reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Hej, no nie nadrobię! Masakra jaki syf nam się zrobił! sam:-D A jeszcze obiad czeka na zrobienie...
Wpadnę poczytać Was potem.
 
reklama
a ja prasować...ale Maja wstała wpół do pierwszej, więc może na nast. spaniu o ile będzie...może po 4h się zmęczy
 
Witajcie...
Nic mi sie dziś nie chce...obok mnie leży góra prania do zlożenia i tak lezy a ja z trudem wywlokłam się na basen i sprzątnęłam kuchnię i teraz zasiadłam do kompa przeczytać co u Was

Zołza...buziaki dla Edgarka...dzielny chlopiec, niedlugo będziesz go ganiać po mieszkaniu. Julia wczoraj jeden raz usuadła sama z czworaków a dziś nic.

Misialina....Julia tez marudna w nocy i dalej śpi z nami w łózku.

Evka...witaj. A może Ty jesteś już zafasolkowana?

Ironia...AgataR pisala, że musi najpeiwr parę miesięcy jakieś tabletki brać i potem będzie się starać, gdzieś chyba około wakacji.

Trasia....Ty pewnie będziesz pierwsza nowozafasolkowana :-)

Mrsmoon...widzisz :-) kupki Majki się normują a Ty już się tak martwiłaś. Co do wagi to jakby Maja była na 95 centylu i spadłaby do 10 to mogłabyś się pomartwić ale jeśli poniżej 50 to nie ma problemu. Jedne dzieci szybko przybierają inne wolniej. Moja Julia ledwo 5 kg ważyła jak niektóre czerwcówiątka ważyły juz ok.7 kg a teraz dorównuje do innych wagowo (pomijając te dzieciaczki które ważą 10 kg i powyżej)

Dubeltówka....czytałam Twoje nocne wpisy...odpoczywaj trochę teraz Kobieto :-)

Mamusia...jakie Ty newsy smutne tu przynosisz. ja cały czas nie mogę ochłonąć po sprawie z Madzią a tu kolejne tragedie.

Stopa...sama robiłas te ruskie? Dla manie robuienie pierogów to masakra. jak mam ochotę to kupuję w pierogarni lub czasami zamawiam u teściowej ;-)

Andariel...mój lekarz twierdzi, że po roku można zachodzić i juz jest bezpiecznie. Ale moja koleżanka zaszła pół roku po CC i nic sie nie działo.

Stopa...czyli po roku i troszkę od CC zaszłaś w ciążę?

Iza...witaj

Aestima...i jak sprzątanie? Widzę, że Ty też nie możesz się zebrać :-). ja muszę poskładać te ciuchy!!!!
 
Maja zasnęła...ufff...a ja delektuję się zieloną herbatą i kupną szarlotką - jak na kupną smakuje całkiem domowo;-) i wzięłam się za lekturę "Uśnij wreszcie!"...
 
Doris, z rozkoszą dla dziewusi coś wygrzebię:) A używane mogą być???
Mrsmoon, kupiłam od dziewczyny z bb za grosze takie ciuszki:
Sztruksowa kurteczka extra 86+gratis czapeczka (2102678099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sweterek z autkiem 86 (2102673428) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niebieskie sztruksy Next 86/92 (2102673178) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ty nie lubisz z drugiej ręki ale jak dla mnie mogą kurtki, bluzy itd. to mogą być używki ze znanego źródła + zamrażarka, pranie, prasowanie- pełna dezynfekcja;-)
 
Ostatnia edycja:
Doris, Ty chyba lubisz różowe?
Z sową, kocham sowy
Sukienka z sową Graine de reve rozm. 80-86 (2102882985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

o ja, ale cudo
Rękodzieło śliczna czapka SOWA SÓWKA (2095885985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

moja córcia musiałaby to mieć;)
Komplet z sówką (2089633907) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

uwaga! zaraz się kończy aukcja a bluzeczki słodkie- Doris, Ty chyba takie lubisz
ŚLICZNA BLUZECZKA 80 CM 9-12 m (2096515834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ŚLICZNA BLUZECZKA 80 CM 9-12 m (2096515890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ŚLICZNA BLUZECZKA 80 CM 9-12 m (2096515936) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ŚLICZNA BLUZECZKA 86 CM 12-18 m (2096516010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest super i do tego leginsy
Golf next roz.80 (2097240933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale cudo!!!
Sukienka wisienki roz.80 (2097241505) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

na roczek
Body roz.80 (2097241577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
rzeczywiście super te ciuszki i te ceny:szok: niezła jesteś! używki zakładane nie bezpośrednio na ciałko zaakceptuję;-) zdezynfekuję i tyle
uciekam, bo A z pracy wrócił
 
reklama
Do góry