reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Zeby zrobiłam full wypas do 3 miesiąca ciąży. U okulisty byłam 3 tyg temu, i dno oka miaalm badane, ale prezciez sm nie widac w oczach, guza ewentualnie jak jest zaawansowany.

a rezonans kregosłupa miąłam rok temu, powinnam zrobić go raz jeszcze i głowy, ale normlanie mnie paralizuje jak pomysle o czekaniu na wyniki....
Dziękuję Wszytskim Wam za słowa otuchy.

Niby nie widać w oczach, ale jednak pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego wskazuje na diagnozę w kierunku sn. Założę się jedna, że nic Ci nie jest i jesteś zdrowa jak ryba, zobaczysz :)
 
reklama
December obys miala racje......jednak nie zawsze jest przy sm zaplenie nerwu wzrokowego... zreszta to sie wiaze z bolem....lila od 2 w nocy nie ma goraczki, trzymajcie kciuki zeby nie wrocila....
 
AVO trzymamy &&&

a my już po szczepieniu, wzięliśmy 5 w 1, był płacz i krzyk, potem trochę spała na spacerze jak wracaliśmy a teraz jest marudna i rozżalona :-( odpuściliśmy rota ale nastawiamy się na pneumokoki jak skończy 6 m-cy

dziewczyny a jak wy to robicie że wasze maluszki śpią/zasypiają w leżaczkach??? bo Misia to chętnie poleży, powibruje, pobuja się, posłucha i popatrzy ale nawet na moment nie zamyka oczu
 
AVO trzymamy &&&

a my już po szczepieniu, wzięliśmy 5 w 1, był płacz i krzyk, potem trochę spała na spacerze jak wracaliśmy a teraz jest marudna i rozżalona :-( odpuściliśmy rota ale nastawiamy się na pneumokoki jak skończy 6 m-cy

dziewczyny a jak wy to robicie że wasze maluszki śpią/zasypiają w leżaczkach??? bo Misia to chętnie poleży, powibruje, pobuja się, posłucha i popatrzy ale nawet na moment nie zamyka oczu
Moja ma tak samo. Jak spi w łożeczku to po tym jak ją wsadzę jak już usnęła. Sama z siebie to może raz tak dala rade. Najczesciej zaspia po karmeniu abo na rekach. Trochę mnie to martwi ale na razie jest jeszcze malutka wiec niech tak bedzie........Teraz wlasnie mąż ją kolysze a ona mialczy jak kot bo jest juz zmeczona a nie moze zasnac
 
Dziewczyny, a mój od początku zasypia w łóżeczku. W nocy go karmię i odkładam do łóżeczka i idę spać. Czasem słyszę jak cos tam sobie gada ale nie wyobrażam sobie usypiania go na rękach. Jak bardzo marudzi to wstaję i głaskam go po rączkach ale z łóżeczka nie wyjmuję. Nie chcę go nauczyć zasypiania na rękach bo jak pójdę do pracy to będzie się nim opiekował mój tato a on nie da rady tak go usypiać. Z Marcelem tez tak robiłam. Teraz mówię mu, że ma iść spać i idzie do swojego pokoju grzecznie i zasypia.
 
Dziewczyny chodzę na rzęsach :-(
Moja mała nie sypia w dzień, w nocy to śpi na baczność !!!
Kolki nas nie opuszczają, nic nie pomaga :-(, zmieniłam mleko może coś pomoże i czekam na nową butelkę bo płacze mi podczas karmienia, pediatra powiedziała że za dużo jej jedzenia leci !!!
Nie mam siły na nic !!!

Teraz w końcu zasnęła po cały dniu walki !!!! :szok: :szok:
Ale pocieszam się że jeszcze 2 miesiące i minie :-):-D

a miało być tak pięknie !!!!!!!!!


A tak w ogóle to Anki wszystkiego naj naj !!!!!!!!!!!!!!
 
Tylko przypadkiem nie sluchaj tej baby:szok:, nie wolno spirytusem:szok: spalisz ta delikatna skorke:szok:. Moja bratowka tak robila i bratanek do dzis ma slady na polikach a ma 16lat.

Potwierdzam, ja mojej małej smarowałam 70% spirytusem i rzeczywiście ma teraz taką szorstką, jakby spaloną ta skórę. Wczoraj ponownie trafiłam na tą samą pediatrę i przepisała maść aby natłuszczać. No ale udało się bo potówek już nie ma.
 
Hej!

Ja dopiero teraz mam czas. Młoda wyraźnie lubi coraz częściej czuwać w dzień, a ja przez to nie mogę za dużo zrobić, bo ona uwielbia jak się do niej gada:-D:-D

Jutro idziemy na szczepienie i już mam stresa, boję się jakiś powikłań. Nie wiem czy szczepić na rota...ehh


MunKa, a masz jAkiegos dobrego neurologa do polecenia? Ja sie boje, ze to jednak sm, albo guz mozgu czy rdzenia:( nogi pod wieczor mrowieja mi okropnie, to mrowienie weszlo juz na niektore czesci lydek, poza tym mam chwilowe mrowienia plecow, tylnej czesci glowy, malutkie dloni i przedramion, jezyka i ust:( masakra:( za mna kolejna ciezka noc- niech to sie juz skonczy, bo ja zwariuje w tych 4 scianach:(

Niestety raczej nie pomogę, bo mimo, że pracowałam na neurologii, to lekarzy tam pracujących bym nie polecała.

December obys miala racje......jednak nie zawsze jest przy sm zaplenie nerwu wzrokowego... zreszta to sie wiaze z bolem....lila od 2 w nocy nie ma goraczki, trzymajcie kciuki zeby nie wrocila....

Wszystko będzie dobrze, to na pewno nerwicowe, a im więcej o tym myślisz, tym więcej miejsc Ci mrowieje.
U większości moich pacjentów z SM pierwszym objawem było właśnie zapalenie nerwu wzrokowego, drętwienia, niedowład, osłabienie siły mięśniowej.
 
reklama
Moja ma tak samo. Jak spi w łożeczku to po tym jak ją wsadzę jak już usnęła. Sama z siebie to może raz tak dala rade. Najczesciej zaspia po karmeniu abo na rekach. Trochę mnie to martwi ale na razie jest jeszcze malutka wiec niech tak bedzie........Teraz wlasnie mąż ją kolysze a ona mialczy jak kot bo jest juz zmeczona a nie moze zasnac
kochana ale ja pytałam o zasypianie w LEżaczkach :-D ale jeśli chodzi ogólnie o zasypianie to moja córcia głównie przy piersi albo podczas noszenia a ewentualnie w łóżeczku ze smokiem ale to tylko w dzień no i może kilka razy się zdarzyło że jak ją odłożyłam do łóżeczka i głaskałam itp. to zasnęła

ponawiam więc pytanko o spanie/zasypianie w lEżaczkach - jak to robicie?
 
Do góry