reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Czesc dziewczyny wstałam z fatalnym bólem gardła i nie wiem co moge sobie wziąźć na to :crazy:
Kamila trzymam kciuki za wizytke i chwal się nam tu odrazu po jak tam fasolka się miewa
Mi lekarz powiedział wczoraj, że mogę wziąć strepsils c, ale znowuż pani w aptece powiedziała, że w pierwszym trymestrze nie powinnam brać nic do ssania na gardło, bo generalnie nie są określone skutki ich działania na wczesną ciążę. W rezultacie wyszłam z tabletkami prenatalu...W ulotce isla mint znalazłam zapis, że brak jest przeciwwskazań do stosowania podczas ciąży.
 
reklama
Aljenka dzieki - w gruncie rzeczy moglby to byc termin miesiaczki, choc trudno powiedziec, bo mysmy zaszli od razu po odstawieniu pigulek i nie wiem jaki bylby naturalny moj cykl, ale jesli liczyc 28 dni to rzeczywiscie tak..

Probuje wylaczyc panike- wiec trzymajcie kciuki by dobrze wszystko bylo...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry mamusie;) Ja dziś czuję sie wyjątkowo dobrze. I fizycznie i psychicznie;) Wczoraj się zebrałam i przeprowadziłam rozmowę z mężem, taką hmm oczyszczającą atmosferę;) mdłości chyba dały się jak narazie na spokój, troszkę głowa boli, ale jak patrzę za okno to się nie dziwię;-)

KamilaLublin jestem pewna, że wrócisz z dobrymi wieściami:-)
Dorotka super, że tak się sprawy mają;) dbaj o siebie i dzieciątko:-)

Sicilpol ja mam takiego placka na jakiego masz ochotę, także zapraszam;D
 
dreddka- glowa do gory, widzisz, ja to samo mialam, jeszcze zanim poszlam do lekarza, to każdy bol urastal w moim mniemaniu do rangi boli zwiastujących poronienie :( a potem okazalo sie, ze wszystko dobrze :) Bierzesz progesteron dopochwowo, lub cokolwiek innego dopochwowo? To moze sobie cos tam podraznilas, albo tak jak u mnie, endometrium sobie troche zeszlo... Mam tu kolezanke, ktora jest juz w 14tygodniu i do 13, czyli jak braka dopochwowo progesteron, miala ciemne plamy- dowiedzialam sie o tym wczoraj

Dzień dobry mamusie;) Ja dziś czuję sie wyjątkowo dobrze. I fizycznie i psychicznie;) Wczoraj się zebrałam i przeprowadziłam rozmowę z mężem, taką hmm oczyszczającą atmosferę;) mdłości chyba dały się jak narazie na spokój, troszkę głowa boli, ale jak patrzę za okno to się nie dziwię;-)

KamilaLublin jestem pewna, że wrócisz z dobrymi wieściami:-)
Dorotka super, że tak się sprawy mają;) dbaj o siebie i dzieciątko:-)

Sicilpol ja mam takiego placka na jakiego masz ochotę, także zapraszam;D

O kurcze... nadlatujeeeeee :-D:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ej nooooo, mi tez sie marzy taki tlusciutki mega ciezki placuch z miechem i sosem az broda swedzi a potem takie lezenie na kanapie :D

Dzis wstalam plasciutka jak deseczka a maz - ty masz za maly ten brzuch, ja mowie dobrze niech bedzie maly...wyciagnelam obcisle spodnie w poczuciu zem szczupla i piekna, zapielam sie usiadlam iiiiiii rozpielam sie z ulga.
No sie nie da juz, zalozylam gumke i tak z roztwartym rozporem poszlam do pracy :p jakby nie bylo fasolka jest wielkosci jajka juz
 
Ej nooooo, mi tez sie marzy taki tlusciutki mega ciezki placuch z miechem i sosem az broda swedzi a potem takie lezenie na kanapie :D

Dzis wstalam plasciutka jak deseczka a maz - ty masz za maly ten brzuch, ja mowie dobrze niech bedzie maly...wyciagnelam obcisle spodnie w poczuciu zem szczupla i piekna, zapielam sie usiadlam iiiiiii rozpielam sie z ulga.
No sie nie da juz, zalozylam gumke i tak z roztwartym rozporem poszlam do pracy :p jakby nie bylo fasolka jest wielkosci jajka juz

No właśnie nie da się już niektórych rzeczy wcisnąć, ale fajnie ja dziś np dwa razy weszłam na wagę bo nie dowierzałam jakiś czas temu miałam 1kg na plus dziś waga pokazuje 0,8 na plus cieszę się jak nic.

Ja właśnie jestem w trakcie poszukiwania pasów, które trzymają rozpięte ubrania na tyłku:) nosiłam w pierwszej ciąży firmy bebefield i były super teraz kupiłam na allegro taki szmelc że nic nie utrzyma:(
 
WRÓCIŁAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cąły opis usg i zdjęcie maluszka w odpowienim wątku :)
Mój dzidziuś ma już 78 mm :)
A nie tak jak baba dwa dni temu mi powiedziala 62 :/
Już nigdy w życiu nie pójdę na NFZ ... Jestem strasznie zadowolona z dzisiejszego ponad godzinnego USG :) ajajajajajaj ale sie ciesze, że wszystko jest ok :):-D:-D:-D
 
reklama
wróciłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cąły opis usg i zdjęcie maluszka w odpowienim wątku :)
mój dzidziuś ma już 78 mm :)
a nie tak jak baba dwa dni temu mi powiedziala 62 :/
już nigdy w życiu nie pójdę na nfz ... Jestem strasznie zadowolona z dzisiejszego ponad godzinnego usg :) ajajajajajaj ale sie ciesze, że wszystko jest ok :):-d:-d:-d

superrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry