reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

oczywiści przyniosły tyle słodyczy że szok...a ja mam postanowienie że slodyczy nie tknę za chiny
wyślij do mnie, na pewno sobie z nimi poradzę raz-dwa:-D

a co się dzieje z Marysią - widzę, że odparzenie jakieś? ale i orsalit - czyżby jakieś biegunki???

zołza doczytałam wpis na blogu - masz rację, poczucie bezradności jest chyba najbardziej dobijające!!! dołączam sie do ciepłych myśli i fluidów dla siostry - a Ty się trzymaj dzielnie!!!
 
reklama
Trasiu nie dam się oj nie dam...suszone owoce też kupuję...tylko że u mnie takie zeżroły że jak otworzę to już dla mnie nic nie zostanie...hehe
 
andariel tak, u nas biegunka. Ale juz wiem ze to przez zeby, idzie nam 6 naraz. U lekarza bylysmy i wszystko OK.

Misia u mnie to samo! Kupilam sobie wczoraj rano bakalie i wieczorem otwieram szafke pelna nadziei... a tam pusto! Ale sie wkurzylam :-D

Madzioolka
w zasadzie, co dziwne, Marysia ma calkiem niezly humor. Przy wczesniejszych zebach bylo mega marudzenie, a teraz "tylko" ta biegunka...
 
A u nas nadal jeden ząb kurczę a jak jej nie wyjdą :(

Doris Malwinka śpi w łóżeczku ale coś ostatnie 2 dni to już ok północy znowu ląduje w łóżku, jakaś marudna znowu
 
Misia dla pocieszenia, pamietam jak szwagoerka sie denerwowala ze jej cora miala skonczone 10 miesiecy i zadnego zeba. Po prostu pozniej jej zaczely wychodzic. U nas w rodzinie, z tego co mowi mama, pierwsze zeby pojawialy sie ok 9 miesiaca. Zatem to chyba normalne ze u was jeden?
 
Dziewczyny, baaardzo dziękuję za kciuki!!! :-) Joasia jest po zabiegu, już na swojej sali, wszystko poszło dobrze :-) Ryczę z ulgi i radości :-) Zadzwonię do niej po południu, teraz niech odpoczywa i dochodzi do siebie :-)

Trasia, ja uwielbiam suszoną żurawinę :-)

Misia, rozwaliłaś mnie tekstem, że może jej nie wyjdą. Wyjdą, wyjdą, a im później,tym będą zdrowsze i mocniejsze
:happy2:
 
reklama
Trasiu - jak najbardziej możemy się spotkać spacerowo początkiem przyszłego tygodnia.:-) oj Biedactwo malutkie, 6 ząbków na raz. A Ninka dalej bezzębna i chyba nic nie zapowiada rychłej zmiany
Andariel - gratulacje dla dzielnego Leosia. Na pewno kamień z serca Ci spadł. A pod względem słodyczowym to mnie nikt nie pokona:-D
Madzioolka - na szczęście święta już niedługo. To Maja jest oczkiem w głowie dziadka.
Misialina - nie daj się słodyczą :-) ja juz 2 dni nic słodkiego nie jem poza musli z jogurtem na śniadanie.
Aestima - będzie dobrze, choć ja wiem, że nie byłabym zachwycona tak "długą" wizyta:tak:
Doris - masakra co teraz dzieje się w szkołach. Winowajca poniesie chyba jakąś karę?

Młoda szaleje sama na podłodze ale i tak co chwilę muszę robić rundkę samolotem po mieszkaniu :-D chyba mam dzis za dużo wolnego czasu :)

Zołza - bardzo fajnie, że już wszystko dobrze :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry