reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

aestima ja by sie tak nie gryzla... u nas mlody na hardcore poszedl :p najpierw marchewska winogronami i rożą i nic mu nie bylo ..dopiero potem popatrzylam ze to wieloskladnikowe a nie samamarchewka hihihi :p
 
reklama
Witam się z ranka u nas nocka całkiem niezla, były tylko 3 karmienia a wieczorem kleik z mlekiem. W sumie pospałyśmy do po 9 :-)
U nas najpierw idzie marchewka przez tydzien a potem na próbę albo marchewka z ziemniaczkami albo jabłuszko. Nad sokiem się zastanawiam ale chyba dam dopiero za miesiąc.
Aestima - co oznacza klarowny? Czyli np sama marchew z sokowirówki?

Teraz jestem troszkę rzadziej bo w niedzielę mamy chrzciny i wszystko dopinamy a jeszcze w domku mam mnostwo porządków
Buziaki!
 
Hej :) Dzień dobry wszystkim :)

U nas noc fatalna, tzn sama noc ok, ale od 4 już koniec spania, cyc, cyc, cyc... prawie się popłakałam jak zobaczyłam, ze jest 7 i muszę wstać... Bartek oczywiście śpi sobie teraz słodko - odsypia :) Najważniejsze, że jeden jego uśmiech i wracają mi siły :)

Moje dzieci też wolały cieplejsze jedzenie, do tej pory Jasiek woli, żebym mu jogurt wyjęła z lodówki wczesniej, zeby zdążył się zagrzać... A jeszcze niedawno sam wkładałam mu jogurty do mikrofali na kilka sekund, bo wolał cieplejsze ;) To samo było ze słoiczkami :)

Zaraz jadę pomóc mamie przy pierogach, czekam aż obudzi się Bartuś, a Wika wróci ze szkoły i jazda :)

Miłego dnia :)
 
Klarowny, czyli nie przeciorowy, mętny, np jabłuszko z gerbera jest klarowne;-) A ja podam trochę mętnej marchewki, bo zależy mi żeby mały poznał najpierw smak warzywka:tak:
 
Tak klarowne to te nieprzecierowe, czyste. Ja zawsze wolałam te przecierowe bo gdzies przeczytałam, ze lepsze. Uczulam tylko na czytanie składu by kupowac bez cukru, bo nawet do niektórych smakow bobofrutow czy gerberów dodaja cukier, a po co to dziecku.
Klarowne soki sa napewno mniej zapychajace.
Co do pierwszego smakowania u nas zaczelismy od jablka (3 dni) potem marchewka (3 dni), potem marchewka z jablkiem i zupka jarzynowa ostatnio kupiłam z hippa.
 
dzieńdoberek
mój niuniek spał dzisiaj od 20:30 aż do 7:30 bez żadnej pobudki i jeszcze godzinkę drzemki se walnął o 10 ale wczoraj marudny jak nigdy, ma skok rozwojowy jak nic

Aestima - wszystkiego najlepszego dla Miesia :*
 
reklama
Witam :-)
U Nas nocka nawet w porządku. Tymek budził się ze 3 razy, na pewno o 1:30, a później to już nie wiem, bo byłam nieprzytomna. W każdym razie obudziliśmy się o 9 :-) Kupiłam Mu wczoraj kilka deserków z Bobovity i marchewkę z Hippa. Marchewkę spróbowałam Mu dzisiaj podać, tak na oswojenie, polizał troszkę, ale jakoś specjalnie Mu nie pasowało... Pospał trochę, a teraz leży, gada i patrzy na naklejkę na ścianie i się śmieję do Niej :-D więc mam wesoło...
Mgordon gratulację dla Olka i Aestima dla Miesia :* Ale ten czas leci. Mój w pon. skończy 4 miesiące!!
 
Do góry