reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
MNIE OD WCZORAJ JAJNIK BOLI NAWET TROCHĘ WIĘCEJ PLAMIEŃ ALE TAKIEGO NORMALNEGO KOLORU .CZYTAŁAM ŻE U WAS TEŻ SIĘ POJAWIAJĄ .ZARAZ IDĘ DO PRACY :no: A MAM LENIA ŁE.POZDRAWIAM
 
Hejka
Kamila dobrze że jesteś zadowolona
Mi się wczoraj zachciało gołąbków i tak poprosilam mamę ładnie że mi je zrobiła po czym jak je zjadłam to 2 razy wymiotowałam i tak mnie męczyło cały dzień że szok także już nic nie jem na co mam zachcianke
Siedze w pracy i już nie mogę wysiedzieć ostatnio mnie tak nosi że najchętnej bym nie pracowała wcale tylko leżała nogami do góry w domu
 
KamilaLublin, no i na takie wiadomosci czekalam! :) gratulacje! :-)
Siula, ja tez mialam takie plamki w zasadzie (3razy dokladnie) i pobieglam szybko do lekarza, nic mi nie bylo i mysle, ze ogolnie takie plamienia sa normalne, jednak lekarz mi mowil, ze kazde najlepiej by byly sprawdzone przez lekarza, tak wiesz, na wszelki wypadek.

Ja juz po obiadku, niestety nie po plackach, bo mam malo czerwonych krwinek, wiec musze nadrabiac miecho :( wiec zjadlam wczorajsze kieszonki z kurczaka, ale moze na dzis wieczor lajsne takie po wegiersku, bo miesko mam, tylko papryki brakuje mniammmm
My kolacje jemy na cieplo, moj maz tak nauczony, na szczescie w ciagu dnia nie jadamy razem, bo dwoch pelnych obiadow bym nie przezyla :eek:
 
mam to samo z tym lezeniem, wieczorem po pracy jestem zmeczona na maxa, wczesnie klade sie spac, ale potem budze sie w nocy, przez kilka godzin nie moge spac, usypiam nad ranem i jak zadzwoni budzik to z baaaaaaaardzo ciezkim bolem wstaje, potem znowu przez caly dzien jestem zmeczona i tak juz kolejny dzien. A kilka tygodni temu moglam spac smacznie 12 godzin na dobę
 
Witam wszystkie perełeczki.
Kamilka super wieści - gratulacje :-D!!!
Ja dziś wstałam chwilkę po 12 tak mi się dobrze spało właśnie jestem po śniadanku i nadrabiam zaległości :-D

Sicilpol brak czerwonych krwinek grozi anemią podobno dobre na to są też buraki albo soczek z nich.
 
reklama
Do góry