reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

asiia - wczoraj wózek przeszedł chrzest bojowy... z małą musiałam iść do lekarza, a strasznie wiało i padało, więc do wózka, pod folię i dojechałyśmy ( a od ponad roku chodzi na nogach i o wózku nie chce słyszeć).

mam nadzieje ze bedziesz zadowolona:) ja teraz z mezem zastanawiamy sie nad takim wozeczkiem ,tyle ze podwojnym dla Moich blizniakow:) , na ta nasza irlandzka pogode jak znalazl ..
myslalam tez o Icandy peach.. ale wczoraj maz dzwonil i babka powiedziala ze kosztuje u Nas w Galway 1800euro.. takze ten raczej odpadnie..

Mozecie mi pogratulowac:D niestety nie kolejnej ciazy a wywojowanych badan za free! Uderzylam do najwyzszych i ponoc uprzednia moja "ulubiona" gin (ta co mi do 7go-ostatniego:( t.c. nie dala zadnego skierowania) ma mi we wt przepisac wszystkie te skierowania co dostalam od nowej genialnej gin:) wtedy uhonoruje to moja pracowa przychodnia.... tak wiec w walce z systemem... 1:0 dla nanuliki!

gratulujee:) gratuluje :)

a My dopiero poobiadku ,tak sie opchalam..a dalej czuje sie glodna ,noo :( i jak tu nie przytyc..
 
reklama
hello
jutro lece rano na badania, kurcze i już rozmyślam jak wytrzymam do 8 bez jedzenia jak wstaje o 5-6?????:szok:
i chyba boję się pobierania krwi:zawstydzona/y:


a skleroze też mam, ostatnio jak byłam u gina to zapomniałam zapłaić za wizytę :-) taka byłam podjarana, że wzięłam torebkę, podziękowałam i do wyjścia ......


dziewczyny, pracujecie, czy jesteście na zwolnieniu lekarskim? mój lekarz twierdzi że ciąża to nie choroba, ale chyba posiedziałabym trochę w domu ... nie czuję się fatalnie, mdli czasem, wymiotów na szczęście nie ma, tylko zauważyłam że jak dłużej posiedze to brzuch boli ....
a i siku latam :tak:

ogólnie jestem jakaś poddenerwowana cały czas. czy to normalne?

na czym polega badanie poziomu cukru?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jesli to to samo co krzywa cukrowa to pobiera sie krew,potem pije sie glukoze i po jakimś czasie znów pobiera się krew... tak gdzieś wyczytałam bo to jeszcze przede mną..... wyczytałam też że glukoza jest paskudna i pomaga cytryna...
 
nanulika gratki za walecznosc!

ja mam jutro o 8 rano usg genetyczne i jestem troche zestresowana... ale obiecalam sobie ze nic nie bede czytac o tym, niech bedzie co ma byc.

z dolegliwosci to coraz czesciej po poludniu czuje jak mi brzuch rozpiera tak ze ledwo moge siedziec... jakbym zjadla z 10 kilo jedzenia, straszne to nieprzyjemne i boli dosc mocno, jak wracam do domu klade sie i jakos przechodzi, a jak nie to espumisan... brzuch juz u mnie widac ewidentnie, a przytylam max 1,5 kilo tylko, waga startowa 50.

zapominanie tez mi sie zdarza:)
 
nanulika tak jest trzeba walczyć o swoje:) Gratki:)

josie więc jutro relację proszę zdać ja we wtorek mam genetyczne i lekarz powiedział że na godzinne badanie mam się naszykować,ale chyba wynik od razu będzie...

poziom cukru to chyba zwykła glukoza czyli normalnie krew pobiorą
 
gosikkk no mnie to czeka we wtorek także jak będzie po wszystkim daj koniecznie znać :-)
nanulika przede wszystkim gratuluję zwycięstwa nad systemem!!!! Wystraszyłaś mnie tą glukozą....na samą myśl mnie mdli okrutnie! podobno nie ma bezsmakowej tylko ta 100% słodka :-( na worek muszę przygotować cytrynę!!!
josie a to badanie genetyczne to chodzi Tobie o badanie PAPP-A??? Dostałam skierowanie na badania prenatalne na 28.11 czyli to będzie już 12tc. Dasz znać???

Ja mam swój brzuszek "nieciążowy", nie urósł ale się zmienił. Nie ma oponki już tylko jest taki trochę jakby wzdęty ale nie większy...
 
dzięki :)
wyczytałam że teraz się bada krew tylko, a z ta okropną glukozą jest badanie jakoś po 20-którymś tam tygodniu ...

hmmm, sama nie wiem czy brać cytrynę czy nie :zawstydzona/y:

mi nowa gin kazała zrobić krzywą cukrową i insulinową (bo babcia moja ma cukrzycę)

Krzywa cukrowa w ciąży - Wszystkie artykuły | abccukrzyca.pl

nanulika przede wszystkim gratuluję zwycięstwa nad systemem!!!! Wystraszyłaś mnie tą glukozą....na samą myśl mnie mdli okrutnie! podobno nie ma bezsmakowej tylko ta 100% słodka :-( na worek muszę przygotować cytrynę!!!

ja też mam dyga choć nie jestem w ciąży.... ponoć że tak powiem delikatnie : jak się tą glukozę pije to aż cofa.... :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hehehe będę w takim razie kciuki trzymać, ale tego cholerstwa naprawdę współczuję! Wierzę, że cofa bo ja nawet herbaty z cukrem nie wypiję a co dopiero wodę z cuuuuuukrem!!!
 
reklama
Figgy ja mam usg genetyczne (przeziernosc), a pappa to chyba z krwi sie robi - gin nie mowila nic o badaniu krwi

oczywiscie zdam relacje jak tylko wroce do domu...
 
Do góry