reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dawno nie bulo o zakupach choc widze ze aylin cos poszalala standardowo:) to napisze od siebie ze bylam w kappahl bo dzis i jutro z karta jest dodatkowe 50% od przeceny. Nakupilam jasiowi koszulek po 10zl a sobie dwie bluzki za 20 i 30zl:) takie z latwym dostepem do cycka. Ogolnie masakra troche u mnie bo w nic sie nie mieszcze, niby 6 kilo mi zostalo po ciazy ale to wszystko w udach i dup.ie chyba bo spodnie sprzed to zaciagam na kolana tylko.... No i brzuch mi wystaje tragicznie znowu, jak w 3 miesiacu, ale z tym juz nic nie zrobie bo musze miec miesnie zoperowane:/ wiec na wyprzedazach sie zaopatrzylam w luzne bluzki i spodnie na gumce.... Kupilam szorty dzinsowe to musialam wziac 38 boyfriend cut zeby je w ogole naciagnac!!! Nic to ze nogawy szerokie....
 
Witam :) u nas jakoś leci dzień za dniem :) większość chodzimy w majtkach, ale ja chyba słabo konsekwentna, bo mamy sporooo wpadek :) dziś cały dzień na działce i jutro w większości pewnie też, o kaapahl kusi :D no i trochę nam smutno, ze wakacje, a my w domu siedzimy :(
 
Witam :-)
Ale tutaj cisza, szok.
U nas dzisiaj pada ale w sumie dobrze bo gorąco prze ostatni tydzień tak było, ze sie wytrzymać nie dało. W piątek tylko troche chłodniej. Siedzimy w domu.

Maćku czekamy na zdjęcie Małej :) odezwij sie do nas, napisz jak sie czujesz :)
 
u mnie dzis spokoj, maly duzo spi a wiekszy pojechal z tata na piknik w plener:tak:
mlodak widze ze na wakacje jedziecie, przyjemnosci kochana! oby szymek dal wypoczac :)

aga mi tez tak szkoda lata bo nie dosc ze nie wyjezdzam to prawie z domu nie wychodze, z frankiem spacer maks 2h bo juz glodny, wcale tego lata nie czuje na razie!
 
Polaa - jak w ubieglym tygodniu bylo ladnie to bylusmy uziemieni przez Alinki chorobe. Teraz jest cieplo ale czesto pada to tez nie bardzo zacheca do wychodzenia na dwor.
 
Josie jak dobrze, ze mnie "namówiłaś" na tego kaaphala :D w końcu nie tylko dziecko obkupione, ale i matka :D a nie wiem czy widziałyście, ale w carry są fajne ciuszki dla dzieci.
 
reklama
Hej, na kappahla czasu mi dizs na szczeście nie starczylo. A w carry sa ale od rozmiaru 98 dopiero :)

A Macku sie nie moze zalogować na forum. Wic pewnie odezwie sie jak wróci do domu
 
Do góry