reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
przepraszam za ten zamet i niepokoj ale naprawde nigy nie bylam panikara a to co teraz sie ze mna dzieje, to sama siebe nie poznaje.. Od rana pije herbaty z cytryna i miodem, jem cebule..leze w wyrze...plukalam tez wodą i sola... teraz szybko podjechalam po tantum verde i szalwie! Mam nadzieje ze pomoze! i ze nic zlego sie nie wydarzy....:(( na domiar zlego zaczyna mnie lamac w kosciach i mam szliste oczy.... mam nadzieje ze to nie angina ani grypa ;////:(( tfuuu....
JEszcze raz przepraszam za moj atak paniki... ale czuje mega niepokoj :(((
Dziekuje za szybkie rady!::*
 
xdorota ty nie przepraszaj bo nie masz za co tylko do łóżka się kładź,poleżysz sumiennie 2 , 3 dni i będzie dobrze, pamiętaj o czosnku to naturalny antybiotyk.
 
Mamina ja już mam tylko jeden stanik, który mogę w miarę komfortowo nosić. Ta partia najbardziej daje znać o nadchodzących zmianach w moim ciele i też smaruje te moje bimbałki żeby mi się rozstępy nie porobiły.

Dorotaa nie przejmuj się my tu stale panikujemy ;-)
 
U nas termin z usg wypada na 31 maj a na podstawie @ na 7 czerwiec zobaczymy co z tego wyniknie :-)
Gdyby był ten 31 to byłby prezent na rocznicę którą mamy 29.o5 a jeśli 7 to trochę wcześniejszy prezent na nasze urodziny mój ma 21 a ja 27, chyba wszyscy będziemy czerwcowi :-D



Wyobraźcie sobie, że u mnie w trzech aptekach nie było już luteiny, czekali na dostawę, coś mi się wydaje że ten czerwiec będzie obfity w bocianowe wizyty

Ja czekałam dwa dni na dostawę do mojej apteki...WYSYP :)

Dziewczyny nie nadrobię tych wpisów chyba ;) Niech mi ktoś streści...hihi :)
 
Matko jakie gaduly!!!! w pracy nie zagladam na forum bo z daleka widac ze to o dzieciach a ja jeszcze nie chce im mowic, a po pracy to juz ciezko za wami nadazyc!!!

gratuluje wam kochane tych bijacych seduszek, mam nadzieje ze moja kruszynka tez bedzie wiecej niz tylko pulsujaca kropeczka w srode, juz nie moge sie doczekac:))

i super pomysl z tym uzupelnieniem profilu, sama sie juz gubie kto jest kto :) zaraz uzupelniam wiec swoj

dziewczyny a jak z tym piciem wody, pijecie 2l dziennie? ja sie staram ale normalnie co chwile do lazienki musze latac, i tak sobie mysle ze na moja wage (50kg) to moze nie musze az tyle pic...
 
Witajcie!!!

Jak miło poczytać to forum i wiedzieć, że przyszłe mamy mają te same odczucia co ja. Jestem Kasia,w ciąży po raz drugi mam już 4 letnią córeczkę i jestem mamą po 30-ce termin na 1.06.2012 dziś zaczęłam 9 tydzień miałam jedno usg na którym było widać pęcherzyk:) krew za tydzień w piątek. Troszkę jestem jak w pierwszej ciąży jeśli chodzi o badania itp. córkę rodziłam w Londynie a tam ta opieka jest całkiem inna. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie
 
reklama
Matko jakie gaduly!!!! w pracy nie zagladam na forum bo z daleka widac ze to o dzieciach a ja jeszcze nie chce im mowic, a po pracy to juz ciezko za wami nadazyc!!!

gratuluje wam kochane tych bijacych seduszek, mam nadzieje ze moja kruszynka tez bedzie wiecej niz tylko pulsujaca kropeczka w srode, juz nie moge sie doczekac:))

i super pomysl z tym uzupelnieniem profilu, sama sie juz gubie kto jest kto :) zaraz uzupelniam wiec swoj

dziewczyny a jak z tym piciem wody, pijecie 2l dziennie? ja sie staram ale normalnie co chwile do lazienki musze latac, i tak sobie mysle ze na moja wage (50kg) to moze nie musze az tyle pic...
jakie uzupelnianie profilu ?? hehe neiwiem o co chodzi ;p
 
Do góry