reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

wow aestima - aleś pojechala :-)

ja dzis tez zamowilam troche bajerów w hurtowni ;) zabezpieczenia na domek. butki do chodzenia, kosmetyki i smoczki tt do kaszki :-) :tak:
 
reklama
Aestima...ale poszalałaś. Dla mnie mogą być używane. Otworzylam te 100 linkow co wstawiłaś i zaraz będę przegladać. dziękuję

AgataR...witaj. Dobrze, że jesteś i się lepiej czujesz. Tedgo wirusa Ci nie zazdroszczę ale tych kilogramów w dół jak najbardziej

Julia zrobiła przed chwilą (z moją pomocą) mega twardą kupkę, normalnie pierwsze kawałki takie suche bobki:-(. Reszta już lepsza plastelinowata. A było juz tak pieknie i nie było zaparć prawie wcale....
 
Doris, niektóre już się pokońcyzły... Mogę jutro znów zaszaleć i rano coś poszukać tylko napisz co konkretnie byś chciała i jaki rozm, ma Jula. Teraz mykam na romantico kolację z mężem i twin peaks...:-)
 
Doris, niektóre już się pokońcyzły... Mogę jutro znów zaszaleć i rano coś poszukać tylko napisz co konkretnie byś chciała i jaki rozm, ma Jula. Teraz mykam na romantico kolację z mężem i twin peaks...:-)

Szukam wiosennego płaszczyka albo lekkiej kurtki z uszkami misiowymi i sukienek. rozmiar 74-80 :-)
 
Doris - tak pierogi robiłam sama, dlatego przez następne pół roku nawet o nich nie pomyśle:-) a drugi raz zaszłam w ciąże po 16 miesiącach.
Aestima - ciuszki piękne
Oj też zawsze odprawiam z kwitkiem jehowych i na szczęście mój T ma na nich ogromną alergię.
Dzieciaki śpią, cisza i spokój, w końcu można spokojnie z dorosłymi porozmawiać i wstać z poziomu podłogi.
Miłego wieczoru zyczę:-)
 
Madzioolka, u mnie okres się pojawił dopiero teraz, a ja już się doczekać nie mogłam ;) Jak urodziłam Jasia, dostałam po 3 mcach mimo, że karmiłam tylko piersią, a teraz przecież był taki czas (jak Bartuś miał tą przedłużającą się żółtaczkę), że przez kilka dni karmiłam go btlą i mimo tego nic...

Karamisz, moja przyjaciółka wychodzi za mąż :) Stąd suknia ślubna :)
Ależ ta Twoja Gracjana cudna! :)

Doris, w rossmannie wzięłam kilka ichnich słoiczków bio, jeszcze nie próbowaliśmy, a w smyku tylko 3 bodziali i spodnie dresowe dla Jasia, bo spłukana jestem na maxa...

Dubeltówka, zdrówka dla Asi! Współczuję nocki, u nas Bartek obudził się o 23 wyspany.. walczyłam z nim do 1, zasnął na chwilę, a potem co chwilę się budził...

Zołza, podwójne gratki dla Was! I za ząbka i za siadanie :)

Aestima, wow! Miesio pokazuje oczko i nosek? Ja nawet nie zaczęłam jeszcze Bartuniowi opowiadać o anatomii ;)

Andariel, ja nie mam szans zostawić Bartka samego w pokoju, wszędzie go ciągnę ze sobą... Takie wariackie pomysły ma, że muszę go mnieć non stop na oku...
Ja też po cc rodziłam sn. Na Karowej to normalne. Teraz też rodziłabym sn, gdyby nie ułożenie pośladkowe, no i oczywiście gdyby nie było konieczności zakończenia ciąży przed czasem..

Anapi gratki i zdrówka dla maluchów!

Misia, to przerażające co piszesz.. nie potrafię zrozumieć co się dzieje z ludźmi...

Ja nie czytam takich artykułów, nie otwieram nawet linków, nie oglądam filmików, potem spać nie mogę i myśleć o niczym innym..

Mrsmoon, chcesz zęby Bartkowe zobaczyć, muszę przemyśleć jak je uchwycić, bo to nie takie łatwe hehh :)
U nas 3 dawka szczep. będzie..

Agata, buziaki dla ośmiomiesięcznego Antonia :**

Ja dopiero teraz, bo coś mi się z kompem stało, wiesza się co chwila.. wczoraj jakieś aktualizacje pobrał, więc zrobiłam przywracanie systemu, ale nie podziałało. Przeskanowałam go, ale wirusów nie ma.. nie wiem już co z nim zrobić, nie mam pomysłu... Musiałam pisać na Wiki kompie, a nie lubię...
Miłego wieczorku i spokojnej nocki dla wszystkich, bo chyba wszystkim się przyda :)
 
Boże dziewczyny zasnęły....To byl najgorszy dzień od kiedy Asia się urodziła:baffled: Płacz, zatkany nos (nawet frida zawiodla) Drzemki krótkie, niespokojne, na noc temperatura 38,2:crazy: A najgorsze jest to, że jak już śpią i ja mogę się polożyć to nagle spać mi się odechcialo:angry: Darek dziś przejmuje całą noc sam się zaoferował, kochany mój:tak:
Dobrej nocki Wam
 
Dobry wieczór :)

Katamisz Gracjana jest boska!!!!! no cudna córuchna a te włosy, no nie mogę wzroku oderwać :-):-):-)

Doris ja nie biorę żadnych tabsów, stosujemy tzw ogumienie :-p tabletki brałam tylko raz w życiu przez dwa miesiące i czułam się po nich tragicznie i jakiś uraz mi pozostał do dziś... A dziś T powiedział że zastanawia się nawet czy ja znowu w ciąży nie jestem skoro tyle czasu nie mam okresu :-) ale nie ma takiej opcji :-p

Dubeltówka jejku współczuję nocki... a glutki dają się wyciągnąć? czy głęboko siedzą? Zdrówka!

Traschka ja ostatnimi dniami też chodzę spać koło 22 a jak wiecie nocnym markiem byłam swego czasu, teraz nie daję rady tyle wysiedzieć... śmiałam się z mojej mamy bo Ona potrafi o 20 być już w łóżku ale dziś w pełni już Ją rozumiem co to znaczy gdy poduszka kusi :)

Iza ciekawa jestem czy u Was na otwarcie biedry też dają pieluchy dada w promocji - u mnie były po 20 zł chyba

Zołza gratulacje podwójne dla Edisia!!!! :-):tak:
Hihi widzę że młodzież zacieśnia więzy, superowe są spotkania maluszków :)

Mrsmoon super że kupy się normują! Oby było już tylko lepiej i z oczkiem też &&&&&&&&

Anapi to kciuki za konkurs męża, bo rozumiem że konkurs dopiero ma się odbyć czy coś pokręciłam... &&&&
Czyli bezokresowych mam już malutko :)

Misialina o matko co Ty piszesz????:szok::szok::szok: W jakich czasach my żyjemy przecież to nie średniowiecze... w głowie mi się nie mieści........

Moja Maja chyba z okazji mini-urodzinek miała dziś boski humor :). Cały dzień się śmiała, bawiła tańczyła non stop. Gdy przychodziła pora jedzenie to buzia Jej się nie zamykała, zjadła miskę kaszy, miskę zupy i upieczone dwa jabłka z bananem, na kolację bez mrugnięcia wtrąbiła butlę kaszy. Zasnęła w ciągu dwóch minut a w dzień spała ponad 2,5h ciurkiem, aż T zachodził do sypialni zobaczyć co z Nią :-). Pięknie sama siedziała i zajadała chrupeczki - no super dzień dziś był!!!!! :tak::tak::tak:


Ja się żegnam bo mąż wzywa :)
Dobrej nocki :)
 
Madzioolka - najlepszego dla Mai! i dla Antka AgatyR również:tak:
dubeltówka - jezu, współczuję Ci z calego serducha, takie dni są do bani:no: pociesz się myślą, że teraz powinno być już lepiej! pomyśl o tej nocy, która możesz przespać:tak: byle tylko Asia kupska nie uwaliła, bo wtedy mąż Cię będzie wołał!

a ja podałam dziś Leosiowi mm na dobranoc... zrobiłam na 180 ml wody i dodalam ciut sinlacu, żeby slodsze było; byłam na 99% pewna, że będzie mi tym pluł, a tymczasem wszystko wypił! jestem w szoku! i dziś pierwszy raz dostał jabłko z kaszą manną - wyszły mi 2 nowości w 1 wieczór:/ mam nadzieję, że prześpi nockę dzięki temu mleku... oby! bo ja okropnie potrzebuję takie "niewstawanej" nocy...

dobranoc wszystkim!
 
reklama
Witam się i ja porą nocną :-)

Bardzo dziękujemy z Gracją za przemiłe komplementy w kierunku jej włosów.


Byłyśmy dzisiaj na szczepieniu i maleńka coś miała problemy z zaśnięciem-bidulka moja:zawstydzona/y:No ale już śpi.Po raz pierwszy od bardzo dawna w łóżeczku płakała i musiałaam ją ponosić i w efekcie zasnęła na naszym łóżku.Teraz przeniosłam ją do jej łóżeczka no i mam nadzieję,że pośpi dłużej niż wczoraj (4.20 pobudka)Moje dzieciątko waży 9180 czyli mam wagę w rękach bo jeszcze wczoraj Wam pisałam ,że pewnie będzie ważyć coś koło 9100:-) W ciągu 2 mies przybrała 600 więc sporo.Igor miał bal karnawałowy w szkole i bardzo szalał.Przebrany był za rycerza:-)

doris a jak tam Twoja waga??idzie w dół po tych basenach??u mnie nadal jak zaklęta...no ale ja bylam raz na silowni a nastepnego dnia palcem u nogi nie moglam ruszyc:wściekła/y:

zebrra ahhh no widzisz tak to jest jak sie miedzy wierszami czyta;-)Najlepszego dla koleżanki...

mrsmoon u nas wszedzie sa wlosy na glowie.z tylu ma lekkie sianko ale nie wycieraja sie.A na MAję przyjdzie czas i zobaczysz jakie bedzie miala czarne wloski

dubeltowka zdroweczka dla Asi!!!!

agataR super ,ze juz lepiej sie czujeszn i masz sile na robienie kanapek dzieciom :happy:

madzioolka najlepszego dla solenizantki z okazji mini urodzinek:-)
 
Do góry