reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

witam Was na szybkości
dzisiaj dentysta rodzinnie i ustalanie w restauracji menu na chrzciny a jutro kolejne szczepienie Tymcia, jaka jestem ciekawa ile już waży - na pewno powyżej 6 kg ale ile to się okaże :)
 
reklama
Dzień dobry.

U nas w nocy całkiem dobrze, pomijając fakt że Malina sie odchudza i poszła spac bez kolacji to wszystko ok. Dopiero koło 23 dałam jej butle na śpiocha to zjadła.

Tak poza tym to ogólnie ostatnio mało je.

Kati u nas wojna jest cały czas o czapki z moją babcią. Preferuje bardziej opaski skoro już ma byc tam cokolwiek na jej głowie.

Młoda właśnie kończy śniadanko i pierwsza drzemka także mam 40min. na sprzątanko

Także miłego dnia dziewczyny. :-D
 
Maleńka śpi, ja wstepnie posprzątałam chałupkę i wreszcie chwila wolnego. Po południu jadę do mojego znienawidzonego żywca. Już ostatnio stojąc w korku postanowiłam, że to mój ostatni rok dojazdów i zrobię wszystko żeby w przyszłym roku szkolnym działać już tylko w Bielsku.

Misia
nieźle zaimprezowaliście:) Marysia też prawie cały czas na rekach, ale jak się okazue tylko u mnie. Popołudniami kiedy jestem w pracy zostaje z nią M. i mówi, że jak jest z nim to normlanie bawi się na macie, w foteliku itp. Interesujące...
 
I ja się witam na szybkości, nocka taka sobie bo mała po wczorajszym "nic nie jedzeniu" wstała o 1 a potem ok 5 więc nie było źle chociaż spać mi się chce cały czas.
Teraz bawi się w łozeczku ale pewnie za chwilkę będzie domagać się uwagi.
Ja własnie zjadłam sniadanko i zabiorę się za małe sprzątanko a potem będe szykować obiadek czyli tortille z kurczakiem z dodatkiem fasoli i serek żółtym :-), na szczęście jem wszystko i piję też (nawet cole w małych ilosciach) i jest wszystko w porządku.

Moja własnie jest w ok 17-18 trygodniu i też strasznie marudzi wieczorami i budzi się często chociaz wczesniej zasypiała szybko bez krzyku a teraz tylko cyc i cyc wiec muszę to przetrzymać.

Wczoraj również byliśmy w restauracji i wybraliśmy menu na chrzciny, dzisiaj muszę już zamówić czapeczkę i buciki z allegro bo czas leci!!!! a ja jakoś nie mogę sie zebrac ;-)
 
witam sie i uciekam na szczepienie... nie mam oslonki przed deszczem do fotelika..wiec biore do gondolki glupio to wyglada ale lepsze to niz nic jak nas deszcz złapie :-)

kati - moj wczoraj zjadl caly sloik jarzynowej i taka kupe strzelil w restauracji ze mialam ochote go do zmywarki wlozyc ;)

odezwe sie pozniej bo oczywiscie poprawki do magistra na wczoraj robie i szukam jakis zlecen na dodatkowa prace ;)
 
Kurcze, nie wyrabiam się z niczym, ale wpadam powiedzieć chociaż dzień dobry:)

dolis, u nas też była walka o czapkę z moją babcią. No nie da się jej przemówić, więc dla świętego spokoju już ubierałam tą czapkę...
doris- świetna robota!
 
Witam słonecznie :-)
Mam chwilę spokoju, bo Tymek właśnie nadrabia nocne zaległości w śnie ;-) Katar już odchodzi i musimy się pochwalić PIĘKNYMI OCZKAMI, bo kropelki i masaż pomogły, więc oczka już nie ropieją :-) Jak się obudzi Mały łobuziak to idziemy na spacer.
Kciuki za szczepienia!!

Kati, Trasia mi również ta niedziela odpowiada. Po głosowaniu można gdzieś się spotkać. Może jeszcze specjalnie dla Nas będzie piękna pogoda... :-)

A powiedzcie mi czy któraś z mam jest z Kielc??
 
Ostatnia edycja:
hej my po szczepieniu :) nie było tak xźle... :) Benio wyrwał pani doktor stetoskop :-) no i młody waży już 7,3 kg :) więc bardzo dobrze :-)

teraz połozyłam małego na drzemke zeby przespał ewentualne stany podgorączkowe :-)

wg tej pani doktor sloiczki powinnam wprowadzac dopiero w 5 mc :-/ wiec nawet jej nie wspominalam ze Benek zjada całą zupke na obiad :p co lekarz to inna opinia eh... a ta sama lekarka rok temu mowila kolezance ze od 4 mc wiec sama juz nie wiem i wole polegac na swojej intuicji :-)
 
reklama
Jesteśmy i my:-)
Kciuki się przydały, okazało się, że z główką wszystko w porządku, już nie ucieka na prawą stronę, tylko musimy pracować nad prawą rączką bo jest mniej sprawna niż lewa. Asia ma 61cm i 6100:szok:a jest najmłodsza, klucha:-DChichrała się do rehabilitanta cały czas, ale nie dziwię jej się bo przystojny był jak cholera;-)
U nas problemu z czapkami nie ma bo Asia od narodzin nosi opaski w domu też, bo ma lekko odstające uszka, choć nie wiem czy to coś pomoże:-)
Poczekam, aż mała zaśnie i wezmę się za obiadek:tak:
 
Do góry