reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Doris - dziękuję Ci, kochana:-) fajowo, że zakupy udane, to zawsze cieszy:tak:
to teraz stopa i mrsmoon mają taki sam "damski" suwaczek;
mrsmoon - ubawił mnie Twój post z opisem przygotowanej porcji mleka... jakoś wyobraziłam sobie taką przygotowaną na wszelką ewentualność mamuśkę, co to w zagłówku ma mm, u stóp podgrzewacz, w szafce przy łóżku zapasowe smoczki itp. itd.;-)

Leo dopiero "poszedł" spać, a Ninka jeszcze walczy, choć już spacyfikowana pod kołderką... normalnie dzieciarnia nam się rozbestwiła, czas to stwierdzić ze wstydem na obliczu;-)
za to ja jeszcze zjem michę płatków kukurydzianych:zawstydzona/y: nie dość, że żarcie po 22, to jeszcze mleko, wstyd! ale wlaśnie na to mam ochotę, a że jestem tuż przed @ to sobie dogadzam jak potrafię;-) i cały dzień jestem turkuć-podjadek, wciąż coś żuję i wciąż mam chętkę na inne jedzenie... ok, dość o mnie:-D
 
reklama
A ja podczytuję co piszecie i oglądam Przepis na życie....

Andariel...tak mi właśnie przypomnialaś że ja nie mam @ 1 od września 2010 roku...jak to długo już!!! Pewnie gdyby nie Azalia już bym dostała :-)

Stopa...suwaczki są nareszcie. Ale masz fajną różnice wieku między dziećmi. Będą się razem bawić.

Madzioolka...buziaki dla 9 miesięcznej Majeczki
 
a ja pomyślałam, Doris, że jakieś powtórki w tv lecą i włączyłam:-D ale mnie zrobiłaś!!!:-D
co do różnicy wieku to u nas już jest fajnie - bo się razem bawią; aczkolwiek od 2 dni Ninka jakby jakiś regresik zaliczała - zaczyna coś niewyraźnie sylabizować, w histerie mi wpada bez powodu, raczkuje po mieszkaniu, naśladuje Leosiowe poczynania:baffled:niech jej to prędko mija bo mnie strasznie irytuje taki jej stan!
 
Normalnie nie wierzę.....jest prawie 16,30 a tu od 9.22 nikogo nie było!!!!!

GDZIE JESTEŚCIE??????????????????????????????

U nas pogoda beznadziejna, ciemno i mokro. Znów na spacerku nie byłyśmy. jakoś ciężko mi się z domu ruszyć. Bylam na zakupach, zrobiłam karkówkę w sosie na obiad i siedzę.
Julia śpi a ja zasiadłam do neta ale nie ma czego nadrabiać. Lecę zobaczyć inne wątki....
Potem przyjadą znajomi...a miałam nie jeść ciast i slodyczy do kawy.....
 
reklama
hejka:) my z rana spacerowaliśmy całą rodzinką (całe 4 sztuki), jak wracaliśmy to już deszcz kropił, a teraz ciemno-szaro - bleeeeeeee; zaraz sprzątam chatkę, mąż w kuchni pyszności szykuje, a jutro wpadają do nas znajomi z 2 dzieci (razem będzie nas zatem 8 sztuk); ale się impreza szykuje;-):-D wieczorem jeszcze sernik zrobię, mniam!
 
Do góry