reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
kurde a która jeszcze nie pracuje, bo co chwilkę ktoś wraca do pracy !!!!
jak ja sobie pomyślę że ja jeszcze będę w domu siedzieć do listopada 2014, a może i dłużej to aż nie mogę w to uwierzyć, już bym chciała wybyć z tego domu, kochałam swoją pracę a teraz taka monotonia :-:)-:)-:)-:)-:)-(


moja za cholerę nie chce powiedzieć tatataa !!!
Alijena ja też siedze w domu i to z dwójką (Szymek juz w szkole, ale też trzeba przypilnować) i też bym nieraz tym wszystkim cisnęła:crazy:, ale z drugiej strony kiedyś się to skończy i już nie wróci. Także głowa do góry:-)
Aylin fajnie masz z tymi testami, bo to chyba nie pierwszy raz ? Dostałaś jakieś gratisy ? No i pokazałabyś zdjęcie z nową fryzurką :-)
 
no w sumie masz rację, tylko że mój chłop miał taką pracę że jak był w domu to i tak w nim nie był bo ciągle pod telefonem musiał siedzieć, teraz ma wolne bo nie pracuje choć jak tylko dostanie zaktualizowanie prawko zaś go nie będzie także jak nie urok to sraczka tak źle i tak niedobrze !!!!!
 
Tialanaa- troszke Cie nie bylo :eek: ale oczywiscie, ze pamietamy :tak:
Josie- tez mamy kule :-p u nas te uzywane pchaczki za £10 mozesz dostac, poszukaj na ebay'u one z dobrej firmy sa bo ELC (Early Learning Centre) i dlatego drogie :sorry:
Alijenka- a czemu dopeiro w listopadzie 2014? :sorry: :eek:
aylin- ja tez za swoja tesknie ja wracam z pracy :tak: i poka fryzurke :-)


Aurelka dzis nie plakala jak ja zostawilam i nawet sie usmiechala i zrobila papapapa :-:)eek: zamiast sie cieszyc to jest mi smutno, ze juz mnie nie potrzebuje :confused2: wariatka ze mnie co??? :sorry:
 
Alijena ja też siedze w domu i to z dwójką (Szymek juz w szkole, ale też trzeba przypilnować) i też bym nieraz tym wszystkim cisnęła:crazy:, ale z drugiej strony kiedyś się to skończy i już nie wróci. Także głowa do góry:-)
Aylin fajnie masz z tymi testami, bo to chyba nie pierwszy raz ? Dostałaś jakieś gratisy ? No i pokazałabyś zdjęcie z nową fryzurką :-)


nie pierwszy, dostaje sie kupon na 35 zł do mini hurtowni. Więc mam zapas soczków i deserków na jakiś czas.

A fryzure - musze meża poprosić aby mi sweet focie strzelił.
 
bo nie mam z kim małej zostawić i siedzę na wychowawczym, jakbym miała wrócić do pracy to bym na opiekunkę musiała tylko robić

zresztą nie mam gdzie wracać moja firma w której pracowałam padła a teraz nie ma szans na załapanie się w moim zawodzie gdzieś

ja nie jestem domatorką i mnie męczy takie siedzenie w domu
 
Ostatnia edycja:
ja od kąd skończyłam szkołę pracuję w turystyce - biuro podróży, przedstawiciel handlowy biura podróży, marketing, a teraz po tych wszystkich upadkach biur raczej zwalniają a nie przyjmują do pracy
 
Witam :) dziś większość dnia była u nas koleżanka z porodówki z 3dni starszym synkiem :) i powiem, ze nie wiem co robić z moim ancymonem :crazy: on cały czas chce bić tamtego :( az płacze, ze złości jak nie może go pacnąć. Co robić w takich sytuacjach? Oczywiście mówię nie, biorę za rączkę, przez tyle lat mojej pracy jako niania nie miałam takiego 9miesięcznego ancymona.

Agaundpestka a ty jako karmiąca cycem co dajesz na śniadanko ?
Kupuję chlebek kukurydziany na wagę i dostaje z masełkiem lub jajko, czasami sam cyc, dziś było musli z hippa. Kaszki nie daję, bo dostaje na wieczór. Ale czekam jak skończy te 10miesięcy to będę chciała dawać mu jogurt naturalny z owocami. Powiem Ci, ze sama czasami nie wiem co mu dawać.
 
reklama
Ja jako mama karmiaca cycem na sniadanko daje bulke z pasztecikiem (gerber) a do popicia moje mlesio. Lub kaszka, lub jajecznica.

Oto sweet focie - niewątpliwy talent mego slubnego do strzelania zdjec komórka. Ani kolor ani fryz nie wyszedl :) jutro sie porawie ale nie chce mi sie po cyfrówkę ruszac

DSC_0186-1.jpgja.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0186-1.jpg
    DSC_0186-1.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 58
  • ja.jpg
    ja.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 84
Do góry