reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Traschka - świetny pomysł, bo jak dla mnie M. średnio poważnie się zachowuje słuchając podszeptów kolegów ....:baffled:
Madzioolka - trochę... dziwny sposób załatwienia tematu karmienia w pracy albowiem nie ma ograniczenia czasowego w tym zakresie, ew. pracodawca może oczekiwać zaświadczenia lekarskiego... :szok:
Ironia - współczuję i cholera :sorry: - moje złe przeczucia się sprawdziły....... Jak czasem tak mam.
 
reklama
hej
wy chyba nie mogłyście spąc wczoraj wieczorem, tyle napisałyście

ironia
tez jestes super, i na pewno szybko znjadziesz sobie nową prace a co do balonika no ja juz nigdy w życiu bym sobie tego nie dała wsadzić,ale nie pisze bo Trasia zaraz rodzi
 
Hej, Młoda raczej nie wstaje przede mną dzięki Bogu :happy:
Poranna obrzydliwość ze żłobka - tatuś przyprowadził córeczkę - całą w różach i to takich intensywnych poza dżinsami :crazy: - wypadł jej z buzi smoczek - a jakże różowy :szok: - na podłogę gdzie wszyscy chodzą w butach w tym zimowych, rodzic dziecko wyekspediował do sali - chuchnął, oblizał smoczek i do szafki go.....
 
forever no i co z tego, ze na różowo dziecko urbane, ja sama mam duzo różówych bluzek i czy to znaczy , ze jestem jakas gorsza do ciebie?:no:
 
hej hej

traschka jesli cie to pocieszy to Mati obudził sie o 4 wziełam go do nas i praktycznie do 6:30 wiercił sie, pchał, rozpychał, szarpał mnie za włosy itp
moze z tego czasu spałam 1,5godz :baffled:
za to pospałam do 9, a G. z Matim urzedowali w salonie

forever ja bym tego różu tak nie demonizowała, wiadomo jak ktos przesadza i dziecko (dziewczynka) wie o istnieniu tylko koloru różowego to gruba przesada, ale to kolor jak kazdy inny jak dla mnie
ale ty chyba jestes całkowiecie antyróżowa

marta hej :-)
ja tez mam kilka rózowych rzeczy i wcale to nie znaczy ze cos nie tak ze mna....

miłego dnia :-)
 
Hej :)
Forever z karmieneim to u mnie taki przepis wewnetrzyny, jeszcze w wakacje wymagali zaświedczenia co 2-m-ce ale od jesieni zmienili zasady i tylko wypełniam oświadczenie że karmię a dyr podpisuje

trasia pomysł z losowaniem 6xJerzyk bezbłedny :)

MamoM wspólczuję nocki :* U nas dzis lepiej, tzn przydreptała sama w nocy do nas ale od razu sie połozyła i spalismy dalej :) Swoją droga podziwiam moje dziecko za te nocne wędrówki bo Jej pokój jest w drugi mkońcu mieszkania oddzielony od reszty bardzo długim i ciemnym korytarzem, potem musi przejśc jeszcze jadalnie i dipiero jest nasza sypialnia - ja bym się bała sama tyle przejśc po ciemku, wołałabym mamę :-p

To na razie tyle z mojej strony bo sie muszę do roboty w ziąc - dziś deadline jednego bardzo ważnego tematu a ja troche w lesie jestem ;/
 
reklama
Forever zabrzmiało to tak jakbyś chciała pokazać swoją wyzszość, bo co ma zachowanie kogos do koloru w jaki sie ubrał. To tak jakbym napisała, ze forever niedość , ze zachowala sie odrażająco to ubrała sie do tego nie zielono i załóżyła sobie zielone kolczyki....a na koniec dodała - jak ja nienawidze zielonego....co ma piernik do wiatraka

hej Mama M i madziolka:)

trasia
a kiedy losujecie?:)
 
Do góry