reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Jakoś staram się o tym nie myśleć...nigdy jeszcze tego nie doczekałam...to jest jak sen jak marzenie...przygotowana jestem na najgorsze...wybrałam bezpieczną opcję dla swej psychiki...wolę miło się zaskoczyć...ale nie ściągam na siebie jakiś dołujących myśli...co ma być to i tak bedzie i już :)
 
no tak co ma byc to będzie a już niedługo się dowiesz co będzie pozostanie wtedy tylko trzymać kciuki :) Ale mysle ze skoro przy tamtym plamieniu nic sie nie stalo... to jak juz nie bedzie tych plamien do tej wizyty to juz zobaczysz serduszko... nie wierze w to zeby jednego czlowieka czepilo sie to nieszczęście na zawsze .. w koncu musi odejsc i wtedy nadchodzi szczęście..
 
josie ja tez juz dopisalam pare info na profilu,teraz bedzie latwiej.

kamilka wchodzisz w ''twoj profil'' i w zakladce o mnie mozesz napisac co chcesz,a kazda z nas bedzie mogla sobie zagladnac w razie W.
 
to ja się też zupdatowałam:)

a wogóle to 2,5 godziny robiłam naleśniki i krokiety - 3 farsze!
w rezultace po wszystim zjadłam pół jednego i mi się odechciało!!!!
kosmos!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tak późną porą, ale co tam...spać się nie chce :-)
Skoro już został poruszony temat grypy, to czy szczepiłyście się w tym roku??

Ja nigdy się nie szczepiłam, ale moja ginka jak się dowiedziała, że chcemy się starać w okresie grypowym to powiedziała żebym się zaszczepiła, bo kobiety w ciąży nie ma czym leczyć w razie zachorowania a bardzo szybko dochodzi do powikłań. Nie wiem ile w tym prawdy, ale zaszczepiłam się, bo nie chciałam sytuacji, że będę w ciąży i będę musiała się szczepić, choć ciężarne szczepi się na grypę chyba w 2 trymestrze. Ja jednak chyba nie zdecydowałabym się w trakcie ciąży. Ale teraz to są raczej przeziębienia a nie grypy, podobno początek roku jest grypowy.

Czy zauważyłyście, że nie ma tu z nami dziewczyny, która wątek założyła?? (rruurrkkaa)

Mam nadzieję, że jutro będę się lepiej czuła niż dziś, cały dzień mdłości i wstręt do jedzenia, jak tak dalej pójdzie to spodnie będę wymieniać w połowie ciąży, bo póki co we wszystkie się mieszczę.

Dobrej nocki i miłego poranka!
 
Do góry