reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

A ja dziś miałam taką ochotę na śledzia,że wyskoczyłam z pracy do sklepu:) w końcu stanęło na dorszu po grecku:)

a mój Ł już co chwilę głaszcze mój brzuch i całuje. Miłe to jest i takie rozczulające.
I na szczęście nie mam dziś mdłości:)
 
reklama
cześć DZIEWCZYNY:tak: też się zapisuje do WAS,ja czuje się fantastycznie no prawie he he .Do lekarza idę 16.11 to będzie koniec 8tc,to chyba tak akurat,zastanawiam się czy od razu lekarz założy mi kartę ciąży-jak było u WAS?Muszę zrobić suwaczek ale później .Wszystkim GRATULUJĘ trzymajcie się!:-)
 
hej
Macicy powiekszonej wyczuc nie moge, ale ostatnie dwie- trzy noce tez mialam slabe, wszystko mi przeszkadza, uwiera etc krece sie,ciagle budze kilka(nascie) razy i spac tez nie daje mojemu biednemu malzonowi..
Teraz mnie wziela wielka ochota na pizze- wiem, ze to nie jest najzdrowsze jedzenie i walcze z soba by jej nie zamowic.
 
Ostatnia edycja:
jezu dziewczyny...ale mi licho...dzisiaj to jakaś masakra jest...nospa nie pomogła brzuch mnie dalej boli i siedziec normalnie nie moge, tylko prawie leże na tym fotelu....chce do domu...
 
A mnie dzisiaj w pracy wszystko drazni! Nie moge tu juz wysiedziec,do tego chyba robie sie malo znosna dla otoczenia:/ Moj S dzis do wawy pojechal,wroci jak juz pewnie bede spala.... i dlatego tym bardziej mi jakos zle. Duzo bym dala za jakies choc tygodniowe L4... ale o ciazy zamierzam w pracy powiedziec jak 8go na usg okaze sie ze wszystko jest ok... a do tego czasu? Musze sie tu scierac:(
 
Ja tez nie mam:) i sie ciesze a nie martwie! To wcale nie oznacza,ze jest ok!!! Po prostu:jedne maja mdlosci a inne nie.... jedne maja je od poczatku, inne z czasem, a jeszcze inne wogole.... po prostu!
 
Iwon - kto Ci takich głupot naopowiadał???????? przestań sie tym zamartwiać nie każda ciąża wiąze sie z nieprzyjemnymi skutkami, ciesz się, że masz taką, a nie narzekaj i nie szukaj dziury w całym!!!! ja jestem po raz trzeci w ciąży i w żadnej nie miałam ciążowych objawów, a dziewczyny sa super - zdrowe, prawidłowo rozwijają sie (jedna juz rozwinęła się) i jest wszystko OK.


Dziewczyny mam problem z wklejeniem suwaczka - cały czas jak wklejam cod to mi pisze "nieprawidłowy plik" - juz mnie to do szału doprowadza.
 
reklama
Coś mi nie idzie z tym suwaczkiem pomocy teraz muszę się zbierać i iść do pracy mam nadzieje że nie wyszły mi jakieś głupoty z tym suw....miłego dzionka kobietki
 
Do góry