wściekła/y: juz wiedza co będzie. Chyba z zazdrosci bo jak nas odwiedzali jak Kubus byl malutki to się nie mogli nadziwić, że tak ładnie śpi.

Kurcze wydaje mi się, że jestem najgrubsza osobą na swiecie:zawstydzona/y::-(
a wcale duzo nie przytylam bo jakieś 2 kg. a zle się czuję:( nie chce dużo przytyć, mam jakąś obsesję:-(pilnuję się strasznie, przecież nie bede sobie wszystkiego teraz odmawiać, co nie?? Aaa i nie mam nadwagi a mimo to czuje sie jak grubasek:-(
 
Mi niedawno również śniły się kopniaki maluszka , tak realistycznie, że jak się obudziłam to nie wiedzialam czy to sen czy prawda :)

Ból głowy przeszedł na szczęście... przespałam się godzinkę i puścilo..

Wcale dziś na nic czasu nie mam zjedliśmy obiad syn usną i czekam aż wstanie bo na 16.15 idziemy do dentysty na lapisowanie ząbków. Po ostatnim lapisowaniu ma niestety całe jedynki i dwójki górne czarne jak węgiel ale lepsze to niż próchnica..

Carla masz świetne zdjęcia maluszka.. :) A tyle nerwów zjadałaś ciągle .. bałaś się :)
 
polaa - kazda dziewczyna jak przytyje ze 3kg to przezywa i jest to dla niej koniec świata! Kochana ciesz sie zdrową ciąża i tym, ze dzidzia ładnie rosnie! Jak sie patrzy na kolezanki czy kuzynki w ciazy to nie widzi sie tych dodatkowych kg, tylko cos magicznego. Ja bynajmniej tak mam, kobiety w ciazy maja jakis urok, nawet jak sie zaokrąglą to im z tym dobrze!:tak: Jak zaszłam w ciążę z bl miałam 23lata i byłam pełna takiego młodzienczego optymizmu nawet jak lekarz mnie ostrzegał przed różnymi sprawami.. myslałam sobie ze moge góry przenosic swoim szczesciem. Zastanawiałam sie jak bede wygladać pod koniec ciazy itp
Po 20tyg ciazy zaczęłam puchnąć. Dramatycznie zatrzymywałam wode w sobie i tym samym tyłam. W 2dni potrafiłam przytyc 4kg. Pod koniec i tak skróconej ciąży nie miałam nóg tylko płetwy, cała byłam opuchnięta jakby mi do kazdego organu dodał drugie tyle, podwoił mi sie brzuch, podwoiły mi sie uda, łydki wszystko razy dwa, waga równiez. nie mogłam chodzic, nie mogłam wejsc na samolot nie mogłam nic... tak wygladałam:zawstydzona/y:
cieszmy sie zdrowiem i tym, ze wszystko jest super!;-);-) A kilka zdrowych kilo nikomu jeszcze nie zaszkodziło;-)
 
Ostatnia edycja:
jak mnie wczoraj nie było to naskrobałyście tyle stron!!!
jak dzis moge teraz posiedziec to Wy jakbyscie sie zmówiły :crazy::crazy::crazy: ide wiec spac, mozecie wyjsc :-p
 
Dzień dobry!

Ja też mam dziś ciężki dzień... Mam ochotę zabić kilku uczniów... Chyba wezmę sobie jutro tydzień zwolnienia, bo nie wyrabiam nerwowo...

Zrobiłam test z soda - spieniło się nieco po zamieszaniu... Ale samo z siebie nie. Więc dziewucha?

Trzymam kciuki za wizyty!

Ja mam jutro. Myślicie, że zrobi mi już jutro genetyczne?
 
Witam,
gratuluje wszystkim dziewczynom udanych wizyt, sczegolnie tym, które już znają płeć dzidzi... ale wam super. Jeśli chodzi o przybieranie na wadzę, to ja kilogramowo nic, ale czuję się jak puplecik :-).
 
witajcie czwartkowo,

Znowu mnie męczy spanie po południu, tzn. chce mi sie spać, ale nie mam jak się położyć, bo mała mi nie daje. Jak tylko zamknę oczy, to biegnie do mnie i "mam nie spij"... no weź i nie śpij jak powieki same sie zamykają..
 
reklama
Cześc dziewczyny znacie może jakiś dobry sposób na katar leje się z nosa mi.....a do lekarza dopiero poznym wieczorem.
W zeszłym roku moja mama leczyła nam katar sokiem z cytryny. Leki nie pomagały, więc mama wyciskała sok z cytryny lub dwóch i kazała pić. Nos odtykało momentalnie. Cytryna 3 razy dziennie i katar po 2 dniach odpuścił.
 
Do góry