reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
nanulinko... ciezko w takiej sytuacji cokolwiek powiedziec. Dopiero dowiedziałaś się, że nosisz pod sercem stworzenie na które tyle czekałaś i już zdążyłaś je pokochac aż tu nagle... Trzymaj się mocno a my będziemy mocno trzymac kciuki aby Ci się udało ponownie! kiedyś nadejdzie i dla Ciebie ten piękny dzień! trzymaj się kochana :* :(
 
No tak gapa bezdzietna ze mnie...póki co...ja się chyba wykończę do tej 9.15 :/ W sumie co ma być to będzie. Obiecałam sobie tylko nie płakać jeśli będzie źle i nie całować lekarza jak jednak dobrze...
 
wcale nie gapa, znam dzieci które śpią do 9 i dłużej.

Wiem ja do poniedziałku muszę wytrzymać, a po wczorajszych wydarzeniach rożne myśli przychodzą do głowy!!!!!!!!!!
Ale nie myślmy już o tym czekam na wieści od Ciebie- będzie dobrze
 
Nanulika śniło mi się że pisałaś że jest dobrze a tu takie wiadomości, potwornie mi przykro z powodu twego Aniołka i doskonale rozumiem co czujesz, do mnie wróciły teraz wszystkie myśli z lipca. 18.07 tego roku miałam drugą wizytę z moim maleństwem, za pierwszym razem było za wcześnie i nie mogłam jeszcze zobaczyć serduszka więc byliśmy bardzo podekscytowani bo mieliśmy pierwszy raz zobaczyć serduszko naszej kruszynki, byliśmy pełni szczęście bo świetnie się czułam i nic złego się nie działo, ale niestety okazało się że serduszko nie pracuje nie spodziewaliśmy się tego w żadnym stopniu. A dziś piszę do ciebie na forum czerwcówek. Minęły dwa cykle i udało się od razu zajść w ciążę, którą wygląda zupełnie inaczej niż tamta. Tego jak ci jest ciężko nie opiszą żadne słowa ale napiszę ci coś, co powiedziała mi moja pani doktor, i co trochę mi pomogło. Powiedziała, że jeżeli to miało się wydarzyć to dla maleństwa lepiej, że wydarzyło się to teraz. Wiem, że to okrutne słowa ale dotarło od mnie to, że moje maleństwo nie cierpiało w żaden sposób, bo nie zdążyło, gdyby wydarzyło się to później, to oprócz naszego smutku po stracie byłoby też cierpienie naszego maleństwa. Wiem, że teraz nic nie jest w stanie cię pocieszyć, ale może pomoże ci to choć troszeczkę
Całym sercem jestem z tobą a moja Martusia na na pewno zaopiekuje się Twoim Aniołkiem i razem będą patrzeć na nas z góry
 
Boże tak Wam wpółczuje dziewczyny..... nanulinko Tobie bo bardzo cierpisz i Wam dziewczyny które kiedyś też to przeszły ..... nie wyobrażam sobie tego bólu... 3maj sie nanulinko wierze że już niedługo napiszesz nam na forum że zostaniesz mamą ... co prawda nie czerwcową ale mamą!!


carla81 trzymam mocno kciuki za Twoje usg dzisiejsze!!
 
reklama
nanulika

wiem, że żadne gadanie cię nie pocieszy w tej chwili ale ja też przez to przeszłam, też rozpaczałam. Bardzo wiele kobiet traci pierwszą ciążę, tak to jakoś jest, mój aniołeczek też lata sobie w chmurkach razem z twoim i ze wszystkimi innymi. Twoja druga ciąża będzie zdrowa i silna, uwierz w to. Moja kumpela zaszła w ciążę 1,5 miesiąca po zabiegu i już niedługo będzie rodzić! Tulę cię z całych sił.
 
Do góry