reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
hej, hej;-)
Aż się zakląć pod nosem chce jak widzę, że u Was tak ładnie u na tylko 6C i zimowe kurtki:-(
Aestima &&&&& za Was
U nas zębole wyszły i od razu inne dziecko, uśmiechnięta, rozgadana i najważniejsze nie przyklejona do nogi:tak:
Weekend mam dla siebie...D zaoferowal się, że zajmie się dziewczynami, a ja robię co chcę:-)
 
marta współczuję sytuacji z pracą...a co z Twoją działalnością?i jak Domininika? lepiej?
Aestima współczuję tych chorób...Maję rozkładało w niedzielę ale jakoś się wybroniła na szczęście
martadelka hej!
Madzioolka tulam:* Nie zamartwiaj się, niech T obserwuje Maję i tyle...Wyobrażam sobie co przeżyłaś...
aaga co za nastrój! aż pozazdrościłam:tak:
Aestima Maja też próbuje pisać na klawiaturze, a najgorsze jest to że "nie wolno" nie skutkuje...
trasia u Was też guz? Maja na szczęście nie miała jeszcze poważniejszych uapdków
Misia gratulacje! Maja wczoraj była ubrana w bodziaka z długim, na to bluzka z krótkim, leginsy i skarpetki, no i buty, na głowę chustka
dubeltówka zazdroszczę weekendu...
martadelka jutro A pracuje, zostaje niedziela. Ale zazwyczaj wygląda to tak, że ja chcę coś zrobić, A zajmuje się Mają, ale ona z uporem maniaka i tak do mnie idzie
 
Ostatnia edycja:
Po lekarzu. Ma wirusowe zapalenie gardła- objawy od 3 d. ,więc wg. pana dr złapał w weekend jakoś. Wasze dzieci zdrowe??? To pierwsza choroba Miesia:(
Ale, wróciłam zadowolna i spokojna- w końcu lek. który wie co robi. Nurofen, bo Malca boli pewnie główka i mięśnie, więc to podstawa nawet bez gorączki i lek przeciwwirusowy neosine! Właśnie w gadze czytałam wypowiedź lekarza jakie ważne by wirusowych infekcji (70 % inf. to wirusowe) nie leczyć antybiotykiem tylko tym neosine właśnie...
szkoda tylko, ze butla dla mnie nie starczy( dorosli też mogą go brać) a ja do mojego lekarza już przed weekendem się nie dostanę i w ogóle ciężko.
Może wezmę ten MIesiowy a w pon powiem pediatrze, że mi się wylało pół butli i żeby dał receptę na jeszcze jeden?? Co myślicie??? Bo jak powiem, że dla siebie chcę, to będzie mi kazał do mojego iść a stamtąd boję się paskudztwo przynieść, bo kolejki 2 godzinne...

i nie mam kiedy iść bop m. ma sajgon w pr i na uczelni a przecież nie pójdę z Miesiem!
 
Biedny Miesiu:-(Karola a może zadzwoń do tego lekarza i powiedz, że Ci się zbiła butelka czy może wypisać nową receptę i byś tylko odebrała albo M by odebral wracając z pracy
Kurujcie się;-)
 
Biedny Miesiu:-(Karola a może zadzwoń do tego lekarza i powiedz, że Ci się zbiła butelka czy może wypisać nową receptę i byś tylko odebrała albo M by odebral wracając z pracy
Kurujcie się;-)

:tak: Dobra ściema :-D

Bez sensu jest dawać antybiotyk przy wirusówkach, bo antybiotyk jest przeciwbakteryjny, a nie przeciwwirusowy, więc nie tylko nie pomaga, ale jeszcze osłabia organizm, wybijając "dobre" bakterie. Dlatego ważna jest odpowiednia diagnostyka - gratuluję lekarza.
 
lek przeciwwirusowy neosine! Właśnie w gadze czytałam wypowiedź lekarza jakie ważne by wirusowych infekcji (70 % inf. to wirusowe) nie leczyć antybiotykiem tylko tym neosine właśnie...
szkoda tylko, ze butla dla mnie nie starczy( dorosli też mogą go brać) a ja do mojego lekarza już przed weekendem się nie dostanę i w ogóle ciężko.
Dobrze, ze macie diagnozę. Neosine to bardzo dobry-skuteczny lek przeciwwisrusowy. Inaczej nazywany Isoprinosina, groprinosina, tylko te dwa to w tabletkach, dzieciom tez można podawać tylko oczywiscie rozkruszone, moja lek. mówi ze nawet lepsze bo sie lepiej wchłaniają. Moje bąki jednak zawsze na syropie (Jula tabl) bo tabl. strasznie gorzkie wiec wydaje i sie ze syrop łatwiejszy w obsłudze, nawiasem mowiąc też strasznie gorzki. Moze spróbuj uprosić w aptece żeby Ci sprzedali tabl.
A syropek możesz podpijać i myśle, że nie powinno byc problemu z tym zeby lekarz wypisła Ci w pon. receptę na drugą butelkę, Przynjamniej u mnie nie ma takich propblemów i zawsze mam w zapasie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry