reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny za godzinke wyjeżdżam na lotnisko, niuńka jeszcze śpi, ja już spakowana, czekam jeszcze na wujka i wałówke od cioci z kiełbaskami :-) mam nadzieje, że się zmieszcze w 32kg.

Pozdrowionka i do następnego juz z UK.
 
reklama
witam

Kasienka szok normalnie z tą naszą służbą zdrowia, a ja na spacery wychodzę z dwoma psami, ale jeden po drugim, bo 2 amstaffy i spacerówka to niezbyt fajny pomysł:-p


maćku a co to za dieta?
Ja to nie mam szans na spacer z mała i moim psem-świrem :no:

Dieta nazywa się "turbo".


Mlodak skąd ja znam takie pobudki... tu szczególnie bo domofon głośny i nie raz się zdarzyła podobna sytuacja... Goch śpi bądź usypia (to gorsze) i DRRRRRRYNNN!!! koniec.

Ja nie mam domofonu, ani nawet dzwonka. Mam za to psa :wściekła/y:


A piosenka na dziś to http://www.youtube.com/watch?v=2tmc8rJgxUI
 
Gabi mi się kula po panelach...chyba pora zakupić jakiś przyjemny dywanik:tak:
Hej Aylin;-)

Muńka taki zblizeniowy do czoła. Model musialabym sprawdzić na pudełku w domu.

ja mówię o tym: Microlife NC 120 - Ceneo.pl

sunshine - spokojnego i szczęśliwego lotu!!

zaza - gratuluję samozaparcia w ćwiczeniach:-)
 
Witam, dziecko śpi to matka szybko obiad je i powinna się brać za sprzątanie, ale strach, ze go obudzi to siedzi na bb :D dziś wieje strasznie, ale zasłoniłam młodego w wózku i wyszłam na spacerek przewietrzyć go.
Piszecie o cwiczeniach i chyba czas się za nie zabrać już nie mogę się doczekać jak kupie młodemu fotelik na rower i będziemy robić wycieczki :)

Sunshine spokojnego lotu i siły!!
 
Aga ja też czekam na siedzenie i fotelik:-) spoko najbliższy sezon :-)

Matce nie chciało się dziś wózka znosić to wsadzilam Go w chustę i w te pędy do parku. Dodam, ze to pierwszy spacer od choroby. Zawrocilam na widok siapiacego czegoś... wzięłam parasolkę. W ten oto sposób miałyśmy od razu wiatrochron bo kierowalam wielką parasolkę pod wiatr. :-)
Czułam się jak Mary Poppins :p
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj mąż ma randkę z super laską ;) znaczy zostaje sam na sam z córą a jak idę do koleżanki z Szymkiem do jej syna na urodziny :) Kuba kończy 4 lata i Szymek został zaproszony na urodziny :) Na kuleczki :D Także ja sobie poplotkuję z koleżankami, Szymek się wyszaleje, a mąż spędzi wieczór sam na sam z córą :) impreza od 17 do 19:30 ;]
 
Rysica zazdroszczę, też bym sobie poszła na jakieś ploty:D
Sunshine
Uważajcie na siebie i daj znać jak już będziecie na miejscu:)
A co do termometrów zbliżeniowych, to ja im nie wierzę! Mój co bym nie przykładała do czoła to pokazuje różną temperaturę...;/ Kiedyś pokazało mi ponad 38 stopni i tak za każdym razem spadało o jeden stopień aż pokazało prawdziwą 36,5:D
 
Dobrze, ze piszecie o tych termometrach zbliżeniowych, bo sama się ostatnio zastanawiałam nad kupnem.
Dziecko śpi <szok> ja posprzątałam, pranie się pierze tylko odkurzanie zostało, ale już jak młody wstanie0 codziennie się sprząta i codziennie syf się robi :rofl2::rofl2:
Może jeszcze na spacerek wyjdziemy wiatr się uspokoił.

Rysica udanej zabawy :D
 
reklama
No i bomba. Mama ma zapalenie płuc. Obustronne.
Dodam, ze mieszka piętro niżej niż miejsce, w którym właśnie przebywam.
I kontaktowalysmy się w ciągu ostatnich 3 tyg codziennie a ostatnie 2 dni z Gosią też.

i tyle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry