reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Czesc dziewczyny

Ma ktoraś może macice dwurożna? U mnie lekarz stwierdzil na ostatnim usg. Powiedział , ze to moze być przyczyna, ze wczesniej urodzilam i jest wielkie prawdopodobienstwo, ze i teraz tak bedzie. Troche mnie przestraszył. Chyba musze sie nastawic ze dzidzia bedzie majowa, oby nie kwietniowa.
 
AVO - ostatnio jak byłam 4 tyg. temu na wizycie, to lekarka takim detektorem jeszcze nie potrafiła znaleźć tętna dziecka, bo stwierdziła, że tym najwcześniej to tak ok. 13 tyg., dziś juz znalazła, ale małe uciekło i trochę trwało, zanim znowu znalazła, ale jest OK (z tym, że dziś zaczęłam 15 tydz. więc juz można było usłyszeć), bo zobaczę dopiero za 5 tyg.
 
I właśnie o takie dzieciństwo mi chodzi, temu chce mieć dzieciaki łobuzy ;-)
Ja mam dwie blizny na głowie, dokładnie rok po roku symetrycznie z każdej strony głowy, blizny na kolanach i wiecznie miałam poskręcane kostki ale to było z przetrenowania w największym okresie wzrostu ale niczego nie żałuję i niestety dziś często dzieciaki mają wygodne zajęcia i jedyne co będą wspominać to gry i programy telewizyjne ale nie nasze dzieci, taką mam nadzieję

Ania2004 niestety nie spotkałam się z podobną sytuacją i trudno mi coś powiedzieć ale skoro wcześniej nie było problemu to myślę że i teraz będzie wszystko ok
 
Hej :)

katrina super, że wizyta udana:tak:

asiia ciocia mojej koleżanki też miała bliżniaki i mi mówila, że jeden po urodzeniu ważył 2kg a drugi prawie 4kg:szok: byłam w szoku jak to usłyszałam:tak: a teraz nic się nie różnią. Wszystko będzie dobrze, nie martw się czasem;-)

sicilpol będzie ok:tak: nie ma innej opcji, ja wychodzę tylko z takiego założenia;-) ja mam 0 14 czyli 15 polskiego czasu:tak:

ooo agrafka jak miło Cię też tutaj widzieć:-):tak:
a jeśli chodzi o to kto jest tutaj kim to dojdziesz do tego hehe;-) mi też zajęło to trochę czasu:tak: jedyne co mogę napisać, że fajne dziewczyny:tak:

Witaqm nowe Mamusie:tak:
 
Dorotko gratulacje!!! przepiekne zdjecie:)
jutro ide do nowej gin i wlasnie przygotowuje kartke z pytaniami. mam nadzieje ze ta babka bedzie w koncu w porzadku... mam tez plan powiedziec w koncu szefowej... za kazdym razem jak ja widze to jakos sobie mysle ze zly moment. strasznie mi glupio, czuje sie jakas taka zazenowana jak mam o tym mowic:/

i mam wrazenie ze mi sie waga zepsula. czuje sie duzo wieksza niz to co ta waga pokazuje...
 
To ja odmeldowywuje sie jako druga! :)

Dziendoberek wszystkim, zycze udanych wizyt, dobrego samopoczucia i ogolnie wszystkiego naj kazdej :)
Zgadnijcie co wczoraj bylo na kolacje... w rytm rozmow o pizzy- oczywiscie pizza- ale taka kupna :( Juz sie nie moge doczekac piekarnika :)

Co do dziecinstwa, to ja niepamietam, ale moim rodzicom moje dziecinstwo silnie zapadlo w pamieci :cool: w skrocie ksiazke by napisac o scianach w kremie nivea, jedzeniu dżdżownic w ogrodku, jezdzie w wozku wiszac na samych pasach itp... moj maz moze pochwalic sie podobna przeszloscia, wiec juz mi mama mowila, ze nam nie zyczy, ale jak to sie skumuluje... :baffled:
 
Hejka z rana 3mam za Was kciuki :)

A co do dzieciństwa to ja bylam aniolek a nie dziecko pomijając fakt, że mama lapała mnie z parapetu zewnętrznego z 4 piętra :) Wspiełam się po fotelach i kaloryferze na parapet... otwarte było okno więc wyszłam.... slodko -nie? Mama do tej pory jak to opowiada to się robi blada.

O właśnie skończył się mój 14 tydzień super jak już jest 15 to zaraz pędzie połowa! jupii :)
 
reklama
Hej dziewczyny

Życzę wszystkim powodzenia dzisiaj:)))

Ja jako dziecko też byłam mały zdobywca świata:) dzrzewa, dachy im wyżej tym lepiej, pościerane kolana itp.
Miłego dnia
 
Do góry