reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Jeżeli jest to zdolność ciąowa to mój M od zawsze jest w ciąży :-D;-)


a zrób mu test:happy:

nanulinka - super, ze sie udało!!!
wkoncu tusk tez obiecywał, ze będzie tak prorodzinnie;-)

nie chce zeby potem było na mnie, ale zobaczycie ze do gina bedziemy chodzic z karteczkami:tak: bo 3pytan nie spamiętamy:laugh2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mozecie mi pogratulowac:D niestety nie kolejnej ciazy a wywojowanych badan za free! Uderzylam do najwyzszych i ponoc uprzednia moja "ulubiona" gin (ta co mi do 7go-ostatniego:( t.c. nie dala zadnego skierowania) ma mi we wt przepisac wszystkie te skierowania co dostalam od nowej genialnej gin:) wtedy uhonoruje to moja pracowa przychodnia.... tak wiec w walce z systemem... 1:0 dla nanuliki!
Super :tak:

a zrób mu test:happy:
Chyba będę musiała. Tym bardziej, że brzuch jakiś taki duży...:confused2:
 
buziak Ty się nie śmiej. Ja już przy ostatniej wizycie spisałam sobie pytania do lekarza i się śmiałam do niego, że ze ściągawką wpadłam :-)Troszkę nazbierało się zagadnień
 
Witam sie popoludniowo! Ja dzis mam wolne,wiec wybralam sie do miasta.wlasnie siedze w kawiarni i wsuwam jablecznik,w koncu cos slodkiego od 3 miesiecy,bo wczesniej na slodkie nie moglam patrzec.to chyba znak ze zbliza sie II trymestr.
W mojej pierwszej ciazy brzuch mi yszedl dopiero w 7 miesiacu,a ze bylam w klasie maturalnej to sie dopiero zdziwili,szczegolnie Pani wuefistka jak jej powiedzialam,ze piramidy to ja nie zrobie bo jestem w 7 m. Tak to normalnie cwiczylam,biegalam i nic.Noooo,ale kiedy to byyloo! 12 lat temu,teraz czuje sie jak stara babcia.
Milego Dnia
No nie Asik- jestem od Ciebie starsza, a jak babcia sie nie czuje :) Prosze tu nie przesadzac :tak:
 
buziak Ty się nie śmiej. Ja już przy ostatniej wizycie spisałam sobie pytania do lekarza i się śmiałam do niego, że ze ściągawką wpadłam :-)Troszkę nazbierało się zagadnień

:-D:-D

tak między nami to podziwiam lekarzy, ze przychodzi do nich kilka dziennie takich jak my i tak biedni w kółko muszą od początku do konca odpowiadać i męczyć kota.. :tak:
 
cześć lektura przeczytana oczywiście chodzi mi o nasze forum gratulacje coraz większych brzuszków u mnie jeszcze nic nie widać bo tłuszczowy za duży nawet doktorek się śmiał że ho ho powiedział ale pani się powodzi..i tak dalej mogłyście widzieć moją minę ale po chwili nadrobiłam to śmiechem a w duszy to pomyślałam pajac spójrz na swój-bo taki duży brzuchol ma że ptaszka napewno nie widzi :-) przyjemnego wieczorku
 
nanulinka - super, ze sie udało!!!
wkoncu tusk tez obiecywał, ze będzie tak prorodzinnie;-)

nie chce zeby potem było na mnie, ale zobaczycie ze do gina bedziemy chodzic z karteczkami:tak: bo 3pytan nie spamiętamy:laugh2:


jak dla mnie to polityka przeciwrodzinna- normalnie tak się wkurzyłam- że mnei brzuch zrobolał.
 
reklama
Do góry