reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
mamusia Ty to aparatka jestes:-Da mnie wczoraj lampeczka Bailey'sa tak rozłożyła, że prawie w wannie zasnęłam...
Setana pewnie w sobotę przyjedziemy koło południa i w pn koło południa się będziemy ewakuować...
 
Hej
My juz po zakupach, rajstopki na chrzest kupione, M ma nowy garnitur a ja przy okazji zakupiłam sobie dwie pary dżinsów. Julia bawi się z Damianem na podłodze a ja powoli szykuję kąpiel, potem mleko i mam nadzieję, że Juliśka szybko zaśnie i da mamusi nadrobić zaległości w oglądaniu seriali. :-)

Trasia...tak jak mówisz, u Ciebie brzydko a u mnie było pięknie i wiosennie

Stopa...mnie właśnie przeraża najbardziej to, że jak skończę karmić to będe musiała wstawać w nocy lub nad ranem i robić Juliśce jedzonko. Teraz mam ten komfort, że podam cyca i śpimy do 8-8,30 rano.

Mrsmoon....dużo Twoja je. Moja nie zjada tyle co Maja.

Andariel...rozbawiłas mnie tym tekstem z wagą :-)...mam nadzieję, że sama już lepiej do tego podchodzisz....Leoś jest super!!!!

Mamusia...a Ty kiedy masz kolejną wizyte u endo??? Lepiej się czujesz???

Takie pustki tu ostatnio....zastanawiałam się co u Dagamit??? Ramari???? Cinamon??? Ogitu??? Dzastiny???? Doggi??? Antar??? Kumy?????
Ojjj daaaaaawno się one nie odzywaly :-(......niektóre ostatnio w wakacje..... Może ktoś ma jakieś wiadomości od nich????
 
no i zeberka i mgordon też ostatnio się nie odzywają...w ogóle pustki tutaj straszne, chyba dziewczyny szyją;-)
Doris ja mam podgrzewacz przy łóżku, w środku butelka z wodą a na zagłówku od łóżka pojemnik z przygotowaną porcją mleka, przygotowanie trwa pół minuty, więc nie jest aż tak źle;-)
 
Doris - wizytę u endo mam dopiero na 4 kwietnia teraz, mam nadzieję że się polepszy, czuje się już lepiej nie latam tak cała i nie jestem aż tak nerwowa ze wzrokiem też już lepiej więc tylko się cieszyć :tak:
no i fajnie że zakupy się udały i dla Julci i dla Ciebie :)
 
reklama
Dobry wieczór,
ja się tylko witam bo humoru brak więc nie będę Wam smęcić...
mrsmoon Twój królik dziś będzie skończony :)

Miłego wieczoru i spokojnej nocki, pa :)
 
Do góry