reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Zołza, al jednocześnie widzę, że wychodzą 2 dolne 1i może stąd 37,6. no i pogorszenia nie ma. A boję się, ze w przychodni jeszcze coś gorszego złapie- mrozy odpuściły i wszyscy chorzy! No nie wiem co robić:(
 
reklama
Aestima, mam Nasivin, ale jakoś nie jestem do niego przekonana, używamy tylko soli fizjologicznej.
Wpadłam na pewna tezę odnośnie przyczyny tego kataru i kaszlu.....może to alergia:confused::confused::confused:
Asia ma podpuchnięte i czerwone oczka ciągle trze je rączkami, wczoraj myślałam, że to ze zmęczenia ale dziś jest wyspana, a oczka dalej czerwone i załzawione ........Tylko na co:confused:
Może na zapach farby?
Rocky zaczął gubić zimowe futro, może to na sierść tak reaguje?
 
Izuś, ciężko Ci dogodzić- chciałabyś żeby lek. kropelki przepisał, ale do nasivinu nie masz przekonania:-D Ale moim zdaniem dobrze, że stosujesz tylko sól, na pewno pomoże! Alergia?? A może na sierść? Macie pieska, prawda? Trzymam &&& żeby Asiuni przeszło!
 
Karolcia - u nas to póki co przeziębienie i mam nadzieję, że się nie pogorszy. Igor na tranie i wit C póki co, ja zamierzam sobie wieczorem piwo grzane przed snem wypić i do łóżka. Tylko codziennie idę spać wcześniej i w końcu ląduję w sypialni po północy :sorry2: Może to faktycznie od ząbków? Jeśli masz wątpliwości to może zadzwoń do przychodni i porozmawiaj z lekarzem przez telefon? Albo Twój M niech podjedzie jak wróci z pracy? Faktycznie lepiej z dziećmi unikać przychodni, jeśli nie ma konieczności tam wchodzić.
Dubeltówka - a nie masz nic przeciwalergicznego? Igora w grudniu wysypało i co, nie jadł nic co mogłoby go uczulić! Tak więc może i w powietrzu coś było:confused: Może wapno? Nie wiem co Ci poradzić.
Zołzik - u nas też kable przy stacjonarnym komputerze, głównie od pada, słuchawek i ładowarki. Co ja zwinę, to następnego dnia wiszą ponownie (wiesz, wieczorem trzeba pograć, a jak się gra to i słuchawki są potrzebne i ładowarka do telefonu, bo przecież bateria siada.. eh ;-)) Po tragedii małej Madzi jakoś bardziej się boję, że czegoś nie dopilnuję i coś się stanie (tfu tfu!!!)
Mrsmoon - ty Kochana pisałaś o tym, że Maja na basenie może się wyślizgnąć? Widziałaś Mai kombinezonik, który miała na basenie (fotka na FB)? Kupiliśmy w Decathlonie. Romek bał się właśnie, że w wodzie Maja będzie się ślizgała w dłoniach i dlatego go wzięliśmy. Przyznam, że sprawdził się rewelacyjnie - polecam!

Maja zasnęła ok 12ej i ciągle śpi... Do szkoły po Igora miałyśmy iść bo od 7ej biedulek siedzi...
102_7964.jpg102_8027.jpg102_7971-1.jpg
a Tu nasze postępy
102_7960.jpg
 
Dubeltówka - ja bym postawiła na farbę. Pisałaś, że cały dom malowaliście. Spróbuj podać wapno tak jak Iza pisała. Spróbuj wodę morską w aerozolu do nawilżenia noska. U nas się sprawdza.
Iza - ale pozy Majcia ma w łóżeczku. Śliczna dziewczynka. Ninka jak ją położę, tak śpi :-)
Aestima - zdrówka dla Mieszka.
zołza - to cierpliwi jednak się zdarzają. Nie dane mi było poznać takiego:-D
 
Stopa - Maja dopiero od pewnego czasu zaczęła się kłaść na brzuszek i tak zasypia. Ostatnio w porze drzemki kładę ją do łóżeczka i tak zostawiam. Musi mieć w pobliżu smoczek. Postęka, pokwęka i pada. Widać kierunek łóżeczka nie jest ważny - ważne aby był cyc w buzi :)

Już po 14ej, pogoda do bani, wieje niemiłosiernie, więc idę się szykować. Jak pohałasuję trochę, to może Maja się zbudzi. Na 17ą do ortopedy lecę, więc wolałabym do tej pory ogarnąć Igora z ćwiczeniami.
 
misialina
Do odkurzacza?!:szok::-D Podasz jakiegos linka do tego bo na stronie doz nie znalazłam.
Juz miałam zabawne wizje dzieska z rura od odkurzacza w nosie :-)
:-D

traschka
Tym bardziej, ze tesciowa kupuje jej na siłe zabawki, ktore ja nie interesuja - bo to dziewczynka, to wozek rozowy, lalka lusterko itp. a wozek to sie nawet Ameli spodobał tylko wyscigówke z niego zrobiła :-))) coreczka mamusi:tak:

zołza
No ale oki pedant ale nie swinia w muzeum ( juz mi nerwy puszczaja) jak by dbał o siebie tak jak o dom to bym przebolała, a jak ma ochote i chipsy w łózku je to okruszki niewazne, w weekend to w ciuchach ostatnio usypia bo mu sie przebrac szkoda wstac:no::wściekła/y:

izabela
tabsy
Ale długasna Twoja pieknosc - albo sie tak wyciagneła w łóżeczku?
Mojemu fałdki po mm sie nie robia - a przydały bu mu sie :p:tak:

Aestima
Gotuje krupnik - moze przywiezc Wam wieczorem na zdrowie? Jutro obiadu bys nie musiała robic - bo jak sie jest lichym to przeciez sie nie chce.;-)
 
reklama
Do góry