reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Trasia dla Tymka mieliśmy pożyczony, teraz Go w sumie dostaliśmy od sąsiadki, ale Tymek łobuz tak sobiebgo upodobał, mimo że był schowany rozwalił styropian w środku i klops... Mieliśmy jeszcze jeden, ale sprzedaliśmy, tylko, że tamten był większy. A teraz kupiłam taki do wózka, żeby go mogła wpiąć na stelaż. Piękny, błękitny bądź turkusowy :-)
O taki: espiro-gtx.jpg

Kasiu no bosko :-D koleżanka dała sobie na bierzmowaniu imię Dympna (patronka obłąkanych, co do niej idealnie pasuje), a inna Adelajda.
 
Ostatnia edycja:
u mnie nie ciekawie...nie pisze sie na prace z takim szefem niestety....kanty, ucinanie pensji pracownikom na co sie nie godzilam a i tak zrobil co chcial i nie moglam nic zrobic :confused: unijne pieniazki i te tematy...ogolnie nie moje klimaty gdy na jakim kolwiek papierze figuruje moje naziwsko...


za mloda jestem zeby zostac czyjąś dziewczyna w areszcie.. :no::no:


idę dalej przed siebie po prostu.. :-( wiec pewnie troche bede smęcic pozniej znow sie podniecac super praca a na koniec wkurzac na pracownikow... eh łatwo przyszło łatwo poszło. :confused:
 
ide spać !!!!!
przez Was tu siedze i caly czas czytam;-):-D
Trasia mojemu M. podoba się bardzo Benjamin - Ben po prostu:-) mnie średnio bo u nas na śląsku by mu mówili Bynio (gwarą) a to mnie odrzuca :no:
A propozycje Marcina są - nijakie, każdy tak sie nazywa!
Kasia to zaproszę cię kidyś na pyszną szarlotkę i sok jabłkowy ;-)
MamoM tak o to mi chodziło :zawstydzona/y:jakoś zakręciłam - nie czaję już ;-)
 
asinka fajny :) a Tymek to niezły aparat!

ironia no lipa, ale dobrze, że się zawczasu zorientowałaś w sytuacji, powodzenia w szukaniu czegoś lepszego!

mamoM w nagrodę możesz zająć się moim dzieckiem, budził się już 6 razy! a w związku z tym trasiu ciesz się, że nie wygrałaś!
 
mamoM w nagrodę możesz zająć się moim dzieckiem, budził się już 6 razy! a w związku z tym trasiu ciesz się, że nie wygrałaś!

kasiu to nie jest nagroda mnie satysfakcjonująca, poczekam az Kuba bedzie ładnie przesypiał noce i miał drzemki w dzień wtedy moge sie nim zaopiekowac ale tez niedługo bo z Matim mogli by dom przewrócic do góry nogami ;-)
 
reklama
Do góry