reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
kamila
ja miałam straszne bóle głowy nie do wytrzymania w 1 ciąży, kazali brać paracetamol, brałam bo bym nie wytrzymała, w niewielkich ilościach na pewno nie zaszkodzi
 
Karamija no z papierosami to ciężka sprawa była...zawsze mówiłam dla mojego Grzesia, że pozna, że będę w ciąży bo nie będę paliła. Ale tak łatwo nie było. Test zrobiłam dzień po terminie @.. ale se tłumaczyłam, że to dopiero test jak lekarz potwierdzi to rzuce, poszłam do lekarza, lekarz potwierdził, a ja dalej popalałam. Nawet zaczęłam się chować. Az w końcu któregoś dnia się obudziłam, poszłam poapierosy do torebki, wszystkie połamałam i wyrzuciłam. Ciągnęło bardzo, ale zaraz przyszły mdłości i nawet o paleniu nie myślałam;) Teraz mdłości lekko przechodzą to czasem myślę szczególnie jak się zdenerwuje, ale już nie zapalę, przynjamniej dopóki dzidzia w brzuszku i jak karmiła będę. I naprawdę mam nadzieję, że do tego nie wrócę;) i Jestem z siebie dumna
Gosikkk pozazdrościć szefostwa;)

A ja czuję jak tyję;-)
 
Cześć dziewczyny :-)
Jak ciężko Was nadrobić masakra :-), zawsze jest tak ze jak ja mogę tu posiedzieć to jest cisza, a jak mnie nie ma to sie rozgadacie jak nie wiem co :-D

Dziś za mnie trzymajcie kciukasy, dziś ja idę na wizytę, boję się :-(
 
ja się cieszę że w końcu po miesiącu zobaczę maluszka, no ale się modlę aby wszystko było na swoim miejscu i oby badania wyszły dobrze !!!! Chyba każda z nas ma i miała takie myśli przed najważniejszym usg, każda z nas myślała i myśli aby było wszystko dobrze !!!


musi być dobrze i tego się trzymam :-) !!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja się cieszę że w końcu po miesiącu zobaczę maluszka, no ale się modlę aby wszystko było na swoim miejscu i oby badania wyszły dobrze !!!! Chyba każda z nas ma i miała takie myśli przed najważniejszym usg, każda z nas myślała i myśli aby było wszystko dobrze !!!


musi być dobrze i tego się trzymam :-) !!!!

Kciukasy! Wieczorem chciałabym zobaczyć Twą Fasolinke ;D
 
Do góry