reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

hej kobiałki

mlodak nic się nie chwaliłaś że wybywasz nad morze :-):-):-), miłego urlopu

kasiek no zapomniałam że Wy kozie jesteście :-D:-D, no a co do spotkania to jak nie wybędę nad to jezioro to się zgadamy, jak narazie nic się nie zapowiada na to że mnie nie będzie, a pogoda ma być ładna także zapraszam i ja na tą chwilę też nie robię placu zabaw bo nas nie stać :-:)-:)-(


dobrze że ja nie jestem zakupoholiczką :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Hej

Odebrałam wczoraj Oliwii wynik ASO i niestety nadal jest za wysoki. Chociaż ten wynik i tak jest super w porównaniu z tym co był po szpitalu. Dostała antybiotyk ( od marca ciągle bierze anty) i za 3 mc powtórne badanie

No i nie wiem czy się chwalić żeby nie przechwalić:-D Od poniedziałku młody lata bez pampka. Początki były kiepskie ale teraz zaczął ładnie wołać. Wczoraj była tylko jedna wpadka, tz zawołał ale nie zdążył na nocnik. Jestem z niego mega dumna:happy:

Josie gratki dla Jaśka:tak: i super, że z karmieniem coraz lepiej

Alijenka ja się właśnie zawzięłam i nie zakładałam mu pieluchy w dzień, nawet w domu. Na początku siurał tam gdzie stał ale już tak po 2 dniach zaczął łapać o co kaman.

Mooni oj współczuje Ci tych wyjazdów małża. Mój kiedyś też jeździł więc wiem jak to jest. Teraz ma pracę na miejscu, 8-10h i popołudniami już w domku jest.

Kasiek tylko pozazdrościć braku dolegliwości ciążowych:tak: ja w obu ciążach na początku miałam nudności i wymioty:baffled:

Młodak udanego urlopu

Aylin mój uwielbia pluskać się w wannie

budyń, kisiel czy jogurty młody wszystko wcina, jedynie galaretki mu nie przypasiły
 
dzieciaki spia
czuje sie wypompowana !!!
do tego Nikos sie pochorowal poczatkiem miesiaca zarazil mala znowu (a juz nie miala kataru w ogole od trzech dni !!!) i mnie (ledwo mowie bo mi akurat na krtan siadlo)
Nikodem tak sie nudzi ze jakby mogl to by rozniosl chalupe i zaczynam zalowac ze jednak nie chodzi do zlobka bo tam chociaz mial mozliwosc zabawy ... mala juz bardziej kontaktowa ale co z tego jak to jeszcze nie to a siasc z nim choc na chwile to znowu ona zaczyna jeczec plakac (bo weszla w jakis piorunski skok rozwojowy, wczesniej nawet i godzine sama lezala i sie bawila :|)

nie ogarniam i przepraszam ze tylko o sobie... ale na bierzaco czytam :(
 
Ja dziś chatę ogarniam, prasuje stos, gotuję ciacho i obiad, bo siorka przyjechała i zajmuje się Polką;) Łóżeczko P przyjechało, ale nie mam jak wrzucić fotki, bo zostawiłam kabelek u mamy, więc po weekendzie.

kasienka jeszcze chwila i zacznie raczkować, więc pewnie bardziej będą się ze sobą bawić;) P miała iść do żłoba od września, ale złożyłam rezygnację, bo też będzie z nami w domu i dopiero za rok od września pójdzie już do przedszkola;)

alijenka
to superowo, zgadamy się!

asik BOSCHE, tyle czasu na anty! Biedna Oliwka;/ Ile ma jeszcze brać i coś jest przyczyną tego wysokiego aso?

Sorry, ale przeczytała tylko tą stronkę, bo zarobiona jestem...
 
hej zakupoholiczki! ;)




Josie gratuluję odpieluchowania!!!!!!!!!! dla mnie nadal wydaje się to nirelanym marzeniem, ale może i na nas przyjdzie czas

alijenka witaj w klubie, też nie wiem jak temat pieluchy ugryźć, S chce siadać na nocnik tylko z tatą :/

mooni słomiano wdówko tulę mocno! dzisiaj pogoda lepsza, wię cmam nadzieję, że i twój nastrój też ;)

asik przykro mi, że wyniki słabe... 3 miesiące z anty to strasznie nieciekawie :(

Kasienka matko polko! tulę mocno, abyś nabrała sił, i życzę aby dzieci dały ci żyć ;)

Kasiek wyluzuj trochę... ;)


a u nas w pracy dzisiaj dzień leniwca :D nikomu się nie chce ;)
 
Hej dziewczyny :-)

zaza26 z humorem już lepiej. Wczoraj przyszła do mnie kumpela z winkiem, siedziałyśmy do 2.30. ponarzekałyśmy sobie na tych swoich chłopów i zaraz lepiej :tak:a to, że Wam się nie chce to oznacza, że już czujecie weekend :-)

Kasiek pracoholiczko! Usiądź i odpocznij :-)

Mały się dzisiaj tak tuli, że nie umiem nic napisać, Wpadnę do Was wieczorkiem.

Miłego dzionka
 
asik biedna Oliwka :-:)-(, a ja mam nie mogę sobie pozwolić na nie zakładanie pieluchy w domu bo ja mam wszędzie dywany i nie wyobrażam sobie jak by mi tak mała wszędzie sikała

Kasienka zdróweczka życzę

kasiek ja też ciągle pracuję i to ciągle na ogrodzie normalnie nie wiem kiedy się to skończy

zaza wcale się nie dziwię lenistwa w pracy przeca to piąteczek :-):-):-)

mooni to masz dziś tulaśny dzień :-D:-D:-D
 
reklama
i my się witamy :-)

Miałam wczoraj się odezwać , ale musiałam odespać poprzedni wieczór :-) A korzystając z tego, że dzieć wylatał się z psem sąsiadki i padnął po 20 to poszłam zaraz po nim spać. I co i dalej nie wyspana jestem;-) Chyba znów za dużo snu.:blink:Dzisiaj mężuś wraca tralala ;-)A cóż tutaj taka cisza?

Miłej soboty :-)
 
Do góry