reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Pięknie się wasze dzieci kochają!:)

aronia zdrówka w taką pogodę zwłaszcza!

alijenka ok to do pt;)

aga hmmm?

Właśnie przyszedł list z Turcji, najdroższa wizyta u lekarza i to 5min. za jedyne 100euro plus koszt leków 24 euro;) Na szczęście nie muszę płaci, bo byłam ubezpieczona, ale po prostu jakie ceny! Pisałam wam, że P komary zgryzły pierwszego dnia i dostała uczulenia, więc syropek clarine i maść, a nasz fenistil kazał do kosza wyrzucić;) Ale u nas fenistil nie przynosił żadnego efektu, bo P porobiły się guzy 3cm i on nawet swędzenia nie łagodził, a ta maść wszystko zlikwidowała w 2 dni;) Teraz trzeba jechać do ubezpieczyciela.
 
reklama
kasiekz - no to Turcy sie cenia :szok: Dobrze, ze dostaneicie zwrot :-) Jak ja zachorowalam na Bialorusi (przywloklam bakterie coli z Polski ale zameldowala sie na Bialorusi) to mnie wyleczyli za darmo (nawet za wizyte domowa nic wziac nie chcieli, nawet czekolady) - w ramach sypmatii do obcokrajowcow :-p :-)

Kasienka, polaa - sielankowo wygladaja te Wasze dzieci, az sie wierzyc nie chce, ze moze iskrzyc ;-)

Przypomnialo mi sie, ze mialam sie Wam pochwalic pewnym "postepem". Pisalam kiedys jak chleptal deszczowke jak pies. Teraz sie "ucywilizowal": wyjal ze zmywarki filaznke, nabral wode z psiej miski i wypil jak czlowiek :szok::-)

Sorry ale przez zbol glowy nie kojarze co jeszcze u ktorej, chociaz czytam na biezaco :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
zrobiłam kopytka na obiad i dopadł mnie taki leń, że szok

Kasiek ogród poczeka a Ty sobie odpoczniesz

Polaa Katrina hehe u mnie to samo. Kłócą się, robią sobie na złość ale jak się jednemu krzywda dzieje to drugie staje w obronie. Oliwka rozwaliła kolano i płakała a Damian do niej " nie pacz, dam buzi i pestanie boleć"

Kasienka super fotki :) Nikoś przejęty rolą starszego brata

Aronia zdrówka
 
Kasiek - tu wizyta u lekarza w normalnych dniach I godz. Kosztuje 50 euro, w szpitalu 100 euro. A leki - to zalezy jaka jest ich cena. Calpol ok. 3 euro, Nurofen ok. 5 (w syropie oczywiscie). Ostatnio jaj kupowalam dla Alinki specyfiku na ospe to 50 euro zostawilam.

Kasienka - ja wiem ze oni sie kochaja ( ja z siostra tez rak mialam), ale wieczorem czasami mam dosc takiego sposobu okazywania sobie milosci.
Przytulaja sie a za 5 sekund juz sie bija.
 
Witam :) szok dziś od rana była siostra u mnie :szok::happy:razem obiadek zrobiliśmy jak za dawnych lat :)

Kasienka, ale cudne rodzeństwo parka <marzenie>

Pola, a te Twoje przystojniaki :D fanie jak są tak za sobą :)

Aronia zdrówka dla Was!!!

Kasiek, Alijenka mi piątek pasuje :)


Dziewczyny naszej Rysicy tatuś jest w stanie krytycznym :( pomyślmy ciepło o nim.
 
Aronia - mamy Medical Card (ktorej otrzymanie zalezne jest od dochodu), inaczej musieli bysmy za wszystko placic.
Kolezanka ostatnio dodtala rachunek za szpital - za 7 tyg. Niemowlaka- szok!!!

Kasienka - wiem tez ze rodzenstwo jest potrzebne, zwlaszcza jak mieszkamy z daleka od rodziny. Po to, zeby Ala nie byla sama, zdecydowalismy sie na Kubusia, choc decyzja nie byla taka latwa, chocby z racji naszego wieku. Nue zaluje, wrecz przeciwnie bardzo sie ze mamy taka dwojeczke, ale czasami daja mi sie niezle w kosc.
 
Ostatnia edycja:
&&&&& za tatę Rysicy!

katrina
jak u USA chłop mój zachorował to zostawił 25$, a tu 100e...no szok! Jakby nie to ubezpieczenie za 40zł to teraz musiałabym wyciągnąć z portfela 500zł za komary - nieporozumienie. U was też masakryczne ceny!

aronia o to pełna cywilizacja, gratki;) Hihih i gratki za postępy słowne;)

aga no proszę i nawet obiadek wspólny zrobiłyście;) Ocieplenie stosunków! To do pt. Alijenka nie koś całej trawy - zostaw trochę koniczyny na bransoletki, bo Aga obiecała naukę;)

asik aaaaaaaaaaaaaa kopytka:D:D:D:D Ślinię się!!!! Muszę zrobić, ale w czw najwcześniej, bo po niedzieli mam pełną lodówkę od mamy;)

Moja damesa zrobiła kupę do basenu! Na szczecie dwa bobki i złapałam łopatką i do kibla...grrry! Teraz M kupił jej taki namiot (tragicznie różowy) i siedzi w nim z lalkami - polecam jakby co, a dziecko z głowy! Nawet je tam:D
 
Kasiek dobre z ta kupa :D

Kasienka cudowne masz dzieci przesliczne!

Pola twoi tez, i zupelnie inni sa :)

Moj ostatnio ma swoja baze pod stolem. Ja sie ciesze bo przeniosly sie tam wszystkie resoraki i w koncu mozna normalnie chodzic po domu :D do perfekcji opanowal manewrowanie miedzy nogami krzesel, juz nawet glowa nie zahacza


Franek ma katar od wczoraj, zarazil sie od jasia :( i to taki dosc mocny, chyba musimy isc do lekarza
 
reklama
josie i co idziecie do lekarza?

Co to za cisza, od wczoraj nic a nic?!:D

Ja jestem cała wkur...bo czekam i czekam na P wózek (w końcu zamówiłam ten głęboki 2w1 - miał być na dzień dziecka). Ze sprzedającym zero kontaktu!

Mam kabelek to potem cyknę fotkę łóżeczka które jednak nie będzie jak twoje Aylin, bo nie ma boku (M zrezygnował gdyż i tak stoi przy ścianie z miękką tapetą - dowiedziałam się o tym jak już przyjechało:p). Teraz muszę kupić prześcieradła, bo nie mam w domu takiego rozmiaru:D

Idę robić leczo;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry