reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Ależ mnie dzisiaj podbrzusze ciągnie. Jak wykonam gwałtowniejszy ruch to aż mnie z bólu skręca.
I ciekawe jest to, że nie czuję tego cały czas, tylko np dwa dni, potem kilka dni spokój... Też tak macie?
 
katrina czy Ty robilas tu w Irl testy na toxo. Tak sie dzis wkurw... pojechalam do Polskiej kliniki, (wczesniej upewniajac sie telefonicznie czy wykonuja badania na toxo,glukoze,itp.) Pani na recepcji potwierdzila, po czy lekarz oznajmil mi,ze w Irlandii zadnych takich badan sie nie wykonuje, tylko krew i wsio i jakie ja mam argumenty,ze chce badanie na toxo, bo tylko w skrajnych przypadkach moga zrobic,jak im udowodnie,ze moge byc zarazona:szok:Pytam jak kurw... mam im udowodnic,jak wlasnie nie wiem czy mam!!! A jak dziecku sie cos stanie???? Nie wierze, powiedzial,zebym leciala do Polski i tam zrobila albo mam sie poddac irlandzkiemu systemowi.
A dziewczyny Mammina i Asiiaa wy tez tylko krew mialyscie????
 
Widzę, że jutro będzie dzionek samych dobrych wieści :-D Tyle wizyt się szykuje... Ja muszę czekać do 12go grudnia ale jak wrócilam do pracy to na szczęście czas szybciej leci:-)
Ja niecałą godzinkę temu miałam akcję KALAFIOR:-p Takiego smaka sobie zrobiłam na niego, że w biegu dosłownie się ubierałam by do sklepu zdążyć. Ok, udało się, zdążyłam ale zachcianki nie spelniłam bo nie było... mieszkam w niewielkiej miejscowości, sklepy zamykają prawie wszystkie o 21szej i niestety...
Co jak co ale męża doprowadziłam dzieś przy tej okazji do łez, na szczęście tych ze śmiechu, jak wszedł do kuchni a ja z mrozonych swoich warzywek na zimę wykruszałam kawałki kalafiora:-)
Ugotowałam go, po czym stwierdziłam, że nie zjem go bo... on byl mrożony a nie świeży... Buuu... A do miasta 25 km...
 
asik - nie miałam, ale mnie akurat to nie przeszkadza, bo jakieś 20- kilka lat temu przechodziłam toxo (bezobjawowo) i w mam juz p/ciała, więc mnie juz to nie rusza.
A krew pobierają i robią badania w kierunku chorób wenerycznych, różyczki, hiv, grupę krwi i nie pamiętam co jeszcze.

asiia - wózek generalnie Ok, ale... muszę sie przyzwyczaić, że ma koła nieskrętne, poprzedni mój miał, ale to kwestia przyzwyczajenia i trochę znosi na prawo - to też muszę wyczuć, ale kosz na zakupy..... po prostu bagażówka!!!!
Marzył mi się wózek na dużych, pompowanych kołach, żeby dobrze amortyzował wszelkie nierówności i żeby dzidzia nie wracała roztrzęsiona ze spacerków.
 
Ostatnia edycja:
delwer ale ci zazdroszcze... ja jutro rano, coraz bardziej sie stresuje... do tego brzuch jak zwykle napompowany, jestem niby glodna a nie moge nic zjesc:/ wlasnie zrobilam sobie napar z siemienia lnianego na poprawe trawienia... juz chyba bym wolala te mdlosci....
 
katrina czy Ty robilas tu w Irl testy na toxo. Tak sie dzis wkurw... pojechalam do Polskiej kliniki, (wczesniej upewniajac sie telefonicznie czy wykonuja badania na toxo,glukoze,itp.) Pani na recepcji potwierdzila, po czy lekarz oznajmil mi,ze w Irlandii zadnych takich badan sie nie wykonuje, tylko krew i wsio i jakie ja mam argumenty,ze chce badanie na toxo, bo tylko w skrajnych przypadkach moga zrobic,jak im udowodnie,ze moge byc zarazona:szok:Pytam jak kurw... mam im udowodnic,jak wlasnie nie wiem czy mam!!! A jak dziecku sie cos stanie???? Nie wierze, powiedzial,zebym leciala do Polski i tam zrobila albo mam sie poddac irlandzkiemu systemowi.
A dziewczyny Mammina i Asiiaa wy tez tylko krew mialyscie????

w Polmedzie robia badania na toxo .

Kobiety w ciąży:



Przeprowadzamy wszystkie konieczne badania dla kobiet planujących zajść w ciążę oraz wszelkie badania konieczne dla oceny prawidłowego przebiegu ciąży, w tym:
· toksoplazmoza
· różyczka

· ospa
· żółtaczka typu B i C
· morfologia
· mocz
· HIV
· krzywa cukrowa

· cytologię płynną szyjki macicy
· wymrażanie nadżerek
· laserowe usuwanie nadżerek




ja szczerze mowiac jeszcze tam nie robilam ,ale w srode wybieram sie do Polmedu na genetyczne takze wszystkiego sie dowiem i zapewne odrazu sie do nich zarejestruje na reszte badan.
 
Ja też moge dołaczyć do tych dziewczyn co mają skleroze ja dzisiaj przypaliłam ziemniaki na odbiad i były troszke słone ale jakoś musiałam to przeboleć bo mi się nie chciało drugi raz gotować miłej nocki życze dobranoc :-)
 
Ja za to upiekłam ciasto cytrynowe. Wyłącznie dla mojego męża , bo mi się wogole nie chce słodkiego . Znów mi się nie chce jesc. Jak normalnie po obiedzie jadłam kolacje + podjadanie w trakcie... to teraz absolutnie po obiedzie juz nie chce. Nawet jak czuje troche głodu , to tylko jestem w stanie sie napić wody :) A juz w poprzednim tygodniu było lepiej nabrałam apetytu ,a teraz znowu. Choć na początku było masakrycznie , nic nie moglam jesc. Na siłę musiałam. I tak sie od poczatku zastanawiam czym to malenstwo sie żywi skoro ja nie moge wmusic w siebie nic "pożywnego" . A jednak - podobno ogarnia wszystko co mu potrzebne :)
 
reklama
Koniec łóżkowych ceregieli...poddałam się po nieskutecznej dwugodzinnej walce...zaraz przegram drugą...tym razem z lodówką...bo już odbija mi się nicością...miłego dnia :)
 
Do góry