reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Maja ma 3-cią drzemkę, może uda mi się nadrobić

Stan podgorączkowy się utrzymuje, ale nie daję ani nurofenu ani paracetamolu, niech organizm walczy. Nawet trochę się bawi, ale bidulka jest taka zagilona z załzawionymi oczkami:-(


i tyle zdążyłam napisać, bo M. się obudziła...
 
reklama
Zołza, al jednocześnie widzę, że wychodzą 2 dolne 1i może stąd 37,6. no i pogorszenia nie ma. A boję się, ze w przychodni jeszcze coś gorszego złapie- mrozy odpuściły i wszyscy chorzy! No nie wiem co robić:(

:tak: Bardzo możliwe, że to ząbki! W takim razie bym jeszcze troszkę poczekała. O ile nie strzeli w górę temperatura, to na spokojnie.. :-)

Dubeltówka, a widzisz, możesz mieć rację. Niestety, dzieciaki teraz na wiele rzeczy się uczulają. Nie ma to jak mamine oko. Poobserwuj maleńką i będziesz wiedziała.

Izunia, Maja cudna! :-) A łańcuszek do smoczka z rossmann'a? ;-)

Stopa, długo musiałam na niego czekać ;-) i przebierać po drodze :-p Ale mi się "gratis" trafił mniej fajny - ale już nie będę wracać do tematu teściowej :-p

Mgordon, współczuję Ci... I rozumiem już brak cierpliwości... Życzę CI powodzenia, jakąkolwiek decyzję podejmiesz.

Mrsmoon, trzymam kciuki za jak najszybsze wyzdrowienie Majeczki!
 
mgordon, nagotowałam rosołu:) Ale chętnie bym się nie tyle na krupnik, co ploty spotkała, tylko nie chcę Cię zarazić- obawiam się, że nasz dom , to jedno wielkie siedlisko infekcji:wściekła/y: Jeszcze Miesio jako tako. Na szczęście gorączki nie mamy- tyle dobrego.
 
Zołza, mi z kolei taki dobry i cierpliwy napatoczył się bez zbytniego szukania i przebierania:tak: W wieku lat 16-tu:-) Ale gratis też jest... ;-)
 
Aestima
A ja zamias kaszy dałam ryz (przez przy[adek) i ryzowa wyszła, ale do niej mam w gratsie deser . . . pomaranczki w kremie jogurtowym z galaretka (wlasnej produkcji).
 
Aestima
A co do Miesiowej temperatury - to jesli je, kaszlu kataru nie ma, nie wymotuje itp. to pewnie zeby a na taki stan lekkiej goraczki tak szczerze co lekarz pomoze? No co zaleci Bufenik czy cos innego podawac, to samemu mozna, a teraz znowu wilgotno i w przychodniach pewnie pełno.
 
reklama
Do góry