reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

sicilpol
mnie też tam właśnie bolało wczoraj, macica może jest i niżej, ale rosnąc zaczyna uciskać na wszystko inne, może stąd ten ból, ja sobie tak to tłumaczę, nasze wnętrzności teraz zostaną poprzestawiane i pościskane, tak, żeby zrobić miejsce na macicę i dzidziusia.
 
reklama
sicilpol
mnie też tam właśnie bolało wczoraj, macica może jest i niżej, ale rosnąc zaczyna uciskać na wszystko inne, może stąd ten ból, ja sobie tak to tłumaczę, nasze wnętrzności teraz zostaną poprzestawiane i pościskane, tak, żeby zrobić miejsce na macicę i dzidziusia.

a ja dzisiaj pierwszy raz od 2 tygodni wyszłam na spacer i stwierdziałm po 50 krokach,ze jak chodze bola mnie biodra...tez nie wiem czy to normalne.....
 
avo

mnie strasznie bolały biodra w 1 ciąży, wprawdzie dopiero pod koniec ale to chyba też jest związane z rozciąganiem wszystkiego..Mnie bolała jeszcze wewnętrzna część ud, tak jakby mi ktoś tam mięśnie miażdżył a pod koniec ciąży to ciężko było wymienić te części ciała, które nie bolały ale o wszystkich bolączkach szybciutko się zapomina a teraz z chęcią przeżyję je jeszcze raz :)
 
Jesteśmy już po wizycie, Łukasz był ze mną pierwszy raz w gabinecie
laugh.gif
Dziecię najpierw spało, później się obudziło i fikało :) Ma już prawie 8 cm.
Termin porodu jednak 30.05 ale to pewnie jeszcze się zmieni, ogólnie ciąża starsza niż suwaczek pokazuje. Wszystko bardzo dobrze. Synek został na razie synkiem
laugh.gif

Zobacz załącznik 411946
 
Rurka super wiesci. Duzy chlopak Ci rosnie. Moj TZ to tez Lukasz i po pierwszym usg tez przesuneli mi termin na 30 maja, ale juz sie zadomowilam na czerwcowkach, wiec tu zostane :)
 
rurrka- jejku, ale to szybko idzie, 8cm szok, ja dopiero co sobie myślałam, ze moja mrówka to może z 3,5juz ma :)
karamija, AVO- dzięki, pewnie macie racje, wszystko tam mi się zaczyna przestawiać, ale cieszy mnie to, wole jak coś tam się dzieje i to czuje, aniżeli jak w zeszłym tygodniu, zupełna cisza... Ciekawa jestem jak mrówek znosi te przemeblowanie tam ;)
 
Mnie tez biodra bola, ale chyba od lezenia i od przewracania z boku na bok. Z uwagi na zle samopoczucie (ciagle wymioty i zmeczenie) zrezygnowalam z pracy. Poza tym byla to ciezka praca...Dzisiaj wracam do zarabiania pieniazkow. Bede pracowac na noc i zobaczymy czy dam rade. I tak siedze do 3-4 nad ranem i spie do 14, jestem typowa sowa, wiec nie powinno byc zle. :tak:

Karamija ja tez udzielam sie okresowo. Czytam raczej regularnie, ale aktywna jestem zrywami. I nie przejmuje sie :p Ty tez sie nie przejmuj - ja Cie pamietam :D

Sicilpol maluszek pewnie dobrze sobie radzi. Sam sie rozpycha i wszystko przemieszcza :tak:
 
Ginka mu pokazała wszystko gdzie rączki, nóżki siusiak, nawet mózg i teraz siedzi i sie cieszy, że taki duży mózg to po tatusiu:-D i że machał do niego:-D Osobiście uważam, że takie wspólne chodzenie na usg jest bardzo fajne, bo co innego oglądać na zdjęciach, a co innego na żywo :) I powiem Wam Dziewczyny, że tez dzisiaj lekarzowi mówiłam, że niedawno taka kropeczka była na kilka milimetrów, a teraz już taki duży jest... Następna wizyta za miesiąc, zobaczymy ile wtedy będzie:tak:
 
reklama
Do góry