reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Macku gratulacje .
Kurde z moja kuzynka i jej synkiem nie jest dobrze. Ona znowu ma goraczke i jest spuchnieta jak balon, a maly ma ta bakterie wszedzie nawet na skórze. Ona zalamana na maksa ciągle placze bo juz lezy w tym szpitalu ponad 2 tygodnie daja jej teraz ostatni antybiotyk ktory moze zadziałać, a jak nie zadziala to rozkladaja rece. A ja nawet nie moge jej przytulić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga fajnie:)

Alijenka kurcze biedna kuzynka... A maluszek w ciezkim stanie jest przez ta bakterie? Ja nawet nie myslalam ze to takie grozne jak mi powiedzieli ze to mam....
 
Alijenka mam nadzieje, ze jednak leki pomogą szybko kuzynce i małemu, a gdzie oni są w szpitalu??

Aylin, w carry jakaś zaniżona numeracja, bo A kupiłam jedną blizeczkę 110, a drugą 104.
I się cieszę, bo po podsumowaniu zakupów w kaapahl (ceny z metek) wyszło 700zł, a zapłaciłam 200ł :) a i mamy prawie takie same bluzki z synkiem :)
 
No te przeceny w kappahl sa mega. Ja kupilam jakies 15 rzeczy, dla jasia meza i siebie i zaplacilam 240:)

Aga zrob zdjecie w bluzkach:) ja na razie mam takie same dla jasia i franka ale franek musi podrosnac do swojej troszke
 
I znowu poniedziałek. Weekend fajny chociaż nigdzie nie byliśmy. No ale w domu też trzeba trochę pobyć.

Trochę źle napisałam, że od marca na anty bo nie bierze codziennie przez tyle miesięcy tylko 7 dni antybiotyk, 20 dni witaminy i tak w kółko.

Kasienkazdrówka dla Was

Kasiekz to Ty zamiast szaleć z siorką sprzątasz i gotujesz?
Za 3 miesiące O. ma mieć kolejne badanie i mam nadzieję, że wynik będzie już w normie.

Polaa super, że chłopcy zadowoleni z wyprawy do Legolandu

Maćku serdecznie gratuluję!!!

Aga my też nigdzie w tym roku nie wyjedziemy chyba i też mi smutno

Alijenka współczuję kuzynce i oby leki zadziałały
 
Hej kobiałki

Aga ona leży w Trzebnicy w szpitalu

josie ta bakteria jest odpowiedzialna za sepsę u dzieciaczków, a że on wcześniak to jest to duże zagrożenie.

Kurdę ale Wy zakupy robicie :-):-):-) ja muszę sobie jakieś buty zakupić bo na wesele za 2 tyg idziemy Aga, Aylin szalejecie :-D:-D:-D

asik ja Ci powiem że nie odróżniam czy to weekend czy normalny dzień, no chyba że K ma wolne i nie musimy nic robić na ogrodzie, a teraz to raczej niemożliwe

Właśnie pisze mi kuzynka że ma CRP 115 a mały ma 20 narazie spada ale to 115 ona ma od piątku już
 
Ostatnia edycja:
Z ogrodu du.pa, bo zepsuła się jakaś maszyna do ładowania ziemi i nie mogliśmy przywieść. Tak więc stoimy z robotą aż naprawią:/ A wczoraj wycieczka w góry, a potem parapetówa u znajomych.

Ale zachęcacie tymi zakupami! W Reserved (kocham) też numeracja inna, bo P nosi tu 98/104 i jest w sam raz, tak więc lepiej sprawdzać dziewczynki. Ja jednak stopuje, bo mam nadmiar ciuchów i w połowie nie chodzi:/

alijenka
bardzo współczuję koleżance! I jak widocznie miała ta bakterię gdzie indziej skoro mały zaraził się nawet przez cc:/ Straszne te dziadowskie bakterie:/

asik a to dobrze, że non stop nie bierze tego anty!

josie a nie możesz go na spacerze gdzieś cycem nakarmić? Ja tak robiłam, ale mieszkam na wiosce to inaczej z miejscem.

aga alijenka
to kiedy się spotykamy?:)
 
kasiek ona miała przeciek wód płodowych i dlatego mały się zaraził i to jest moja najbliższa kuzynka

A co do spotkania to może w piątek bo ja muszę jutro jechać do K rodziców i chyba tam zostanę na 2 dni wrócę dopiero w środę wieczorem albo w czwartek i bardziej prawdopodobne jest to, że w czwartek :-:)-(
 
reklama
alijenka mi pt nawet najbardziej pasuje;) Jej sorry, miało być kuzynka! Masakra, a ona wiedziała w ciąży, że ma tą bakterię? Sorry, że tak wypytuje, ale twoja kuzynka, josie i człowiek szaleje! I młoda ma boską furę;)!
 
Do góry