reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

hej!
podczytuję i nadrabiam, ale jakoś weny do pisania nie mam :zawstydzona/y:

Dzisiaj u nas pada i pada, chwila przerwy i dalej pada. Mąż dalej w Warszawie jest. Zostaje tam do soboty wieczora na niedzielę przyjedzie do domu a w poniedziałek z rana znowu jedzie... Jakoś nie do śmiechu mi :-(
Mój SZ. budyniu zje trochę. parę łyżek, a dokończyć musi któreś z nas.
Dziewczyny tak mi się dzisiaj nic nie chce, że masakra. Ogólnie mało weny jakoś mam.

Josie gratuluję odpieluchowania. Aż zazdroszczę, bo mój to dalej w pieluchach śmiga. Dobrze, że powoli się wszystko układa.:tak:
 
reklama
mooni ja też dziś nie mam na nic ochoty;/ Poszłabym na jakiś hamak z gazetką i koktajlem SAMA i zasnęłabym tam:p

katrina hemoglobinę mam w normie (ok.12);) Po prostu miałam dodatkowo badane żelazo i magnez. I tu są takie normy;)

alijenka ja nie używam serka topionego krowiego;) Pisałam kiedyś, że ja krowy nie tykam - śmierdzi mi i już:p Tak więc do zupy dodaję serek kozi śmietankowy, który ma aż trzy składniki - sama natura;) Wiem, że te krowie topione to rząd substancji E... Możemy wpaść do ciebie z Agą (wstępnie gadałyśmy) w przyszłym tygodniu, bo ma być cieplutko?

josie gratki dla Janka, szybko poszło!

Nie pamiętam czy pisałam, że zrezygnowaliśmy z placu zabaw dla P. Nie mamy zbyt dużej działki i jak wytyczyło się miejsce na krzewy, grilla, trampolina duża to bez sensu jeszcze plac zabaw. Byłoby zbyt chaotycznie, nawalone i nie przyjemnie. Będzie miała tylko drewniany domek do zabawy. Ślizgi ma, piaskownice ma więc olewamy resztę;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki mam już neta ale w niedzielę jedziemy nad morze więc w pędzie żyję i szans na nadrobienie żadnych.
Odezwę się po powrocie. Mo chyba że na miejscu wi-fi będzie bo nie spytałam.
 
Dziewczyny ja też dziś kompletnie nie miałam na nic ochoty!!!! Nie wiem czy to jakiś taki dzien, czy co, ale totalnie zero rozruchu u mnie. Powinnam się pakować i dooopa, jutro będę wsio ogarniać :/
 
Hej, to ja, zakupoholiczka...
też mi sie nic nie chce. wiec was rozumiem. A i jade na szkolenie do wawy - ale dupa calkowita bo jednodniowe i to w takich godzinach ze wyklucza wszelkie próby pozostania na noc w stolicy :(

A i nunu zrezygnowala z kapili w balii. Ostatnio tak jak my - bierze prysznic wieczorem. i na dodatek sama sie myje
 
mlodak udanych wakacji!

aylin ja też. Kupiłam dziś młodej w Decathlonie w promocji całe skórzane adidasy za 20zł (co prawda na następny rok) i softshell piękny za 29zł, że jutro M leci po drugi rozmiar większy na zaś:D Moja kocha wannę, ale czasami też wybiera prysznic;)
 
pokaż ;)
Ja kupiłam u koleznki ciuchy po jej córce oraz oczywiście zakupy na alledrogo i fb wychodzi ze znów kurna zaszalałam..... i powinnam się juz wstrzymac...
 
Aylin - ja tez ostatnio szaleje, z tym, ze w naszym "Armanim", ale jak sa okazje to jak z nich nie skorzystac??? Dzis wydalam cale 7 euro!!!! Z czego najdrozsze bylo ubranko dla Alinki (cale 1 euro! !!), bo nowe z metka, a na niej cena 13 funtow.
Z tym, ze biore wieksze ciuchy - na teraz mamy full!
 
Ostatnia edycja:
Ja tez większe. Na 98 obecnie kupuje bo mloda niby 87 cm ma podobno ale leginsy na 92 są w kostkę. Wiec powoli zabezpieczam jesien i zime. Aczkolwiek juz mam raczej wszystko tylko jak tu sie powstrzymac jak fajne...
Sent from Nokia 920 using Tapatalk
 
reklama
Aylin - no ja takie na 8 lat czy na 10 lat. Jak sa ladne, a Alinka jest dosc wysoka na swoj wiek, to byc moze za rok juz beda dobre.
Dla Kuby to malo kupuje, chyba ze jest cos super, bo mam dla niego ubranka na co najmniej rok czasu.
 
Do góry