reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

golden ja widzialam sklep, ubranka zupelnie w moim stylu :-D gratuluje i zycze sukcesu!

my mielismy pieluchomajtki pampers - dla chlopcow, ale one wlasnie puchly duzo bardziej niz zwykle zielone pampersy, i to tak z przodu bo maja ten wklad na przod przesuniety. wiec srednio mi podpasowaly. latem fajne bo mozna bylo latwo zalozyc na stojaco czyli w terenie:tak:
 
reklama
aylin następnym razem jak coś wypatrzę to wrzucę tu z pytaniem czy warto:D:D Dalej pieluchogacie za duże na nią?:ppp Nasz babyboomowa drobinka!

kasienka używam pampersa od lipca i jestem mega zadowolona. Po rossmanowch było odparzenie, ale moja z tych delikatnych wrażliwców, albo przypadek. Z Biedronkowymi niestety nie miałam do czynienia, ale jak wypróbujesz to daj znać!:)
I dzięki za info o śniegowcach - super! Lecę do Lidla 7.11:)))

golden jesteś widzialna:) Oglądałam twoje ciuszki, na FB już non stop widzę! Są piękne, luźne, widać, że mega wygodne i na dodatek w moich ulubionych kolorach - przewaga szarego!

josie kasienka aga
widocznie te na dziewczynki pieluchogacie są lepiej skrojone. Bo ja i moja sąsiadka nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Kuzynka ma chłopaka i też narzekała na pieluchogacie...coś w tym jest.
 
Ostatnia edycja:
Młody dopiero przed chwilką usną, jutro chyba idziemy małą Zosie zobaczyć :) już są w domu, szybko teraz wypisują.

Kasienka ja używałam tylko pampersowych i mam takie samo odczucie co Josie, moze chłopcy tak sikają:p
A co do śniegowców to nie doradzę, bo nigdy nie kupowałam w markecie butów, ale te fajnie wyglądają.

Kasiekz szczęściara jesteś z tym polowaniem na ubranka :) ja młodemu nową marynarkę kupiłam na wiosnę.

Golden fajne ciuszki, ale niestety nie na moją kieszeń :(
 
Ostatnia edycja:
Kasienka - ja zawsze kupuje sniegowce w Lidlu dla Alinki (spokojnie wytrzymuja zime, a na nastepna I tak potrzebujemy o rozmiar wieksze). Troszke sie zgapilas, bo tydzien temu w czwartek byly po 55zl.
Nie chce Was wkurzac, wystarczy ze mnie to irytuje, ale te sniegowce, ktpre byly w Pl tydzien tu po 55zl, teraz sa u nas po 12euro (czyli jakies 48-50 zl). Niby nie wielka roznica, ale jest I dlaczego????
 
Ufff bo już myślałam że może wam się nie podoba moja kolekcja :-) chciałam się wam pochwalić bo..no dumna z niej jestem ! Dziękuję wam bardzo. Wiem że drogie ale
1. Materiały drogie bo najlepsze
2. Nie robią ich małe chińskie rączki
3. Nie sprzedają ich sieciówki
4. No i to wszystko się składa na cenę.
Na szczeście każde ubranko wystarczy nawet na dwa lata. Tak są wymyślone żeby w nich dłużej chodzić. :) A jak wam się podoba mała modelka Alicja ?:-)
 
Kuzynka od wczoraj w szpitalu z dzieciem z lipca 2012. W pn dostał rozwolnienia, na IP zalecili im wit.C i coś tam na biegunkę. Rozwolnienie nie przechodziło wczoraj doszła do niego krew. Najpierw pojedyncze pasma, a potem całe krwawe stolce. Zatrzymali ich w szpitalu i robią badania:/

A sąsiadka wysłała sms, że jej młoda też ma od wczoraj gorączkę 38C i zero innych objawów.

Same choróbska dookoła. Idę szukać na net prezentów pod choinkę, bo rodzina duża to muszę to w czasie rozłożyć.
 
kasiek - pieluchogacie nadal luźne. Ale nie jest źle - waga dzis pokazała 9,5. Czyli dzieć na cyprze został odkarmiony. A apetyt nadal ma. Wy piszecie o 5 posiłkach a moja caly czas coś tam w buzi mieli :) jak nie dam to awantury robi. Wiec je.
 
reklama
Katrina - jak mój kot tyle jadł to mama mówiła że ostrą zima będzie. Więc może to to. W sumie obecna kotka anorekryczka też cały czas prosi o jedzenie - a nigdy tego nie robiła.
Hmm czyli czas zimowe ciuchy wyciągać
 
Do góry